0 oy
2,731 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selamın aleyküm hanımlar Mutlu huzurlu bereketli sağlıklı günler.  Belki çok saçma gelebilir ama. Ben kendi evime girince üzerime bi yorgunluk çöküyor başım Felaket ağrıyor halsizlik çöküyor. Evde iş bile yapasım gelmiyor evde basıyor birşey beni.  :'(.     Günlerce yataktan cikmasam. Su dâhi Kalkıp zor içiyorum. Baş ucumda yoksa.  

7 Cevaplar

0 oy
(1,108 puan) tarafından
Evde kötü bı enerji vardır evi felan havalandir camları aç sevdiğin tütsü kokusu varsa onları kullan derim
tarafından
Çamlarım sürekli açık canm yağmur lu havada dâhi. Yarım saat 1 saat kadar mutlaka havalandirirm teşekkür ederim cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
İçeri girerken Felak nas ve ayatel kursiyi oku canim duzelirsin insallah
tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun.  Okuyacam
0 oy
(178 puan) tarafından
Inanmicaksin ama bana da anneme gidip geldigim ertesi gunu yataktan cikarmayan bas agrisi geliyor ben de muska falan dusudum.ama kimse bana inanmiyor
tarafından
Cnm ben evde olduğum her dakika oluyor.  Sırf kendimi denemek için komşuya gittim 1 saat kadar. Ağrım yoktu eve girdim başladı.  Ben yarın yapabilirsem sirkeli su ile evi silicem sende sil belki iyi gelir
0 oy
(386 puan) tarafından
Büyü vardır belki evinde sadece evde oluyor sa kesin vardır
(386 puan) tarafından
Evi didik didik ara sirkeyle sil dua oku kesin büyüdür eskiden inanmazdım ama varmış ya çok kötü
tarafından
Ben inanıyorum cnm  günah almak istemiyorum ama. Kaynanam geldi bende kaldı 2 akşam sonra ağrılarım başladı.  Yastığa çeyrek Kala uyurdum. Uykular bile haram oldu yatakta cebellesiyorum uyumak için
(386 puan) tarafından
Aranız kötü mu kaynananla
tarafından
Elimiz den gelse birbirimizi bir kaşık suda boğariz cnm eşimin hatrina susuluyorum
(386 puan) tarafından
Offf kötü olmuş
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Oku canım Evin içinde bol bol telden aç evin içinde dinle evini sirkeli suyla sil silerken oku bol bol ama aklımda kalır diyorsan tanıdık hoca varsa eve çağır bir baksın 
tarafından
Tanıdık var. Cnm gelirmi bilmiyorum ama yarın şansımı deniycem bugün eşim evde yarın yapabilirsem sirkeli su ile evi silicem. Bakalım
0 oy
(123 puan) tarafından
Benim kocamdan ayni şeyi söylüyor ben anlamıyorum neden böyle oluyor evin kapısına girer girmez basima bisey oluyor diyor zaten sık sık tartışma oluyor acaba bizde de mi buyu muska var ya son postunuzu okudum da Allah yardımcınız olsun 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
9 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melikke1903 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
4 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ball annesi (1,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 265 göst.
0 oy
5 cevap 85 göst.
20 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu

374,578 soru

11,203,524 cevap

34,505 kullanıcı

...