+1 oy
838 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Elimde 2 tane poset vardi ; birinde kiyafetler , digerinde de cöp . Poşeti salladim salladim çöpe firlattim .Sonra bir baktim yanlis poseti atmisim :D igrenerek ve  etrafda goren biri oldu mu diye bakarak , copun icine elimi sokup almistim :D 

Digeri de yolda yanlis tarafa dogru yürüdügümü farkedip , cevredekiler napiyo bu  demesinler diye ,telefonla konusuyormus gibi yaparak yönümü degistirmek :D 

Bir de eline saglik diyen birine rica ederim demek :D 

Var mi arttiran ? :D

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bundan yıllar önce ablam Isparta'da üni okuyor ablam okuldayken ablamın arkadsi ve ben zarsiya gezmeye çıktık bilen bilir Isparta'da aşırı asker ve öğrenci olur tam askerynin önünde birde izne çıkış saatleri haftasonu ablam arkdsiyla sakalsrken arkadaşı çantasını bir düşürdü içinde ped ler her yere saçıldı :D bütün askerler bize bakıyor tanımıyoruz gibi yapıp ordan yzaklastim :D
tarafından
:D hahahaha :D of off
-Reklam-
0 oy
(425 puan) tarafından
İlk evlendiğimiz zaman eşim semoşşş diyi seslendi bende aloo :))) dedim nişanlıyken o kadar telefonda konuşuyorduk ki  sonra efendim canım dedim ama eşim gülmekten cvp veremedi

Geçenlerdede oturmuşuz o kadar yorulmuşum uzanıyorum işte eşim geldi canım lambayı kapatırmısın ışık gözümü alıyor diyeceğime (canım lambayı kapat gözüme güneş vuruyo) dedim rezil oldum ya :))))) 
tarafından
:D yaa komik olmus
0 oy
(1,464 puan) tarafından

Otobüste  kapının yanında durmuşum kapi açılınca çarptı bana herkes baktı hiç bir şey olmamış gibi devam ettim :D

tarafından
Hahahahhaha :D ya bunu yasamayan bilmez :D benim de kolum sıkıstı hani kapiyla kapinin yaninda son koltuk vardir arada cok az bir mesafe var oraya kolum sıkısmıstı :D caktirmadim ama nasil korktum
(1,464 puan) tarafından
Evet ya çok fena önceden de dershaneye gidiyorduk yurtta kalıyorduk uyku sersemi ayakkabımi giymeden dershaneye gitmiştim:D rezillik
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Kaynanamla birlik oturuyoruz kiraya cikalim bu ev bize kucuk dedik ve bi ev bulduk temizlige gittik yer tahlari acik arasina kirik ayna parcasi dusmus oraya sıkışmis bende kaynanama seslendim anne baksana bi asagidaki kadin habire bize bakiyor dedim ne bilim kendimi aynadan goruyormusum kadin sanmistim aylarca dalga gecmislerdi benle aynanin digeer buyuk parcasida balkondaymis kaynim her balkona ciktiginda kendini aynadan gorurmus fare sanirmiss
tarafından
:D  hahahahahah :D
(451 puan) tarafından
Ajahahahaahhahahaah

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 367 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde yildizmavim (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 652 göst.
9 Şubat 2020 Aile kategorisinde Mlkcglyn (571 puan) tarafından soruldu
+1 oy