0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ihlas clenmax kullanan var mi çok güzel diyolar ama pahalı biraz

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla görüyorum reklamda ne kadar ki
tarafından
5600 e almis biri ne kadar doğru bilmiyorum
tarafından
Ben şimdi baktım 7.200 yazıyor, bence deymez onun yaptığı işi normal elektrikli süpürge de yapıyor canım, onu alacağına robot süpürgenin Hem süpürüp Hem silen Süpürgesi var onu al 3 bin kadar
tarafından
Doğru canım acabs ne işe yarıyor bu makine
-Reklam-
0 oy
(2,078 puan) tarafından
12 yıldır kullanıyorum çok memnunum kuzum 
tarafından
Bende almayı çok istiyorum
(2,078 puan) tarafından
İmkanın varsa al canım, bunu kullanınca artık diğer süpürgeler temiz gelmiyor gözüne nasıl kullanmışım diyosun
tarafından
Nasıl bilinç altıma yerleşmişse rüyamda aldığımi görüyordum daha nasıl kullanılacağını göstermeden ben çalıştırıyordum makineyi çok güzel di ya☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Duydum onu felaket güzel birşeymis. Hiç kötü yorumuna denk gelmedim
tarafından
Test için eve gelip gösteriyorlar ağzın açık kalır valla tozları görsen
tarafından
Yaa bende almayı çok istiyorum ama pahalı sanki
tarafından
Aynen yaa☺️☺️☺️☺️
tarafından
Robot süpürgelerden çok iyi ama..robotlar dip köşe temizlemiyor bu süpürgenin bir de toz alma aparatı var dezenfektan döküp evi dezenfekte edebiliyorsun hava temizleme özelliği var..bir kere test için eve gelsinler inan ki hak vereceksiniz
0 oy
tarafından
6000 tlye aldık 2 hafta önce acayip güzel halı yıkama özelliği aparatları var her alan için de aparatları var..ilk gün temizledim bir odadan kalıp dabun gibi toz çıktı hrr odadan böyle çıktı sonraki günlerde azaldı..halı yıkamayı da bayram öncrsi gelip anlatacaklar..1000 tl nakit diğerleri taksit 400 vercez ayrıca kitap seti hediye ettiler
tarafından
Bende almayı çok istiyorum yaa
tarafından
Evet pahalı ama robotlardan çok iyi o kadar özelliği var ki say say bitmez..toz alma koltuklar için ayrı halı için ayrı derin temizleme için ayrı perde için bilgisayar için dolap altları için her alan için aparat var..hava temizleme özelliği için koku damlatıp evi güzel kokutuyor dezenfektan bile koyabiliyor..test için eve gelsinler gör bak iyi ki aldım dersin..alanlar da yıllardır kullanıyor ve çok memnun kalıyorlar
tarafından
Ayyh valla bunları duyunca hemen alasim var
tarafından
Adamlar bize zaten 6000 tlye verdiler..1 aya kalmaz 7den başlar şimdi alın rahat edersinizi dedi..adam tet yaparken flaş ışıkla gösterdi tvyi bile sildiğim halde tozları gördük toz alma aparatıyla çalıştırdı toz moz kalmadı inan..şimdi haftada 2 kere ancak toz alıyorum..hafta 1 derin temizleme yapıyorum diğer günler günlük aparatı kullanıyorum.halı ve koltuk yıkama aparatları da vsr onu da bayrama yakın gelip gösterecekler..almasanız bile test için gelsinler göstersinler kendi gözlerinle gör cnm
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Melekyuzlu44 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Em!ne (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
6 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 256 göst.
17 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu

380,250 soru

11,384,652 cevap

34,884 kullanıcı

...