0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (1,006 puan) tarafından
Kızım için doktor bugün idrar tahlili istedi ama ben beceremedim ya yok mu bunun bir formülü tamam erkeğin ki kolay ama kızın ki denk gelmiyor ki ya beze gidiyor siz naptınız bu durumla karşılaşan var mı?

7 Cevaplar

0 oy
(1,006 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

bundan kızlar
-Reklam-
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Canım yatırma çocuğu hep ayakta pozisyon da tut daha kolay oluyo öyle 
(1,006 puan) tarafından
Canım durmuyor ki ateşi var hasta napacagimi şaşırdım ya
(4,067 puan) tarafından
Valla canım bilemedim ki o zaman oynatmaya falan çalış yada biraz sakinleşince dene
(1,006 puan) tarafından
Deniyorum canım sağolasın
0 oy
(7,481 puan) tarafından
Canim bende yapamamıştım hep beze akıyordu. Erkek ler iicn olan idrar torbasindan aldim onla hemen alabilmiştim canim. Banada ikizim önermisti sende bi dene derim. Bide ben ilk basta fazla yukarı yapıştır misim biraz asagidan yapıştır olur insaAllah.
(1,006 puan) tarafından
Allah Allah yarın alıp bı deneyeyim
(7,481 puan) tarafından
Ill defa yaptığım icinde becerememis olabilirim canim ama kardesimde oyle yapmis yani. Dedigim gibu eczaneden aldığım daha yapiskandi.
(1,006 puan) tarafından
Tamam erkek olanı Alacam birazda asagidan yapıştırcam yarın bı deneyeyim
(7,481 puan) tarafından
InsaAllah  yaparsın canim bende neler cektim alana kadar. Yavrunada Rabbim sifa versin
(1,006 puan) tarafından
Aminn canım Allah razı olsun
0 oy
(2,477 puan) tarafından
Asıl kız çocukları kolay ya sana ne verdi nasıl istedi tahlili genelde vajinaya bişey yapıştırıyorlar
(1,006 puan) tarafından
Nasıl kolay ilk defa senden duydum kizinki kolay olduğunu nasıl yaptın anlatsana :)
(2,477 puan) tarafından
Youtubeden bakabilirsin nasıl yapıldığına ☺️☺️
0 oy
(72 puan) tarafından
Ben idrar tahlili yapılacağı zaman sondayla yapılmasını istiyorum ilk idrar tahlilinde doktır öyle tavsiye etmişti biraz sıkıntılı ama sonuç daha doğru çıkıyor 
(1,006 puan) tarafından
Yok onu yaptırmam canı çok yanar
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Canım o attığın şeyi erkek için kullanmıyorlar mı bakma ne yap biliyor musun ben oğlum için çok uğraştığımdan artık tecrübe ettim aç altını kızının koy altına bu alt açmalar var ya sleepy Molfix falan ondan bekle öyle su içir ama onu takip et baktın çişini geliyo kutu vermişlerdir mutlaka yada kutu yoksa eczaneden al onu hemen daya 
(1,006 puan) tarafından
Durmuyor ki canım ya :(
0 oy
(748 puan) tarafından
Bende uyurken alabildim ancak tam delige yapismazsa olmuyor ben yan yatirdim isedi dönmeden aldim hemen cok sinir bozucu hemsireler bile alamiolar cocuklardan sacma sapan sistem 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (3,648 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
17 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervela (7,407 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Maviiii (183 puan) tarafından soruldu

397,040 soru

11,875,464 cevap

35,990 kullanıcı

...