0 oy
463 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Eşinizle iki gün geç saatte gelse  misal 7 cikip gece 12 veya 12.30 gelse kavga etseniz.Adam bugün utanmadan iftarada disaridayim dese hiç hatrinizi sevginizi hiçe saysa?

14 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Bir cacık olmaz o adamdan 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bo.kmu var dışarıda derim
tarafından
Aynen :)
0 oy
tarafından
Çıksın yeterki dibimden çıksın bir Allah'ın akşamı da çıksın Allah aşkına ya bırak bacım çıksın sürekli dibinde olsa boğuluyor insan öldüresi geliyor 
tarafından
Ben iki yıldır kocamı arkadaşları benden çok görüyor sanki annesine babasına hizmet edecek  biri bulmuş gibi
tarafından
Eger öyle davraniyosa ne çekiyon bu herifi kız bas siktiri defolsun öyle adam mı olur koca mı olur
tarafından
Gidecek yerim olsa bir dakika düşünmem
0 oy
(5,949 puan) tarafından
İzin  almadan  gidiyorsa   ve cok  sık  gidiyorsa  hayatımdan  çıkarırım  bu zamana  kadar  hep tel yaşamışım  o olmasada olur  bundan sonra  
tarafından
İzin almak ne sadece aksama yokum ona göre yemek yap
(5,949 puan) tarafından
K.b canım  ama  eşin tam bir  ök.üz
0 oy
tarafından
Hiç yaşamadım yaşasam ne olur bilemem ama anasının evine yollarım 
tarafından
yeniden gösterildi
Ev üstündeyim zaten
tarafından
Adam olsun biraz ne öyle 12 nedir yani
tarafından
Artık beni aldattığını düşünmeye başladım önceden nefesine bile güvendiğim adama güvenmez oldum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Nereye gittiğine bagli
tarafından
3 arkadaşı var adamlar açıkça bunu bir adım iyi ileri atmazsin istemiyorlar ama bu onlarla zaman geçiriyor
0 oy
tarafından
Almam ki eve vede benle konusmadan cikamaz cikmazda cok sukur 
tarafından
Çıkıyor
tarafından
Canim konus sonucta ayni cati altindasiniz ne senin nede esinin tek basina kararlar veremeyecegini soyle
tarafından
Kayınbabam kızıyor onu bile dinlemiyo
tarafından
Ozaman canim basina buyruk esin ne yapsan ayni devam etcek
0 oy
(10,957 puan) tarafından
Ben boşuyorum =) 
tarafından
Bosayamiyorum
(10,957 puan) tarafından
Bosanmıcam diyor ama ister bosanır ister bosanma vallaha
tarafından
Bosanmicam demiyorum kızımı elinden alıyor denedim birde kactigim için ailem kabul etmiyor beni
(10,957 puan) tarafından
Oyle ler iste benimkide iş ciddiye binince bosanmıcam dedi
0 oy
tarafından
geç geldiğinde atarım yada arar sebebine göre birşey demem geç gelmesine bazen işi oluyor yada arkadaşı ile oturmuş oluyor ama diğer gün nispet edip yaparsa aramam yemeğimi yerim keyfime bakarım 
tarafından
Ben içime dert ediyorum
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ne yapıyomuş beyefendi o saate kadar dışarıda 
tarafından
Dışarda oturup çay çekirdek yapiyormus
(2,244 puan) tarafından
Bu erkekleri anlamıyorum sen o evdeyken iki gün akşam tek bırak komşuya git laf eder kendi istediği gibi çıkabiliyor
0 oy
tarafından
Ben kocam hayatta gitmez 6 yil oldu gittiğimde anasi diyorum cik nefes al beraber gidelim der hayalleri hep bizimle evet çok iyi birsey ama insan sıkılıyor diyordum incedeb 1.bucuk senedir evdeyiz ozledim o gunleri
tarafından
Valla ben iki yıl evliyim beni bu evde mutlu etmek için cabaladigini görmedim
0 oy
tarafından
Benim eşim öyle bişey yapamaz. Yaparsa eğer onun ağzına tükürürüm herkesin içinde rezil ederim onu. Rezil ettikten sonra bakalım yapabilecek mi bir daha 
tarafından
Ben rezil etsem toplum içinde döver beni
tarafından
Toplum içinde sana el kaldıracak ta o girdiğin toplum engel olmuyorsa ne işe yarıyorlar???
tarafından
annesi kocasına yapmadığı kalmaz bana gelince ben oğlumu köle vermisim
tarafından
Bu tarz kaynanalara sinir oluyorum ya pisler
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Ağzını kırarım valla çok sinir olurum öyle şeylere işten çıktımı anında evde olur
tarafından
İnsan haftada bir iki yapar anlarım canı sıkılır hergunde
(3,099 puan) tarafından
Canım ben bide alışkınım benimki işi amaçlı bazen 1 hafta eve gelmiyor şantiyede kalıyor ama yakın yerlerde çalıştığı zaman çıktığı gibi gelir bazen biyere gider gecikir acayip sinirlenirim
(3,099 puan) tarafından
Bak suan 3 gündür gelmez çalışıyor kafam rahat yemek derdi yok kızımla bana ufak tefek hazirlarim anca kafam rahat bence sende takma kocan cunki huy edinmiş artık onu umursamiyor gibi davran emin ol bundan rahatsız olup çeki düzen verecektir ay ben önceden böyle iş için gelmediğinde cildirirdim arar bagirir cagirirdim bı boşanma davası açtık mahkemeye bı kaç gün kala geri vazgeçtik başka sebeplerde vardı şimdi oda düzeldi bende umursamıyorum ben eskisi gibi umursayinca afedersin k.çları kalkiyor
0 oy
(48,690 puan) tarafından
kaybetme korkusu yok der giderim baba evine o kadar arsizlasirsa
tarafından
Olsada umrunda değil

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 724 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,015 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde Elif_berra (47 puan) tarafından soruldu