0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
Bir kız dan sonra erkege hamile olanlar bi farklılık oluyormu belirti bakımından 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eltim kızds çok bulantı baş dönmesi oldu oğlan da yoktu demişti ama bilemicem
-Reklam-
0 oy
(15,839 puan) tarafından
Her şeyi farklıydı. Hem hamilelik süreci hem doğum hem doğumdan sonrası 
(39 puan) tarafından
Nasıl mesela
(15,839 puan) tarafından
Ilk kızıma hamile idim kizimda çok bulantim olurdu bazı şeylerden tiksinmiştim oğlumda olmadı hiç. Kızım da hamileliğim biraz daha kolay geçti ağrım sızım çok olmamıştı ama oğluma hamileyken emekledigim günler bile vardı ayağa kalkamıyordum. Zor oturup zor kalkıyordum. Kızım da doğumum daha kolay olmuştu zayıf doğmuştu diye oğlumun zor oldu. Doğumdan sonra da kızım çok gaz sancısı çekerdi 2 çeşit gaz damlası kullandım kimyon çayı verdim falan gece 2lere kadar uyutmazdi sancidan ama MeseAllah oğlum sadece ilk 15 20 gün sanci çekti sonra hiç sancısı olmadı gazdan
0 oy
(1,186 puan) tarafından
İlk kizm oldu aşırı derece mide bulantısı istahta kapanma olmstu.bide kasiklarim çok agryodu ogluma hamile kaldgmda ise belim agryodu mide bulantm yktu yüzüm guzellesmisti istahm acikti
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Ben kızım da çok kötüydüm oğlum da sabahları 1 defa kusardim güzel geçti yani bende farklıydı ikisinin hamileliği

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 96 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Gurumicianne (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
8 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kaserap (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 230 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,070 soru

11,315,948 cevap

34,757 kullanıcı

...