0 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından

soru belki saçma gelicek ama ben sanırım öyleyim özellikle eşimin tarafından kişilerle heyecan yaparak konuşuyorum bu beni güldürüyor insanlara dışardan kişilerle ama normal konuşuyorum heyecan yok varmı böyle durumu olan bence yoktur bide bu paltformda ne güzel şakşak yazıyorum gek gelelim yüz yüze geksek iki kelimenin belini  kıramayız çünkü konuşmaya utanıyorum nedense hep bi çekinlik  var bol kitap okumam lazım tabi bu durum da en önemlisi hemde baya bolllllll çok eksiğim var malesef ama bebişle ne zaman hangi saat okucam  kısmet 

varmı kendine  ben klavye delikanlısıyım  diyen  mesaja gelince çat çat yüzyüze gelince iki kelimenin belini çıtlata  mıyan:D

16 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından

Beni insanlar tanıdıkça seviyor 8-) Başta sevilmem

-Reklam-
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Klavye delikanlısıyım net
(196 puan) tarafından
ah ah yüzyüze   de delikanlı olsak yok  anam bi çekingenlik  utanma anlamadım niye böyleyim :-)
(1,661 puan) tarafından
Bende kaç yıldır anlam veremyim içimden konuşurken şair gibi dökdürürüm gel gelelim yü yüze yok
(196 puan) tarafından
kız sen benm ruh ikizim  msiin  yoksam bende içimden  konferans veriyorum  resmen ama agizımı açamıyorum muhabbetleri ne dahil olamıyorum olayım  dedim bu seferde  kendimi sorguluyorum  ah ah
(1,661 puan) tarafından
Ay aynen ikiziz qaliba )))) bi konud çok fazla konuşirsam ya düşüncelerimi söylersen memnun oluyorum kendme hüven geliyor bak ben şurda şunu diye bildim
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Bende tam tersi. Klavyede kimseyi kırmamaya üzmemeye özen gösteririm ama reele gelince çaat çaat yapıştırıyorum :D
0 oy
tarafından

Aynımsin kiz msj da bulbul gibiyim ama bi konusma olsun agzimi bicak acmaz :D

(196 puan) tarafından
ah ah ben de öyleyim malesef  millet şakır  şakır muhabbet açar yanımda  benseı  konuya dahil olamam sesim çıkmaz  :)
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Yarı yarıya  diyelim  Tam  klavye delikanlısıyim diyemem hakkımı savunurum 
(196 puan) tarafından
oda iyi miş  bende o  kadar  savunurum kendimide  çekine  çekine :) onda bile bi cekingenlik
0 oy
(864 puan) tarafından
Yani yüzüne çat çattan kastın tartışmaksa öyle çok kalp kırmayı sevmem ama yeri gelincede yaparım durduk yere kalp kırmam
(196 puan) tarafından
yok canım kalp kırmak değil mesela  ben şimdi ne güzel yaziyom   bi nevi muhabbet oluyor
ama gek gelelim  yüz yüze gelince yok ağzım açılmıyor   :)
(864 puan) tarafından
Hım anladım canım o zaman şöyle söyleyim moralim bozuk değilse havamdaysam gayet güzel konuşurum:))
(196 puan) tarafından
oda güzelmiş
0 oy
(48,880 puan) tarafından
☺️ o degilde ben sakin biriyim bir iki kere is yeridne kavgam oldu agladim en sinir olduğum sey mesajda olsa döşerdim laflari yuz yuze gelince sinirlenince agliyorum kendimi dovesim geliyo o zaman
(48,880 puan) tarafından
☺️☺️☺️ çok kötü oluyo ama ikom ya dusunsene bide sesim titriyo
(196 puan) tarafından
ay ayını ben bende sinirimi  ' ağlayarak belli  ediyorum kendimi ifade ederken ağlamak geliyor içimden çünkü karşındaki kendini  dijk bir edayla savunuyor haksız olsa bile kendini haklı  çıkarıyor iyimi :(
(48,880 puan) tarafından
isi birakacagimi soyledim patrona neden dedi basladim aglamaya sus aglama söyle iste sakir sakir
(196 puan) tarafından
Allah seni ya adam demiş şöyle neden diye niye aglıyon  :)
(48,880 puan) tarafından
iste sevmedigim huyumdan☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Milletin işi ancak klavyede söker dile gelince fffıııııııssssssssssssssssssss ben neysem oyum :) 
(196 puan) tarafından
niye öylr  diyon  ya fıss  tıss  muhabbet konsunda  kastımdı   kavgada değil
0 oy
tarafından
Sesli kitaplar var canim dinleyebilirsin hem bebişininde türkçesi güzel olur 
(196 puan) tarafından
teşekkür ederim  canım kullandığın uygulama varsa bana yazar mısın
tarafından
Storytell var normalde ucretli ama vodafone da ucretsiz veriyor 1 ay uyelik canim
(196 puan) tarafından
teşekkür ederim  canım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
1saat boyunca nefessiz konusma ozelligim var ayriyeten kimsenin yuzune diyemeyecegim seyleri yazmam o yuzden pek sevilmiyorum ama birisinin beni sevmesi cokta umrumda degil :D Kocam,kardesim,annem,bebisim seviyor yeter
(196 puan) tarafından
... çok nokta hemde baya özgüven  ah ah  üstad  nasıl basarıyorsun  peki özgüveni  :)
(6,203 puan) tarafından
Amaaan onlari mi takcam ben kirilacagima onlar kirilsin :D kimse icin hayatimi mahvetmem bi kere geliyoz dunyaya :D
0 oy
tarafından
Uhuhuuu rabbim bana çene vermis gerisini köy vermiş tövbe estağfurullah shdhahhahaja parkta bile biriyle denk gelsek iki dakka da muhabbet kurar saatlerce muhabbet ederim hangi kadın olursa olsun bodoslama dalarım muhabbete hiç çekinme utanma yok arsızım ben :Ddd
tarafından
Yaaa hshdhahahhsha sen benim cicegiiiimmm❤️❤️❤️
(196 puan) tarafından
onu bende yapıyorum  
yabancılarla hemcinsimle   ama  gek gelelim eşimin tarafıyla yok kadınınlı  ortam  millet şakırdıyor bende tis agznımı  bıçak açmıyor
0 oy
(379 puan) tarafından
Her türlü çat çat hiç sıkıntı yok canım bende :)))
0 oy
(971 puan) tarafından

Klavye delikanlısı degilim ama dışardan çok sert ve soğuk gorunurum insanlar tanidikca severler genelde :D

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 701 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 503 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (623 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 324 göst.
0 oy
4 cevap 303 göst.
23 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu

382,142 soru

11,441,313 cevap

35,013 kullanıcı

...