0 oy
220 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,761 puan) tarafından
Kızlar daha ilk günüm ağrı var ister istemez ama yara yok doktor ben demeden krem önerdi Lansinoh  fiyatına baktim çok pahalı şartmı bu kremi kullanmak 

14 Cevaplar

0 oy
(44,800 puan) tarafından
Ben emzirmede kullandım çok faydasını gördüm 
(1,761 puan) tarafından
Hiç riske atmayayım ozaman alayım
(44,800 puan) tarafından
Hemde yikamana gerek yok canım o kremde her emzirme sonra sur öle dursun direk bebeğimide emzirebilirsin eczaneye de sor aynısını dicektir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yara olmazsa gerek yok benim oldu ama cabuk grcti 1 haftada lansiloh kullandim
(1,761 puan) tarafından
Tamam ozaman bende alayım
0 oy
tarafından
O yaralar çok fena oluyor muhakkak kullan ben yara olmadan kullandım hep çok iyi oldu kızımda bilmiyordum sonradan yara olunca aldık anammmm öluyodum 
0 oy
(1,466 puan) tarafından
1 hafta sonra bebek emince ağlarsın kolay deil lansinoh çok pahalli

Benim sana tavsiyem  devlet karsiliyor  10 lira biseydir fito al
0 oy
tarafından
Ben kullanmadım 
0 oy
tarafından
Keşke hamileyken de kullansaydim dedim çok yaralarım oldu ikinci çocuğu yapmaya korkuyorum sirf göğüs yarasi için 
0 oy
tarafından
O kremi kullanmak zorunda değilsin canım daha uygun fiyatli olanlarda var ama bana krem yaramadı ben tahinin üstüne biriken yağı susam yağını kullandım yani o çok daha iyi geldi onunla göğüslerine masajda yapıyordum oylelikle sütüm inmişti ilk kızımda ikincidede aynı şekilde onu kullandım aynı zamanda ayva çekirdeğini suda bir gece bekletip jel haline getirip onu da kullanabilirsin 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bn hic krem kullanmadim gümüş kapak aldim..o da pahali ama degdi..ama bisiler yapman lazm yoksa yara olur cok üzülürsün 
0 oy
tarafından
Ben hamileyken aldım son aydan itibaren sürmeye başladım ve tabiki doğumdan sonrada ona rağmen sızlama oluyordu canm benim kremin garmastan pomat ismi cook iyi bişey
0 oy
tarafından
Anne sütünü sürdüm camim hemde yara vardı bende iki günde geçirdi valla.
0 oy
tarafından
Faydası çok canım bende kullandım etkisini gördüm 
0 oy
(196 puan) tarafından
Valla ben specta mam kullandım 40tl bişey ama müthiş etkili yine ondan alacağım
(196 puan) tarafından
Silmeden kullanabilirsin
0 oy
tarafından
Benim hiç yara olmadi krem almıştık ama hiç kullanmadım
0 oy
tarafından
Bana doktorum son 2 hafta kala baslattı canım garmastan diye bir krem pahalıydı ama sukur hıc yara olması goguslerım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 81 göst.
11 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Esra_esra (2,582 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
9 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,466 soru

11,526,524 cevap

35,197 kullanıcı

...