0 oy
687 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar bu akşam gidiyorum memleketime baba evime :) o kadar mutluyumm ki kızlar çok hemde çok. Bayramdan sonra geri geleceğim oradayım bayram da da inşallah. Kaçarak evlendim ve 10 aydır babamla görüşmüyorum 2 3 gün önce beni çağırdı. Şimdide eşim dün akşam sarıldı bana ağladı biletimi alınca baban gitme dese sana bana geri gelmezmisin ya beni bırakırsan diye dunden dur dibimden ayrılmıyor işten arıyor gelirsin demi diyor tabiki diyorum artık çocuğunu taşıyorum bir evimiz var saçmalama diyorum ama eşim neden korkuyor anlamiyorum

14 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından

Güle güle git canım ins bidaha ayrılık olmaz  sewndim adina:)

(220 puan) tarafından
Sağol canım amin inşallah :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne güzel hayirli yolculuklar canım eşine de güldüm yazık korkmuş ama iyidir biraz kaybetme korkusu :D rahat ol diyeceğini demişsin zaten 
(220 puan) tarafından
Dedim ama hala anlamıyor :)
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Anam yazık kız  :)  yyüzümü gülümsetti yazdığın herşey. 

Eşinin o korkusu, babanın senle barışacak olması.. 

(220 puan) tarafından
Cok şükür canım herseye :) aynen eşime çok şaşırdım sensiz napcam ben diyor
0 oy
(638 puan) tarafından
Ayy yazık korkmuş eşin ya :) 
(220 puan) tarafından
Hemde çok korktu :)
(638 puan) tarafından
Baban için çok üzüldün babanı çok özledin büyük ihtimalle. Eşin de bunu gördüğü için gidersen gelmezsin gibi düşündü bence Allah ağzınızın tadını bozmasın
(220 puan) tarafından
Benim babama kıymetim çok herseyden çok severim onu canımdır 10 aydır her gün her dakika ağladım o da biliyor galiba babam bişey dese ezemem gibi geliyor ama zaten babam yuvam kurulmuş demezki öyle bişey eşim biraz korkuyor işte :) Amin canım sagolasin
0 oy
(120 puan) tarafından
Kaçarak evlenen biri olarak çok iyi anlıyorum seni bende barışana kadar çok kotuydum çok şükür ki baristik şimdi hep beraber vakit geçiririz piknikler falan sevindim senin adına. Eşinde yazık napsin seni çok seviyor demekki korkuyor geri gelmezsin diye napsin bi de ilk defa ayrı kalacaksaniz ondan da kötü olmustur
(220 puan) tarafından
Seviyor çok şükür. İlk defa uzun süreli diyelim 20 25 gün kadar. Ayrıldık ama 8 günü geçmedi hiç bide şimdi babam gitme derse diye korkuyor. İnşallah bizde eskisinden iyi oluruz canim
(120 puan) tarafından
Amin canım amin allah bozmasın mutlulugunuzu daim olsun
(220 puan) tarafından
Amin canım Alah razı olsun
0 oy
(298 puan) tarafından
Canım merhaba geçen konuşmuştuk ya baya bende kaçmıştım sonra babam çağırdığında bizim nikâhımıza bir hafta vardı dedi ki gitmeyelim baban seni alsa nikâhımız da yok seni alamam elinden eşimin dediği çıkmıştı babam dedi nikâha kadar burda kal burdan gelinlikle çık yoksa şimdi git bir daha gelme bende mecburen kaldım bir hafta şimdi çok iyiyiz ama nikahın felan varsa hiç korkma 
(220 puan) tarafından
Hepsi var canım zaten babam öyle birsey demezde eşimin korkusu işte bide hiç bensiz kalamıyor birazda ondan
(298 puan) tarafından
Ne güzel allah neşenizi mutluluğunuzu daim etsin canım:)
0 oy
tarafından
Yazık eşine kizzz kiyamam seni göndermezler diye korkuyodur napsin demekki Seni çok seviyo bari ara sürekli de içi rahat etsin aklı kalmasin sende 
(220 puan) tarafından
Seviyor canım çok şükür zaten korkusu ondan babam öyle birsey demezde o kendi kendini kötü yapıyor :) bayramda o da gelicek beraber döneceğiz babam demiş eşi gelsin alsın onlarda tanısayim buna rağmen korkuyor
tarafından
Korkusu normal tatlım bisey derler falan diye korkuyodur geçer biraz zaman geçsin atlatır bunları
(220 puan) tarafından
İnşallah canım benim
tarafından
Bu arada çok mutlu oldum senin adına rabbim anadan babadan ayırmasın kimseyi rabbim birdaha o gülen yüzünü soldurmasin hiçç hayırlı yolculuklar
(220 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim çok teşekkür ederim
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Belki baban daha göndermez diye korkmustur canim
(220 puan) tarafından
Ondan korkuyor canım zaten ama hamileyim artık bir yuvam var
0 oy
tarafından
babanlar göndermez diye korkuyor kuzum
(220 puan) tarafından
Galiba canım ama babam öyle bir insan değil üstelik hamileyim :)
tarafından
rabbim mutluluğunuzu daim etsin kuzum eşin seni çok seviyor anlaşılan
(220 puan) tarafından
Sagolsun sever canım benim ondan zorla kaçırdı beni :))
tarafından
oh en iyisini yapmış canim:) sevdiğinin yanında olmak dan daha güzel bişey yok
0 oy
tarafından

Cok duygulandm :) ne güzel seni kaybetmekten korkuyo demek ki eşin. Mutlulugunuz daim olsun. Insalmah ailen eşini de kabul eder kocaman bi aile olursunuz

(220 puan) tarafından
İnşallah canım benim teşekkür ederim
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Cok sevindim canim Allah bir daha ayrilik sogukluk vermesin insallah 
(220 puan) tarafından
İnşallah canım benim amin
0 oy
(26 puan) tarafından
Yaa canım benim kıyamam bende babamla aylarca küs kaldım kaçtığım için sonra oda beni yanına çağırdı ah o an çok kötü oluyor dimi insan. Çok şükür barışmissin çok çok sevindimmmm
0 oy
tarafından

hadi gozunn aydinn canim :)

0 oy
(458 puan) tarafından

Ellerim titriyo yazarken bende kacark evlendim 2.5 yil sonra baristim allah ayrilik vermesin bjdaa

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 521 göst.
27 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,830 göst.
9 Aralık 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 411 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 151 göst.
11 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elaaa PM (14 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...