0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben 5 katlı bir binanın en üstünde oturuyorum altımdaki insanlar çocuğumu uyutmuyor ne zaman uyusa ses yapıyorlar ve hemen uyanıyor kapıları sanki evde h. Ayvan besliyorlar gibi o kadar gürültü kaç kez uyardım ama yok oğlum 3 aylık 5 dakika uyuyor kapı çarpmasına direk sıçrayarak uyanıyor uykusuzluktan deli oldu sürekli ağlıyor kaç kez uyardım dinlemiyorlar ne yapacağımı şaşırdım 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Polisi ara şikayet et 
tarafından
Onu düşündüm de eşim müsaade etmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Laf dinlemiyorlarsa insan pek bişey yapamıyor. Biraz düşünce biraz insaf
tarafından
Kaç kez uyardım bebek uyumuyor diye anlamıyorlar
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Yöneticiye soyle varsa, polisi ara yada artik haketmisler
tarafından
Yönetici yokki apartman dairesi site değil ve eşim polisi aramama müsaade etmez
(6,978 puan) tarafından
O zaman esin kendisi gitsin sert vi sekilde uyarsin
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Malesef apartmanda yaşamanın handikaplari. Benim üst komsumda her sabah 8 de açıyor müziği temizlik yapıyor ama ben hiç uyarmadim sonuçta bizimde sesimiz onlara gidiyordur diye 
tarafından
Ama sabrım taşıyor artık gülüm
(3,729 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm ne diyeyim
tarafından
Sağol cnm
0 oy
tarafından
Şikayet et valla benim üst komşu canıma tak etti sitede oturuyorum yönetimede söyledim şikayet edicem küçük bebeğim var sessiz olsunlar demiyorum ama biraz anlayış istiyorum diye tamam konuşuruz dediler ama nafile
tarafından
Hiç uyutmuyor lar deli oluyorum artık
tarafından
Biz kendimiz için değil bebeğimiz için diyoruz madem dinlemiyor şikayet et böyle bir hakkında var yani. Benim üst kat boş 8katlı bina 2 katta oturuyorum 3 kat boş ve 4kattan bana ses geliyor 3yaşinda oğlu var hiç durmuyor yatak odasindan gece 2..3e kadar tv sesi geliyor o kadar bıktım kı az kaldi bende şikayet edicem
tarafından
Evlerinde çocuk yok koca koca insanlar anlamıyorlar
tarafından
Şikayet et aklı başına gelsin cezada uygularlar. Hastasi olan var bebeği olan var çalışanı var uykusu olan var sanki bina onlarınmış gibi davranıyorlar
0 oy
(72 puan) tarafından
Benimde üst kattakiler öyle sanki hergün odaların yerini değişiyorlar gece yarılarına kadar yöneticiye şikayet ettim 3 kere kendim söyledim değişen bişe olmadı anlamayınca anlamıyor kimisi
tarafından
Yok anam yok evde çocuk olsa anlıcam çocuk yapar derim ama koca koca insanlar
0 oy
tarafından
Yaoacak hic birsey yok bende h ayvanlarla ayni binada yasiyorum esim tartisti da vazgecmiyorlar. En sonunda taşınacaz
tarafından
Bıktım artık çocuk da yok evlerinde koca koca insanlar laf anlamıyor
tarafından
Ev alma komşu al diye boşuna demiyorlar gerçekten. Korkmasam mustakil evde yaşarim
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Laftan anlamıyorlarsa yapacak birşey yok maalesef uyarmaktan vazgeçme belki usanırlar 
tarafından
Ben utanıyorum artık uyarmaya onlar utanmıyor birde çocuk olsa anlarım hepsi koca koca insanlar
0 oy
(124 puan) tarafından
Bizde daire alalım diyoruz hiç oturmadık dairede hep müstakil anlattiklarinizla daha çok çekindim almaya 
tarafından
Aman diyim kiracı da değiliz çıkıp gidemiyoruz
0 oy
tarafından
Git söyle canim sert bir şekilde uyar. Yazık küçükcü bebek var düşüncesizler ya.  Ev senin olunca bir yerede gidemiyorsun ki. Bizimde komsu gece olur mutfakda tabak çanak sesleri gelir ses yalıtım yok sinir oluyorum gece 12 de yapmaa her gün böyle kocası desen küfurlü konuşur duyariz artik eşim dayanmadi kavga etti daha da sesi cikmaz bir tabak canak. Evde ses sistemi var actirmam eşime tek biz yaşamıyoruz sonucda derdim baktim olmuyor ben aciyorum :))
tarafından
Kaç kere güzelliklede sert de söyledim anlamıyorlar evde çocukta yok olsa çocuklar yapıyor dicem ama koca koca insanlar anlamıyorlar
tarafından
Anlamazlar ki apartman kurallarini bilmiyorlar polise sikayet etsen gelip uyarirlar o kadar.
tarafından
Aynn ama eşimde ona müsaade etmez
tarafından
Hmm valla allah yardımcın olsun
0 oy
(874 puan) tarafından
Oğluna ses aç canım mesela yasin suresi uyuturken ve uyurken devamlı açık dursun uyanana kadar başka çözümü yok aynı dert bende de var :/ 
tarafından
Uyumada sorun yok uyuyor ama sese uyanıyor kapıyı çok hızlı çarpıyorlar her girip çıktıkca

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 224 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Melek8663 (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 649 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 153 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 315 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu

380,295 soru

11,386,464 cevap

34,887 kullanıcı

...