0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde (125 puan) tarafından
Kizlar 16 aylik bi kizim var ve aşırı huysuz asiri sinirli surekli bagiriyo surekli kucak istiyo istahsiz ve uykuyu sevmeyen bi bebek, yasimdan dolayi 2.yi hemen yapma gibi bi dusuncem vardi ama resmen gozum korktu 2.cocugum ya daha beter olursa diye, o yuzden bi danışıp fikir almak istedim 1.cocugu atarli 2.coxugu mulayim olanlar var mi aramizda ya da 1.cocugu huysuz olanlar 2.yi ne zaman yaptiniz simdi durumlar nasil???

2 Cevaplar

0 oy
(1,438 puan) tarafından
Onu karanti vermek olmaz ki canim.bebeyin huysuzsa 3yasina kadar bekle.dis dönemi bu yüzden huysuz ola bilir.benim sakin bebeyim 1haftadir dış yüzünden ne hale geldi
(125 puan) tarafından
Valla bizim son 4 disimiz kaldi 2 si patlamak uzere ama dis doneminde değilki sadece huysuzlugi hep var
(1,438 puan) tarafından
Benim oğlum 14aylik 8disi var 4du sis ve patlamak üzere cokk agliyorr.ateslendii bayaa doktoraa götürdük.
Huysuzlugu varsa 3yasa kimi beklee yoksa çok zorlanirsinn o anlasin sana 2ciye yardım etsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sana tavsiyem sakın. Kendine yazık etmiş olursun. Benim aralarinda 3.5 yaş var. Ben bile fenalık geçiriyorum. Küçüğü aynı senin anlattığın gibi çok mızmız. Sakın bak dinle beni otur oturduğun yerde sonra kafanı vurursun :D
(125 puan) tarafından
Yaaa 1.  de mi huysuz sizin
tarafından
Küçükken melek gibiydi, şuan huysuz baya . Eğer kendini dusunmuyorsan yaparsın :)
(125 puan) tarafından
Ee tek mi kalsin o zaman o da haksizljk ya :)
tarafından
Tek kalmasın ama daha kucuk
(125 puan) tarafından
Bunun yas siniri ne ola ki gorumcemin kizi 6 yasadi hala ayni geceleri kendi kendine kalkip saatlerce agliyo sebepsiz ;(

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 184 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (735 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 119 göst.