0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Merhaba hanimlar biz yumurtlama gunelrini degerlendirdik ve Çarşamba günü ilk idrarla test yapmayi düşünüyorum  Çarşamba günü evlilik yıldönümumuz hamile isem eşime sürpriz yapmak istiyorum  başka hediyemde var ama bue başka inşaallah hamileyimdir ve sürpriz yaparım  çünkü çok istiyoruz ikinci bebisi rabbim ilk sağlık versin inşallah 4 kaybımiz var dua edermisiniz bana

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Allah gönlüne göre versin inşallah ne istiyorsan rabbim onu nasip etsin bende covitim ve doğumum çok yakın sende benim için dua edersen çok mutlu olurum <3

(818 puan) tarafından
Allah kolaylık versin size de inşallah tek avazda ❤️
tarafından
Teşekkür ederim öksürüğüm dışında covit belirtim yok ama 40+2 haftalık bebeğimi bekliyoruz çok inatçı çıktı bir türlü doğmuyor bu gidişte kendiliğinden gelmezse sezeryana alırlar diye düşünüyorum sağlıklı doğsunda nasıl doğarsa doğsun diyorum artık
(40 puan) tarafından
Aynn bende sezeryan oldum korulcak bişi yok gercekten Allah'ım bes sağlıklı sıhhatli versin canım
tarafından
İçimi rahatlattın teşekkür ederim sezeryandan aşırı korkuyorum ilk oğlumda normal doğum yaptığım için gözümde büyüdü sezeryan
(40 puan) tarafından
Yok korkma zaten kuş parmagim kadr kesmislerdi oda iylesti 3 günde çok şükür hiç yaotmadim normal doğum gibi çok şükür herkes bana sey dedi yalan atin normal yapiksin dediler öyle diyenlere yarayi gosterdim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Inşallah Rabbim hayırlısıyla evlat nasip etsin canım 
(40 puan) tarafından
Aminn COKK tşk ederim sağolun varolun
0 oy
tarafından
Rabbim sağlıklı güzel evlat  nasip rtsin
(40 puan) tarafından
Amiinnn inşallah canım benim
0 oy
(818 puan) tarafından
Canım benimde iki kaybim var korkularını anlıyorum rabbim sizinle olsun Allah sağlıklıca bu sefer kucağını doldursun ❤️
(40 puan) tarafından
Valla bu ay doktor gittim adet 3ncu günü gel hormon testi yapalim dedi 4 kaybim var bi çocuktan sonra Rabb'im hayırlısıni versin beski
(818 puan) tarafından
Benim bir dış gebelik biri boş gebelikti. Pıhtılaşma ve genetik test verdim devlete
(40 puan) tarafından
Bende iste adet olursam gitcem tüpler iyi durumda çalışıyor dedi yumurtan yeni çatlamış taze daha dedi rahim iyi durumda hamileligi engelleycek miyom veya kist yok dedi içerin iyi durumda dedi bakalim hormonda da bişi cikmaz inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 152 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
0 oy
1 cevap 137 göst.
0 oy
3 cevap 97 göst.
8 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (9,001 puan) tarafından soruldu

379,284 soru

11,352,930 cevap

34,824 kullanıcı

...