0 oy
174 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (534 puan) tarafından

Kizlar merhabaa , bebegim 7 aylık oldu :) uzun zamandır giremedim ozledim burayi hemen sorumu sorayim. Dun oglen 4te ates 37.9la basladi calpol verdim 2 doz araliklarla dusmedi gece 38.5 olunca (koltuk altindan) acile gittik. Orda ateşi 37 kusur cikti temassiz
atesolcer oldugu için sanirim. Ben kendi olcerimi goturmustum onu gosterdim ates dusurucu yazip yolladilar test falan bisey yapilmadi ilgilenmediler de zaten hic. Geceden beri araliklarla calpol devam ediyorum. Sabah 38.5 buldu yine suan dusmeye basladi 37.6larda. Çok yuksek degil huzursuzluk disinda biseyi yok ha bide ishal. Foto ekliyorum disten sebep olabilir mi? Altta beyazlik olunca emin olamadım 

image

7 Cevaplar

0 oy
(534 puan) tarafından
Bu arada gerçekten acillerden nefret ediyorum ben havaleden korktugum için panik yaptim benim çünkü daha once havale gecmisim oldugundan bebegim de yatkin buna. Ama insan bi tahlil falan ister ne biliyim bogazina bak bari
tarafından
Allâh düşürmesin her anlamda bitik maalesef ülke, rabbim şifa versin korusun
(534 puan) tarafından
Ay çok sinir oldum hiç ilgilenmediler ya saglik ocagindaki doktor da izinde çocuk doktoru randevusuz bakmiyo dis mi acaba dedim ben de kendim koyuyorum artık teşhisi
tarafından
Yani kedimiz doktor olmaya çalışıyoruz sürekli o mudur bu mudur internetten bakiyorum ben de
(534 puan) tarafından
Aynen oyle maalesef
-Reklam-
0 oy
(520 puan) tarafından
Gecmiş olsun canım bnm kızımda dün ateslendi gündüz 37 oldu akşama daha yükseldi bnfe gece aile götürdüm antibiyotik verdiler yolladılar sabah çocuğun he yeri kızarmış tekrar götürdüm atesı hiç düşmedi kusuyor ishal dedim kızarıklık oldu dedim antibiyotik alerji yapmış salgın varmış ole dediler cocugum cok hasta Rabbim acil şifalar kuzularımiza 
(534 puan) tarafından
Tahlil bisey yapmadan antibiyotik vermek nedir ya önce bi tahlil yapsaydı bari ay benim doktor olmam lazım vallahi ya dunden beri kafamda dusunuyorum dis mi usuttu mu virüs mü araştırdım da arastirdim
(520 puan) tarafından
Yok nerde Bn diyorum acaba virüs mü oldu test vercekmisinz diyorum doktor yok teste gerek yok dedi canım senin ki dis olabilir blki
(534 puan) tarafından
Evet hicbiseyi yok diyo 38.5 ateşi olan bebege sasiriyorum vallahi ya
0 oy
(119,086 puan) tarafından
cok gecmis olsun
(534 puan) tarafından
Sağol canım çok teşekkür ederim sen doguruyodun sanki doğru mu hatırlıyorum uzun zaman oldu giremedim nasılsın iyi misin
(119,086 puan) tarafından
31 w1 oldum bende
(534 puan) tarafından
Ay hadi az kaldı inşallah ❤
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Dış ateşi 38 derece ateş yapmaz 37 lerde olur. Azı dişlerde bazen 38 i bulur. Enfeksiyon vardır. Boğazına kulağına bakmadılar mi ?
(534 puan) tarafından
Yok hicbisey yapmadılar özellikle ateş ölçeri yanımda götürdüm geçmiş ölçümleri gösteriyo ya göstermek için orda 37 küsür çıkınca olmadığını düşündüler sanırım covid bölümüne yolladılar oradaki de biseyi yok dedi
(3,140 puan) tarafından
Bizim burdaki açık herşeyine bakıyor kan tahlili idrar herşeye. Bilemedim niye öyle yapmışlar acaba
(534 puan) tarafından
Bekliyorum bakalım düşmezse bidaha gideriz artık farklı bi hastaneye
(3,140 puan) tarafından
Arastirma hastanesi veya şehir hastanesi acillerine götürün
(534 puan) tarafından
Tamam kuşum çok sagol
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Öyle aciller çok kötü gerçekten birde cok kuyruk oluyor 2 saat sira gelmiyor.
(534 puan) tarafından
Kimse yoktu şansıma doktor sedyede uyuyodu uyandırdım :D kahvaltı ister misiniz paşam diyecektim de neyse dedim
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Allah şifalar versin 
(534 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Sen normal çocuk doktoruna götür bence enfeksiyon olabilir boğazından olabilir antibiyotik gerekebilir .sadece ateş düşürücü yle olmaz .dişten olduğunu sanmıyorum .bu aciller hep böle ilgilenmiolar
(534 puan) tarafından
Evet canım yarın götürücem hala düşmedi ateşi çünkü
(1,037 puan) tarafından
Ay kiyamam kuzuma üstünü çıkar bezle bırak dolvenle dönüşümlü ver istersen ıslak bez uygula bincikti mi dusmuo ya

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 230 göst.
0 oy
14 cevap 202 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.
0 oy
4 cevap 59 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (170 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...