0 oy
170 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
Kızlar merabalar :) ben iş arayisindayim inşallah bulabilirsem kizimi kreşe vericem ve çevrem ikiye ayrıldı kimisi diyorki kreşe verme kendi çocuğuna kendin bak kimi kısım da diyorki kreş onun için daha iyi olur hemde o küçükken birikim yapar evinizi alırsınız yarın çocuk okula başladığında birikim yapamazsiniz diyor ki annemde eşin çalışsın sen ye diyor çalışmak zorunda değilsin diyor ama ben çalışmak istiyorum daha 24 yaşındayım yolun başında sayılırım  diye düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz bu konuda 

9 Cevaplar

+1 oy
(43 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
2 yaş tam ideal yaş. Arkadaşlar bilmiyorlar sanırım. Tuvalet eğitimi kreşlerde şart değil anaokullarında şart. Ayrıca  zaten kendi yaş grubu olacak, 2 yaş ve civarı. Arkadaşlarıyla oyunlar oynayacaklar yemek yiyecek uyuyacak etlinlik yapacak, tuvalet eğitimi alacak bundan güzeli var mı yahu, tabiki de kreşe ver. Kimseyi dinleme. Bu arada 2 kreş sahibiyim. Ve 18 aylık kızım kreşe başladı. Kreşimize 15 aylıktan itibaren çocuk alıyoruz. 
(3,163 puan) tarafından
Aaa hangi şehirde siniz peki
(43 puan) tarafından
Zonguldak Ereğli
-Reklam-
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Tuvalet alışkanlığı olması gerekiyormuş galiba canım
(3,163 puan) tarafından
Öyleymiş kuzum o yüzden ramazan çıksın inşallah alistiricam tuvalete
(1,615 puan) tarafından
3 yaş idealmiş bize pedagog öyle demişti
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Cok cok erken kreşe vermek icin
(3,163 puan) tarafından
Öylemi :(((((
(4,290 puan) tarafından
Benim kızım 19 aylikken anneme biraktim ole ise dondum annem olmasa kesinlikle 4 yaşından önce kreşe vermezdim
0 oy
tarafından
2 yaşındaki çocuk kendini tam anlamıyla ifade edemez o yüzden erken bence
(3,163 puan) tarafından
Bende o küçükken birikim yapmak istiyorum ama herşey onun için zaten
tarafından
Öyle de hirpalasalar gelip sana söyleyemez. Düşse şuram acıdı diyemez maneviyat, maddiyattan daha önemli senin parandan çok şu an ilgine ihtiyacı var
0 oy
tarafından
Canım linçleniyorum ben bu yüzden lakin sen çalışmadığın zaman aç kalmayacaksaniz elektirigin suyun kesilmicekse çalışma. Yavrum daha derdini anlatamiyor ki biri cimciklese kızsa diyemez anne bana bunu yaptılar diye.
(3,163 puan) tarafından
Yok canım neden lincleyim fikrinizi onemsedigim için burada paylaştım . Öyle şükür zor durumda değiliz ama eşimin aldığı anca karın tokluğuna yetiyor
0 oy
tarafından

Tuvalet eğitiminin olması gerekiyor ve bu pandemi döneminde kesinlikle göndermeni tavsiye etmem otur kendin bak çocuğuna birikim ileridede yaparsın şuanda sağlık ön planda olmalı 

(3,163 puan) tarafından
Razamdam sonra alistiricam inşallah bakalım.apmdemi bı gitsinde
0 oy
(215 puan) tarafından
Kreş değilde yuva veya gündüz bakım evlerine verebilirsin canım 3yaş öncesi kreşler almıyor. Zaten şu pandemi döneminde iş bulmak çok zor ya. Bende bakıyorum ama personel alımı yok şuan
(3,163 puan) tarafından
Aay ben bunu hiç dusunmemistim
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Korona olmasa erken degil verebilirsin diyecem ama suan b risk var canim. Ben olsam biraz daha beklerdim. 
(3,163 puan) tarafından
Öyle canım tabi ama mecbur bı şekilde kazanç d agelmesi lazım bakalım
0 oy
tarafından
Bu zamanlarını birdaha bulamazsınız para kazanılır ama çocukluk kazanılmaz en azndan bir sene daha çocugunza vakşt ayırın sonra kreşe verin derim hem kendşni daha iyi ifade eder 
(3,163 puan) tarafından
Evet canim böyle düşünüyorum bende o yüzden ikinci çocuk erteledik çocuk okula başlaması ya evimizi alalım istitiyuruz

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 242 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 373 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde G.ll0 (1,543 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.