+6 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bacılarım satırlarca şey yazdım buraya size belki faydalı olur diye sonra sildim biz kadınlar ne yaparsak yapalım ne kocamizin ne kaynanamızn ne görümcemizin ne de başkasının gözüne giremeyiz bu yüzden de kendimizi mutlu edeceğiz kendi kiymetimizi kendimiz bileceğiz ölümlü dünya kimsenin sizi kırmasina üzmesine izin vermeyelim taş atana çiçek atalım ki insanlık görsün !!

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zaten insan kendini sevmezse kimse onu sevmez
tarafından
Aynen öyle canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kimsenin gözüne girmeye çalışamam onlar benim gözümden düşmesin yeter 
tarafından
Dimi ya haklısın valla
0 oy
tarafından

Aynen katiliyorym sana herkes nankör ağzımızla kuş tutsakta yaranamıyoruz maalesef :(

tarafından
Maalaseffff
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Helal sana valla kimse için can sıkmaya üzülmeye gelmez 
tarafından
İşte bu işte buuu sanada helal canım
0 oy
tarafından

image

tamda böyle canım

tarafından
Kesinlikle tam da bu canım
0 oy
tarafından
Kocam kıymetimi bilsin yeterli :) görümce kaynana umrumda değil 
tarafından
Senin benim biliyordur ama bazı kocalar hiç değer bilmiyorlar kadınlarını ezdiriyorlar maalasef rabbim onların akıllarını başına getirsin de kıymet bilsinler
tarafından
Amin cnm
0 oy
(2,361 puan) tarafından

Valla o kadar cok haklisin ki simdi buraya destan yazardimda sinirimi icimde birakip gidiyorum :D

tarafından
Yaz baci yaz dök içini rahatla
(2,361 puan) tarafından
Kiz bi yazarsam admin beni atar burdan o kadar uzun :)
tarafından
Allah kolaylıklar sabırlar  versin diyorum o zaman kendine değer ver her zaman
(2,361 puan) tarafından
Oyle yapmaya calisiyom
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Birinin gözüne girmeye çalışmak hayatta yapacağımiz en büyük hata bolur hani bı laf vardır insan oğlu nankördür yapılan iyilik tez unutulur ama Allah biliyor görüyor orası ayrı 
tarafından
Ne yapıyorsak Allah için yapıyoruz zaten de hak yenince insanın zoruna gidiyor kendimizi yirtiriyoruz o kadar boşu boşuna
(1,108 puan) tarafından
Tabiki verilen emek yaptıkların karşılığı bu mu dercesine insana neler neler yaşatıyorlar insan bilmesede Allah biliyor
0 oy
(70 puan) tarafından
O kadar haklısın ki
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Tabi canım çok doğru söylüyorsun da satırlara şey yazmışın ben görmedim görseydim de zaten o satırlarda şeyi okumadan kaptırdım :) üşeniyorum uzun şeyleri okumaya
tarafından
Boşa olacağını anlayınca sildim
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Beni sevmesini istediğim beni yaratan Allah gerisi pek mühüm değil Herkes kalbinin ekmeğini yer zaten şüphem yok.
tarafından
Ya işte canım herkes öyle düşünse resmen sınav gibi elim ayağıma dolaşıyor yani herşeyi düzgün yapmaya çalışırken bir laf yememek için ama nafile yine iğne ucu kadar birşey de bulsalar yapıştırıyorlar
(4,661 puan) tarafından
Bir insani 40 yıl sırtında tasi 1 defa bırak zaten hiç taşımamıştın der o der bu der dilin vicdani olsaydı kalp kırmak olmazdı..  Bir insanın kendine saygısı olmalı çizgileri olmalı eğer çizgin varsa sıkıntı yok kimsenin haddini asma gibi bir durumu olamaz
tarafından
Çok güzel soyledin ya vallahi
(4,661 puan) tarafından
O zaman içinden geldiği gibi yaşa ve kalp kırma Allah her insanın kalbindeki merhameti kadar insanlar verir karşısına
tarafından
Rabbim herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Hicbi zaman birinin gözüne girmek icin ugrasmadim cnm..bnm karakterim belli huyum bello..bnmle anlasmak isteyen anlaşır..anlaşamayan da konusmaz olur biter
tarafından
En güzelini yapıyorsun gerçekten işte herkes aşamayabiliyor canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 444 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Melek annesi 71 (1,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 525 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 609 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 259 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,191 soru

11,411,804 cevap

34,954 kullanıcı