0 oy
147 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar 14 aylik oglum var dun iftardan sinra aniden ateslendi ve kusmaya basladi bu saate kadar atesi dusuruyorum yine cikiyor ne yapabilirim hastaneye goturmek jstemiyorum korona belasi yuzunden atesi gece 38 bucuk oldu 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Götürmekten  baska caren yok demekki enfeksiyon kapmis
tarafından
Canim her ay mutlaka oliyor atesi yukselip kusuyor gitmedik doktor brakmadik tahliler yapiliyir tertemiz ama cocuk her ay boyle atesleniyir kusuyir
tarafından
Normal degil ama bu durum nasıl.cozemezlerki bisey varki atesleniyor
tarafından
Aynen bide surekli kusuyor tahlil yapiliyor temiz deniliyor ne il braktik ne ilce ozel polikinige bile goturduk yok ddniyir
tarafından
Vallaha canım.çozemiyorlar demekki büyük. Illerdeki.özel.hastanelere götür  birde
-Reklam-
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Mecbur goturcen canım dusmuo sa Allah korusun havale gecırır cok yuksek atesi 
(10,460 puan) tarafından
Sirkeli su zararlı ılık su ile yap madem her ay oluyor idrar kültürü istesin dr tahlil değil
tarafından
Canim o dedigin ne oluyor
(10,460 puan) tarafından
Detaylı inceleme yapıyorlar tahlilde sadece belli değerlere bakılıyor. Kültür idrarın her şeyini alıyor
tarafından
Hm gidince doktoruna soylerim bir baksin
(1,037 puan) tarafından
Sirkeli su zararlı canim beze su ıslatıp koy acaba neyden oluo ates bogazı mı iltihaplı Baska bıseyden mı
0 oy
(379 puan) tarafından
Canım ateş düşürücü leri 4 saat arayla verdiğin zaman kontrol altına alıyorsun bana öyle demişti doktor hep öyle yaptım bide çok düşürmediği m zaman ılık duş aldirirdim sürek li suyla kasık koltuk altı alnını silerdim çok geçmiş olsun yinede çok artarsa götür canım bişey olmaz inşallah 
tarafından
Soylediklerin hepsinj yaptim ise yaramiyor 1 saat en fazla dusuyir sonra yine ayni
(379 puan) tarafından
O zaman götür canım allah korusun havale geçirir çocuk
tarafından
Oyle yapcam artik canim esimi aradim bekliyorum simdi gelecek gidicez doktora
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ateşi ve kusması varsa enfeksiyonu vardır.ve bu coranayi da bahane etmeyin evde çocuk ateşi var ama hastaneye gitmeye korkuyorsunuz evde de olmuş olan zaten gidin eğer enfeksiyon varsa evde yapabilecegin birşey yok 
tarafından
Her ay oluyor koronayi bahame etmiyorum Allah korusun kaparsa ne olacak ben 39 haftalik hamileyim dogurmak uzereyim yada ben kaparsam ne olacak ogluma her ay tahlil yapiliyor fahliler temiz cikiyir enfeksiyon yok yani  zatsn esimi aradim geliyir goturecez  canim sagol tesekur ederim
(7,441 puan) tarafından
İllaki birşeye bağlı çıkıyordur ateşi.ve emin olun ev oturmalarindan daha güvenli hastaneler yüksek ateşten korkarım ben Allah korusun havale geçirir geçmiş olsun
0 oy
tarafından
İhmale gelmez. Her ay oluyorsa bir sebebi vardır. Üniversiteye filan götürün detaylı baksınlar
0 oy
(119,561 puan) tarafından
bu saate kadar dusmediyse gotur acile

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
24 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat nesemm (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hazal bebek (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.
20 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mastikaa (534 puan) tarafından soruldu

381,504 soru

11,421,914 cevap

34,979 kullanıcı

...