0 oy
3,175 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba arkadaşlar bayram gelicek malum. Ben eşimin ailesiyle görüşmüuorum oda benim ailemle görüşmüyor haklı sebeplerimiz var. Görüşmeyi de düşünmüyoruz ziyaretlerimizi ayeı gerçekleştiriyoruz. Bayramda da aynı şekilde ayrı olcak o benim aileme gelmicek bende onun. Ben bunu sorun etmiyorum çünkğ evimdeki huzurum önemli ama eşim acaba içten içe sorun ediyomudur evliliğimi etkiler mi? Benim gibi olanınız var mı? Görüşmesin ben görüşüyorum ailemle o bana yeter aynı şekilde oda görüşüyor ailesiyle. Sadece böyle bi durumdayız. Benim gibi eşinin ailesiyle görüişmeyen var mı süze nasıl yaklaşıyor eşiniz? Bu arada önceden ailesine bi adım attım ama eşiminde aileme bi adım atmasını söyledim o kendi ailesiyle görüşmemi bekledi ama benim ailem konusunda asla yapmıcağını söyledi. Bende birdaha adım atmadım. Kaynanam kıyafetlerimi attı vs bana çok saygısızlıklar etti ve boşandırmaya çalıştılar bizi o yüzden görüşmüyorum

16 Cevaplar

+2 oy
(2,479 puan) tarafından
Ben ikinizin tarafına da beraber gitmeniz taraftarıyım. Samimi olmayın iki dk oturup kalkın ama birlikte olun
(5,721 puan) tarafından
Katılıyorum kara kızım ♥️
(2,479 puan) tarafından
Canım Aynur ❤️☺️
(5,721 puan) tarafından
Oy oy♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani ortak alınan bi karar ise bence sorun olmaz kendi kendine yapmadin ya
0 oy
tarafından
İki taraflıda doğru bulamadım. Ama şahsen ben onun ailesiyle konuşsam eşimde benm ailemle konuşsun isterdim. Sıkı fıkı olmaya gerek yok ama en azından küslük olmamalı diye düşünüyorum. Uç günlük dünya çokta kaptırmayın kimsenin kalbini kırmayın derim
(31 puan) tarafından
Teklif ettim ailenle görüşürüm ama sende benim ailemle görüş dedim. Sen benimkilerle görüş ama ben seninkilerle asla görüşmem dedi
tarafından
Sen onun ailesiyle görüşmeye başla belki zamanla oda ısınır konuşmak ister senin ailenle. Bide şöyle düşün sen artık bir ev oldun, eşinin ailesi seninde ailen. Her ne kadar kendi ailelermz olsada eşimizn ailesi bize bir tık daha yakın çünkü o ailenin geliniyiz
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım bende pek gorusmezdim bı aralar ama küslük olmaz iki günlük dünya arada sırada arıyorum hem yaptiklarindanda utaniyorlar ama ben kendi babamla görüşmem bu saaten sonra bana sahip çıkmayan adamı ben hiç aramamda sormamda bı ablamla konuşuyorum eşimde aynı şekilde ablamla konuşur benim tarafımdan olan bende eşimin ailesini ararım kurban bayraminda gitcez haa bı yandan içimde yaptiklari unutmuyorum sırf eşim için işte 
0 oy
tarafından
Boşver ozaman sana karismasinda varsın gelmesin varsın faydası yok zararida dokunmasın sen elinden geleni yapmışsın o düşünsün sen degil
0 oy
(119,067 puan) tarafından

oooo selamin aleykum ben zirvedeyim :D

tarafından
Bu postta numunelik kalmışız sevdos herkes gidecek
(119,067 puan) tarafından
vaay anasini
0 oy
tarafından
Senin ayağını o evden kesen utansın tabi varsa o yüz 
0 oy
tarafından
Ben canim 2 bucuk sene olacak gorusmıyoruz hıc bir sekulde ama esım de boyle ıstıyor goruselım desem bana kızar yanı halimizden memnunuz biz esımle gerısını umursamam hıc de benim ailemle gorusuyoeuz cunku benım ailem aılelık yaptı esıme zor gunumuz de yanımız da kim varsa sımdı de onlar var esım bu konu da hep takdir ettim bastan beri arkamda durdu beni zorlanmadı bırseye bende onu
0 oy
(299 puan) tarafından
Böyle olması kötü olmuş  buz aramızda ne olursa olsun ailelerimizi karstrmiyorz kendi aramızda haledyorz ama sizin sorununuz u bilemeyiz insanın arasida aciliyo buyuzden
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Bende görüşmek konuşmak istemiyorum 16 günlük sezeryanli doğum yaptım benden iş beklediler güler yüz göstermiyomuşum tlfonla uğraşıyomuşum kaynanam bana s. git dedi kovdu şimdi eşim gidelim barışın diyo kendi aileme de götürmüyo oraya gitmiyorum diye keşke kararlarıma saygı duysa
0 oy
(848 puan) tarafından
Benim eşim benim ailemle görüsür sürekli gideriz ama Esimin ailesine ikimizde gitmiyoruz. Annesi ile Bagları kopardım. Ve o da gidemez Giderse bosarım Net. Babasiyla gorusuyor ama Annesi ile Gorusmuyor kendide istemiyor zaten. Bence laf etmiyorsa sorun olmaz. Kendini suclu hissedip ona bunu yansıtırsan seni haksız görüp baskı yapar . 
(31 puan) tarafından
Ben de ailesiyle görüşmemesini istiyorum çünkü onlar yüzünden boşanma aşamasına geldik ve üç ay ayrı kaldık ama annesi de babası da hasta sanırım çok vicdan yapıyor ve ne olursa olsun görüşmeye devam ediyor ama bana karışmıyor kendi gidiyor geliyor onun dışında bana karışmıyor eskiden çok baskı yapıyordu şu anda yapmıyor görüşeyim diye. Sizce ben ne yapmalıyım yani dediğim gibi vicdan yapıyor annesi babası hasta olduğu için kendi gidiyor iki 3 saat oturuyor geliyor ailemi silemem ailem sonuçta diyor ben de hakları var beni büyüttüler yetiştirdiler diyor ben de bir şey diyemiyorum
(848 puan) tarafından
Onun görüsmesine asla karısma Onlardan gelince Surat yapma Umursama Soru sorma Merak etme. Oda sana karisır ailene gitme derse da asla seni sindirmesine izin verme. Kendi gorüssün ailesiyle sen adım atma . Bence suanki haliniz gayet iyi bozma derim
(31 puan) tarafından
Bir ara ailesinin bize yaşattıkları yüzünden ailesinden vazgeçemediği için çok kavga ettik yani ailen benden daha mı değerli dedim ailem senden daha değerli değil en değerlim sensin ama onlarda ailem silemem dedi sonra hiçbir şekilde karışmadım dediğiniz gibi gelip gitmesine karışmıyorum kendi gidiyor geliyor kaldığımız yerden devam ediyoruz tek korkum bayramda ailesi dolduruşa getirirse eğer ne yapacağım karın gelmedi Bayramda el öpmedi diye onu doldururlarsa bilmiyorum ama yaşadıklarımızı da eşim biliyor ailesinin bana yaptıklarını sizce böyle bir şey olur mu
0 oy
tarafından
Ben canım kesinlikle gitmeyeceğim 
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Ben görüşmüyorum düşünmüyorum da görüşmeyi 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
İki yıl olck konuşmuyorum benim evimin huzurunu bozan insanlarla işim olmaz iyi niyetli olsamda anlamıyolar o yüzden hiç kendimi yıpratmaya gerek yok bayramdada inşallah sıkı yasak gelir diye dua ediyorum bikez bayramda iyi niyetimden gittim kaynanamın yüzünden dayak yedim bidahada işim olmaz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 388 göst.
0 oy
12 cevap 618 göst.
27 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 816 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 213 göst.

377,949 soru