0 oy
578 göst.
Diğer kategorisinde (673 puan) tarafından
Cok üzgünüm çok gönlüm kırıldı. Kaynanam biraz rahatsız eşim yanına gitti benim çocuklarım küçük olduğu için evdeyim gitmedim ama yemek yaptım salatasina kadar koydum kaplara eşimi aradım alsın götürsün diye açmadı bende kaynanami aradım oda tamam söylerim dedi görüşürüz dedik. Baktım bu kapattım sandı ama kapatmadı bende kapatmadım dinledim konuşmalarını. Eşim ne dedi diye sordu kaynanamda yemek yapmış gonderecekmis onu söyledi dedi. Eşimde önceden aradım ne yiyiyosun diye sordumu dedi. Kaynanamda olsun ben herseyi yiyorum zaten dedi. Sonra başka konuya geçtiler. Biraz zaman sonra konu yine bana geldi. Eşim annesi için sen 4 çocukla her işi yapiyodun ama iki çocuk bakıyo yinede söyleniyor felan dedi. Her istedikleri oluyo ama yinede mutlu değiller dedi. Kaynanamda evet evet diye onu destekledi. O kadar gönlüm kırıldı ki paramparça oldum ağlamaktan gözlerim şişti. Ben mi abartıyorum bilmiyorum ama ben eşimle ilgili ne anneme ne başkasına tek kötü kelime etmem bu nasıl söyleyebildi. Kimbilir daha neler konuşuluyor ardımdan yazıklar olsun. Telefonda sesimin kötü olduğunu anladı. Ne oldu diye sordu birsey demedim gelince konuşuruz dedim. Sizde anlatayım mı duyduklarimi kizlar ne yapayım akıl verin 

13 Cevaplar

0 oy
(4,293 puan) tarafından
Kesinlikle anlatma duymazliktan gel herkes bazı zamanlar başka kişilerin hakkında dusuncelerini belirtebiliyor bosver sen 
(673 puan) tarafından
Ama ben onun esiyim ailesiyim. Annesi bile olsa konusmamaliydi hakkımda. Bir kötülüğüm ters bi lafım bile olmamıştır kaynanama. Kızı gelmez etmez ben yemek gönderiyorum yinede yaranamiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anlatsanda aatmasanda drvam ederler dedikoduya
(673 puan) tarafından
Simdi ben napayim içime nasıl aticam bunu
tarafından
** zitti  ol misal sikayet ki Edion  etme utansn
(673 puan) tarafından
İnsanız işte bacım. Eşime anlatamayayimda kime anlatayım..  tamam kaynanam  çok çekmiş gün yüzü görmemiş ama herkesin karakteri farklı. O gün yüzü görmezken hiç dert yanmamış diye bizde mi aynısını yapmak zorundayız yani.
0 oy
(755 puan) tarafından
Söyle canım seninle konuşacağı yerde annesi ile dertlesiyor bunu sana da diyebilirdi bunları
(673 puan) tarafından
Evet çok çok üzüldüm. Kendimi dış kapının mandalı gibi hissettim
(755 puan) tarafından
Güzel bir dille anlat canım kim olsa kırılır üzülür
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Yani hic bişey olmams gbi devam edebiliceksen anlatma. Ama anlatmayip bi yandan da tavır alırsan sen suçlu olursun. Eşin de öyle kötü bsey dememiş kendince anasına yaranmaya çalışmış. Öyle abartılı tepki vermeden duydum üzüldüm diye anlatabilirsin
(673 puan) tarafından
Diş kapının mandalı gibi hissettim kendimi bu çok kötü bi duygu
(2,075 puan) tarafından
Cok haklısın.
0 oy
tarafından
Nerden duydun diyecek kızacak belkide hiç söyleme
(673 puan) tarafından
Hele bi kızsın
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Söyleme canım bu seferde bizi dinliyor derler daha kötü olur iylik yap denize at balık bilmezse Halik bilir derler bnde tatlı vs yaptm götrdm insan Bi Allah razı olsun der köpek gibi çehresi Bi daha yapmamda vermemde sadece biraz geri dur ben öyle yapıym artık geri duruyorum isterse aç gebersin umrmda olmıcak
(673 puan) tarafından
Mesafem her zaman vardır ama ben kendi annemide arayıp ne canın istiyor ne yapayım demem. Yapar yollarım. Bunlar yakalaliktan hoşlanıyor ben yapamıyorum işte. Zıkkım olsun yedikleri diyesim
geliyorda kendime yakıştıramıyorum şuan
(2,818 puan) tarafından
Aynı canım valla benimkide hep bna yapsn versn hazır olsn öncedendi o boluk
(673 puan) tarafından
Simdi asla içimden gele gele yapmicam o yemekleri. Şeytan diyo tuzunu fazla at :D
(2,818 puan) tarafından
Bn yapamıym ne yerse yesin
0 oy
tarafından
Bazen fazla merak iyi olmuyor. Kayinvaliden kotu bisey dememis allahtan kimi kayinvalideler gelinini kotuler durur. Esine de bence biseyden bahsetme sen bizim telefonumuzu dinliyosun der suclu sen olursun. Ama daha dikkat etmeye calis yani soylebmenden mutsuzlugundan rahatsizmis belli etme boyle seyleri
(673 puan) tarafından
Valla kusura bakmasın bende 4 yıldır onun problemleriyle uğraşıyorum. Yok onun sorunları onun borçları onun psikolojisi. Aile demek budur ben ona destek oluyorsam oda bana olacak ağır gelmeyecek. Zor geliyorsa evlenmeyecekti yada boşanir gider zor bisey değil. Erkekler paşa bizde cariyeleri değiliz. Bu düşünceler bizden çıktığı sürece erkeklerin canına minnet.
(673 puan) tarafından
Ayrica ben anneysem oda baba. Ben hem disarda çalışıp hem evde cocuk bakıp hem ev işi yapıyorum bunların ağır geldiğini söylediğimde onun zoruna gidiyorsa bana yardımcı olacak benim yükümü hafifletecegine dedikodumu yapıyorsa yazıklar olsun öyle kocayada babayada
tarafından
Ben sana kimseye cariye ol demedim. Onun babaligini ve senin anneligini ben elestiremem bana dusmez. Ben sadece hepimiz anneyiz oluyor boyle seyler diyorum. Herkesin bi sorumlulugu var. Sorumluluk almak cariyelik yapmak degil. Dedikodu yapmasi yanlis tabiki ama sizin o telefonu dinlemeniz de bi o kadar yanlis. Bunalmis ve ailesine anlatmis durum bu.
(673 puan) tarafından
Öfkem sana değil yanlış anlama ama cidden yeri geliyor bende onun sorunlarını sıkıntılarını dinliyorum karı koca olmak demek bu zaten.
tarafından
Yok estagfurullah anlayabiliyorum seni hakkinizda hayirlisi olsun insallah
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Çok ta kötü birşey dememiş. Hani hasta insan aranır ne istiyorsun yapayım denir ya ona istinaden demiştir sordu mu diye. Bi de annesi hasta ama siz çoluk çocuktan gidemiyorsunuz ya bak 2 çocukla yetiştiremiyor ama siz öyle değildiniz demiş. Boşver at bi kenara kapat konuyu. Telefonu dinledim deyip kendini düşürme. Ileride yine ima edersin istersen. Bence ramazan günü ağzının tadını kaçırma 
(673 puan) tarafından
Simdi oruçlu o yüzden gerilebilir o yüzden. Yüz kere sordu iftardan sonra konuşuruz dedim
0 oy
(5,949 puan) tarafından

Ben beynini  patlatırdim konuşmak  ne :angry:

(673 puan) tarafından
Yapabilene helal olsun :)
(5,949 puan) tarafından
Benim  hakkım  da konuşcak  ben suscam hayatta  susamam  sende  susma  ne kadar  kırıldığını  anlasın anlasın ki  bir daha  böyle  anlamsız şeyler  yapmasın canım
(673 puan) tarafından
Canim yine yapar ki. Sonuçta ben onu pişman etmem birsey degistirmeyecek
(5,949 puan) tarafından
Anladım canım  ama çok  ayıp etmiş eşin
0 oy
(301 puan) tarafından
Duyduğunu söyle bence utansın eşin 
(673 puan) tarafından
Kesin kendini haklı çıkartacak birsey bulacak ama söyleyeceğim yinede içimde tutamam
(301 puan) tarafından
Erkekler hep öyle şimdi bağırıp çağırarak yada senin ona söylediğin bir lafı evirip çevirerek aa sen demek böyle diyorsun diyerek seni suçlu çıkarir ama sen haklısın o yüzden kırıldığını belli et hiç böyle bağırıp çağırma çok sessiz ol o zaman o senin peşinden koşsun gönlünü almak için
(673 puan) tarafından
Haklısın canım zaten cümle kuracak hevesim kalmadı ona karşı.
0 oy
(6,674 puan) tarafından
Valla ben olsam söylerim içinde birakmam

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 815 göst.
17 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Selcan35 (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 160 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 336 göst.