+1 oy
833 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Elimde 2 tane poset vardi ; birinde kiyafetler , digerinde de cöp . Poşeti salladim salladim çöpe firlattim .Sonra bir baktim yanlis poseti atmisim :D igrenerek ve  etrafda goren biri oldu mu diye bakarak , copun icine elimi sokup almistim :D 

Digeri de yolda yanlis tarafa dogru yürüdügümü farkedip , cevredekiler napiyo bu  demesinler diye ,telefonla konusuyormus gibi yaparak yönümü degistirmek :D 

Bir de eline saglik diyen birine rica ederim demek :D 

Var mi arttiran ? :D

27 Cevaplar

+3 oy
(13,702 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Yeni evlenmisiz,16 yaşındayım.

Kaçarak evlendigm için de acayip utanıyorum falan.

Eşim işten geldi.

Amcasına gittik akşam çaya.

Kapıdan girdik.

Eşim:selamün aleyküm

Herkes: aleyküm selam serdar

Amcası:Merve kızım hoşgeldin

Ben: aleyküm selam sjsjsjjsjs

Ve buuuuuuuzzzz gibi oldu ortalık :D

Gülmemek için kendini zor tutan amcasını yüzünü hiç unutamıyorum:D

Bı kere de gene akrabası geldi yemek yiyoruz.

İlk defa ceyizimden patik giydim. Simli iple yapılmış :D

Adam yere çatalı düşürdü.

Ben kalktım yeni getirmek için.

Parkeye bastığım gibi etrafımda 1 tur dönerek kuuuuuut diye düştüm:D

Sjsjsjjsjs

Simli ip kaydı parkede :D

Ay ne utandım.

Sırf bana gulmesinler diye yalandan AYYYY COK ACİDİİİİ falan diyorum sjsjsjjs

(44,714 puan) tarafından
Ayyyy ahahahahaaaytt
(3,893 puan) tarafından
Kızzz çocuk uyuyo ne güldürdün beni Allah iyiliğini versin emi sfsfsfg
tarafından
Ayyy ne kadar güldüm bunlara 4 buçuk aylık kızım bana tıp tip bakiyo :D
(280 puan) tarafından
Cok güldüm yaa gözümde canlandi resmen
(13,702 puan) tarafından
Ahahahha :D ayıptır söylemesi çok pis rezil olurum ahahhahahahah
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benim markette olmuştu kardeşimin elini arıyordum kalabalıktı önde bi abinin kalasını avuçlamıştım
tarafından
He elledim adam döndü ali dedim kıçına kafamı dönünce aney adamla göz göze geldik gülmeye başladım oda güldü sanırım orda abla dedi
(1,046 puan) tarafından
NE COK KOTU
tarafından
Kadın olsa cingar çıkarırdı şükür ettim
tarafından
Hahahahahah :D ya bunu daha yeni gordum :D offf
tarafından
:D bununla da kalsa ben şakasına çilli bom +18 olanını zil sesi yapmıştım değiştirmeyi unutmuşum camiye gittik namaz kılıyorum kapatamıyorum da kadınlar gülüyor birisi tövbe çekiyor diğeri kapıdan çıkıp kahkaha atıyor
0 oy
tarafından

Avm ye yemek yemeye gitmiştik telefon çaldı annemle konuşuyordum AVM'den çıkıyordum sonra AVM'nin içinde Telefonum nerede Telefonum nerede diye bağırmış tım Annem de demişti telefondan telefon kulağında ya demisti :D

tarafından
Hahahahah :D ya cok tatliii
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Sezeryan masasında uyumak :) 
tarafından
:D yaa kiyamammm
(2,039 puan) tarafından
Gece bir buçuk saat uykuyla hastaneye gidince :) bebeği aldılar en son dikiyorlardi işte içim geçmiş bir gözümü açtım ilk ne olduğunu anlamadım tabi başımdaki hemşireye ne oluyor diye sorunca kızda gülümseyerek birşey yok uyumussun demişti ama kahkaha atmamak için kendini zor tutuyordu :)
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Koca kapıyı görmeyip kapıya girmek rezil olmuştum kiz :D
tarafından
:D hahhahah :D
0 oy
(3,405 puan) tarafından

Ameliyat masasinda doktor hadi basliyoruz dediginde masadan kalkmaya calistim ben daha bayilmadim beni kesmeyin diye :D doktorda o kadar cani degiliz seni bayiltmadan kesmeyiz demisti haa tamam iyi ozaman demistim asistanlar gulme krizine girmisti

tarafından
Hahahahah :D yaa
tarafından
Ahah bu iyiymis
(280 puan) tarafından
:))))
(3,405 puan) tarafından
Ameliyatim hepten rezillik di yaa rahim sarkmasi toparlamasi idrar kesesi sarkmasi ne ararsan var coklu bi oparasyondu
0 oy
(1,319 puan) tarafından

Geçen gün bebişim için alışverişe çıktım eltimle gorumcem yanımda bebeğe bir sürü şey aldm kendime de bir tayt beğendim taytı omzuma atmışım neyse geldik kasaya aldiklarimin parasını verdim cikacam son anda aklıma bebeğe bornoz almadığım geldi geri döndüm bornoz için kasaya  geldim parasını verirken uff şu ne ya omzumda beni terletti dedim bir baktm tayt tabi orda çalışan herkes gülmeye başladı hadi ben unuttum siz neden soylemiyorsunuz  dedim o kadar kendinizi kaptrdinizki bölemedik  dediler rezil olmuştum :D

tarafından
:D canim yaa kiyamam :D
(23 puan) tarafından
Brnde tozu almiş parasini vermeden kasadan gecirmeden cikiyodum dun
tarafından
Lan ya smsmsmsms
(1,319 puan) tarafından
Aynen yaa tam rezillik :)))
0 oy
tarafından
evlenmeden önce arkadasimla eve dönüyorduk otobüsle tıklım tıklım dolu yangin tüpünün önüne gectik gidiyoruz otobüsün manevrasıyla kolum yangin tüpüne değdi  ve havayi boşaltmaya başladı hemen yaninda oturan teyze ve amcalar noluyo lan falan diye bagirmaya başladı  sonra herkes benim yaptığımı değil arkadasimin bilerek yaptığını düşündü  :D  şoför durdu kapatmaya falan çalıştı bakti olmuyo önüne aldi otobüsun içinde beyaz dumanlar esliginde evine gitmişti herkes cok gülmüştüm ama :D
tarafından
:D ya insan o anda ne yapacagini da bilemez :D utanctan bakamaz bile etrafa
tarafından
aynen ya ne rezillik ne perişanlikti sorma
(3,893 puan) tarafından
Ayy çok güldümmm :D
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Bütün cazibemle havamla yürüyorum işlek bir cadde karşıya gececem   karşıda oturan baylar var  ben o endamla yürüyorum derken ayakkabı kaydı. Dogdogru adamın dizinin dibine düştüm. Adam aman kızım bişey oldumu felan ben rezillik diz boyu tâbi hemen dedim   tansiyon düştü  galiba felan yan dükkana soktular ayran felan   yaklaşık üzün bir süre o caddeye gitmedim ☺☺☺☺☺
tarafından
Hahahahha :D tansiyon dustu olayina koptum
(6,919 puan) tarafından
Ever o an  aklıma o geldi ☺☺☺☺
(1,929 puan) tarafından
Hahahhahhhaha buna çok güldüm :)))))
0 oy
tarafından
Daha bekardim, elimde domates vardı yola firlatim adamın kafasına degmisti :))) 

Adam o zaman  sövmustu:))
tarafından
:D ya cok degisik seyler yasiyoruz
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Üni de sınava gidiyorduk arkadaş bişey sordu kağıda bakayım derken çöp kocasını görmedim üstünden takla atmıştım 

Bide kütüphane de merdivenden iniyorum döne döne inen merdiven varya ondan Dı bir bastım ayağımı aşağı kadar pıt pıt pıt diye inmiştim bütün merdiveni ahahaha 

Bide küçüğüm daha babam yeni bot almıştı karda kaymaz diye hevesle giydim çıktım dışarı bir bastım ayağımı hooop aşaıdayım meğer buzda kayıyormuş :)))))) 

tarafından
:D yaaa canim :D
0 oy
(3,831 puan) tarafından

Benim çok var ya yakın zamanda aklıma gelenleri söyliyim 

Evlendiğimizin ilk gecesi eşim duşa girdi hazırlan odada geliyorum dedi bende eşimin duştan çıkmasına yakın kapının arkasına saklandım onu korkutmak için. Eşim kulak çubuğuyla kulağını temizleye temizleye odaya geldi tabi bilmediğim için birden karşısına çıkıp korkuttum çubuk kulağına doğru girdii ve kulağı kanamaya başladı ben bir şey oldu diye korkudan ağlamaya başladım görümcemi  aradım acile götürdük Allah'tan zarı patlamamış görümcemler çok dalga geçmişti  :)

Eşimin kuzenin düğününe gittik çokta iyi durumları Hilton otelde yaptılar yemekli ve alkollüydü tabi ben buldum beleş alkol üst üste diktim kafaya beni fena çarptı önüme gelene sarılıp öpmüşüm ağlamışım erkekler tuvaletine girip ne varsa çıkartmışım lavoboyu tıkamışım eşim eliyle temizlemiş uzun süre akrabalarıyla karşılaşmak istemedim 
tarafından
İlkine baya baya guldum :D
tarafından
İlk yasadığın olaya koptum resmenn :))))))
0 oy
tarafından

Karşı komşumuz Mümtaz amca var bir sabah kapıda karşılaştık ve ben günaydın Mümtaz teyze demiştim :D O da farketmedi sanırım yada bozuntuya vermedi günaydın kızım dedi :)

tarafından
:D yaa cok tatli bi rezillik bu
(23 puan) tarafından
Hahaha bende kaynima bi defa yunus abla dedim bi defada baba dedim kaynima hahahabaha
tarafından
Ya hahahahahahh :D hahahahahahhaah
(451 puan) tarafından
Cocuk uyancakti
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Lise de okul çıkışı duraktayiz dershaneye gidicez baya kalabalığız. Otobüs bizi almadan gidiyordu heey amcaacik diye bağıracaktim heyy  ..cık diye bağırdım birden herkes bana baktı ben şok tabi sonra gülme krizine girdik otobüsü de kaçırdık tabanvay yürüdük :D

tarafından
Hahahaahhahahahahahahahahahahahahaha :D buna uzun bir kahkaha attimm
(2,447 puan) tarafından
Yıllardır unutmam her otobüs gördüğümde aklıma gelir bagirmiyorum artık  :D
0 oy
tarafından
Gorumceme kahvaltiya gitmistik oglum o zaman 4 aylik filandi. Masada gorumcemin kaynanasi gorumcesi komşusu benim kaynanam ve diger gorumcem vardi kucagima aldim oglumu masadan kalktim oturma odasina gitcektim yerxe duran besige takildim bebekle yere yapistim cok utanmistim.

Bekarken, carsiya cikmistim karsidan karsiya gecicem yola atladigimla benim arabaya carpmam bir oldu yani araba bana carpmadi ben arabaya carptim sofor ve yanindaki kadin gulmuslerdi o zaman da cok utanmistim sinek gbi arabanin onune yapistim ya.
tarafından
Yaa canim benim :D
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Elimde telefon yana yakıla nerdeyse ağlıcaöim telefon arıyorum bundan bi hafta önce filan sjsjwjwjq
tarafından
:D bunu ben hep yasiyodum
0 oy
(119,349 puan) tarafından

benim bi bim maceram var ama yazmam :D

(1,217 puan) tarafından
Yaz kız neolcak merak ettim benm eşim de bimde çalışıyor bazen anlatyo gülüyoz :))
(119,349 puan) tarafından
gecen yaz kuzey 5 aylikdi bende turkiyeye eskisehire gittiydim yaa bimi ozledim zaten annemin evinde karsisi zaten hadi gidelim dedim ustumde U yaka yazlik bi elbise ama bim ana baba gunu kuzey kucagimda elini bi atti iceri hoop benim.meme disari onca insan gordu o an varya hayatimmda en utandigim andi bee ☹
(1,217 puan) tarafından
Aa kötü olmuş ya bizimde bi abla vardı iç çamaşırı asla giymez fethiye kordonda yürüyoruz yaz sıcak böyle oda etek giymiş dize kadar bi düştü amaan herşey ortalıkta :)) o kadar dedik ona alıştı şimdi giyiyor
tarafından
Ya canim benim :D benim de 13 yasindayken denizde bikinim açılmıştı :D o zaman cok uzulmustum .cocukluk travmam :D ama simdi komik geliyo
0 oy
tarafından
Geçen gün markete galoşla gittim birde bakanlara içimden küfrediyorum mall mall bakıyorlar diye meğer ayağımda galoşla bütün caddeyi geçmişim titizlikte son nokta 
tarafından
:D yaa insanlar oyle bakinca bi tuhaf oluyo insan
0 oy
(44,714 puan) tarafından

Reziliikleri okumaya geldim:Dbenim sukurki yok

tarafından
Oh super :D olmamasina sevindim
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Üniversiteye gidiyorum sabahın köründe uykulu uykulu, gittim tabelaya kafamı çarptım Allahtan etrafta kimse yoktu sffssf
tarafından
:D ben de yapmistim bunu yanimdakiyle konuscam ona bakicam diye :D
(3,893 puan) tarafından
Valla ya çok kötü bi an :D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 367 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde yildizmavim (980 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 644 göst.
9 Şubat 2020 Aile kategorisinde Mlkcglyn (571 puan) tarafından soruldu
+1 oy