0 oy
643 göst.
Aile kategorisinde (571 puan) tarafından

image

kelimeler kifayetsiz

16 Cevaplar

+1 oy
(798 puan) tarafından
Mesru mudafadan cikar buyuk ihtimal
(571 puan) tarafından
Sanmam kuzum :(
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Fakirin bebeğine alamadığı sütü ,zengin köpeğine veriyorsa adaletten bahsetmeyin şu dünyada...... Bı yerde okumuştum ve çok hoşuma gitmişti 
(571 puan) tarafından
Artiliyirum seni
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Allahın adaletinden başka adalet mi var ülkede? 
(571 puan) tarafından
Çok haklısın kuzum :(
0 oy
tarafından
Oyle yada böyle adalet denilen şey kurallarin şartsız bi sekilde uygulanmasıdır zaten. Kadini koruyodur diye ceza almamasi merhamete girer adalete degil. Ama yargi önünde elbette indirimleri olmasi gerekir ki olur da zaten. 

He dersen ki.herkese adalet uygulaniyo mu o baska bi konu
(571 puan) tarafından
Anne terliği silah sayılıyor bu ülkede ama tacizci serbestte kalabiliyor :( postum kapanicak belki ama gerçekleri söylemek istedim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Adaletine tüküreyim ülkemin.... 
(571 puan) tarafından
Bende üstüne valla postum kapanırsa kapansın artk sesimi çıkarmak istedim bu ülke herşeye birlik olabiliyor ama böyle konularda görmedim duymadım bilmiyorum oluyorlar
(25,224 puan) tarafından
2 gün sonra buda unutulacak canım merak etme
0 oy
tarafından
Böyle suçu olmayan insanlar yıllarca hapis cezası alıyor tacizci tecavüzcü sokakta s*kini sallayarak geziyor adalet nerde ben göremiyorum 
tarafından
Bu ülkeye adalet geldiği gün herşey düzelecek zaten tacizz tecavüz uyuşturucu kadına şiddet hiçbir şey kalmayacak tabi o adalet kıyamet kopmadan gelirse
(571 puan) tarafından
Bı gün de oh diyemedik kimseye uzulmeden geciremedik
tarafından
Malesef haber izlemiyorum artık çizgi film izliyorum çocuklarla beraber haber izlerken içim daralıyor
(571 puan) tarafından
Kesinlikle canm aylarca haberleri acmadigimi hatırlıyorum
tarafından
Bende öyle canım
0 oy
(353 puan) tarafından
Burada ne yorum yapılabilir Allah aşkına? Yapılan en küçük bi yorum siyasete kayacak. Çünkü ciddi anlamda buna sebep olanlar siyasetin bel kemiği. Öyle yada böyle bişey diyemiyorum, çünkü bu platformun kuralları belli. Ama tabii ki konusabildigim her yerde de konuşuyor, hatta haykırıyorum. Gerçi ben gibi çoğu kişi haykırıyor ama sonuç değişmiyor... Giderek daha da vahim bi hal alıyor. Adaletin gözleri kör, kulağı sağır olan bir devir... Boşa değil kıyamet alametlerindeki artış... Rabbim sonumuzu hayır eylesin inşallah hanımlar...
(571 puan) tarafından
Aminnnnn canm benm amin insALLAH
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Em nefret ettiğim şeylerden biri insanların yaşadıkları ülkeyi her fırsatta kötülemesi daha çocuğun cezası bile kesilmeden ğlkede adaletmi var bilmem ne diye atıp tutanların vatan sevgisine tüküreyim esefle kınıyorum bütün yorumları 
(571 puan) tarafından
Olacak belli cnm belli
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Gencecik biri ya yazık günah devletimiz kendi insanlarını Bi görsün artk ya kaç mahkum suçsuz haksız yatıyor kaç suçlu elini kolunu çıkarmış dışarıda ahkam kesiyor kaç kadın çocuk eş daha eziyetten açlıktan ölecek yazık değil mi insanımıza günah değil mi yabancılara destek olmadan önce kendi milletini düşünsün devletimiz yabancılara bizler yine kol kanat açarız ama devletimizin önceliği yabancı milletler olmuş yazık günah okadar acının evladın hesabını nasıl verecekler bilemiyorum :(:(:(
(571 puan) tarafından
Öbür dünya diye bir gerçek var şükür ki
(3,750 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Bu dünyada adalet yok ama öbür dünyada öyle bir adalet olucak kii ...
(571 puan) tarafından
Kesinlikle cnm o zmn tecelli edeck
0 oy
tarafından
Kadir şeker olaya karışmasa ne olacaktı? Adam kadını öldürecekti.  Bi kaç haber gösterecek belki adama sovulecekti sonrasında mi ? Tahrik indirimi alacak belki bi kaç ay yatıp çıkacaktı.  Olan kime olacaktı?  
(571 puan) tarafından
Ölen kadına olackti
0 oy
(51 puan) tarafından
Bizim ülkemiz ve adalet. Fersah fersah uzak. 
(571 puan) tarafından
Aynn vllla biriside yorumda bizi kinamis
(51 puan) tarafından
Kınamanın bı anlamı yok ki. Liyakat değil de biat in değerli olduğu bir sistemde adalet sadece bi isim olarak yer alır.
(571 puan) tarafından
Çok haklisin
0 oy
(586 puan) tarafından
Adalet ten bahset metin bana böyle gördükçe var ya ne kadar kadın dovduklerinde adamlar ordan kaçıyor kimse yardım etmiyor emine bulut u unutuk mu herkes nasıl ordan kaçıyor du
(571 puan) tarafından
Kesinlikle cnm asla unutamam o kadini
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Sonrada insanlik oldu diyolar adalet olmayan bir ulkede insanlik ne arasin
(571 puan) tarafından
Aynen cnm bunu paylastm die kinadi biri yorumlarda
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Adalet yok bu lanetli dünyada suçsuzlar genelde suçlanır suçlular hep haklı ve dışarda....

Kelimeler kifayetsiz kalıyor böyle zamanlarda...

ALLAH yar ve yardımcımız olsun☝️☝️
(571 puan) tarafından
Aminnnnnnn insALLAH kuzum
0 oy
(75 puan) tarafından

Kiyamam ya allahim insallh ceza almaz insallh hayatina ksldigi yerden devam eder okukuna meslegine.:(yüzünden belli tertemiz bir genç.bu ulkede adalet yok.

(571 puan) tarafından
Yok kuzum adalet

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 833 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 366 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde yildizmavim (980 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 360 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Buse_nefes19 (81 puan) tarafından soruldu