0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Kizlar 7 aylık oğluşum sizinkiler kaç aylık oruç tutarken zorlanma oluyo mu? Bütün gün uykum geliyor benim valla:) sütte azalma var mı 

18 Cevaplar

0 oy
(883 puan) tarafından
Benim koala 11 aylık olucak gayet güzel gidiyo her zaman ki gibi sadece susuzluk yoruyor :(
-Reklam-
0 oy
(72 puan) tarafından
Arkadaşlar anlamadığım bi kinu var hamilesiniz süt veeiyonuz acaba neden oruç tutuyonuz dinen böyle durumlarda oruç caiz değil
(2,770 puan) tarafından
Canim eger oruc tuttugunda sütte azalma oluyorsa farz degil ama bisey olmuyorsa sutun ayniysa farz
(14,168 puan) tarafından
Eğer bir sakınca yoksa sütte azalma yoksa anne kendini iyi hissediyorsa tutabilir
(4,089 puan) tarafından
Dinde zorlama yok canım bende 9 haftalık hamileyim dayanabiliyorum tutuyorum çok şükür iyi gidiyor dayanamayan tutmayabilir sonra müsait olunca tutar
(72 puan) tarafından
Canım sen iki canlisin oruç tutarak bebeğinin rizkindan kesiyosun dayanma gücüyle alakalı değil siz yiyceksinizki bebisiniz sağlıklı vitamin alsın içinizde büyüsün
(2,770 puan) tarafından
Bucra cnm bende tuttum ilk4 gun bende 30 haftalik oluyorum bir iki gune doktor muaynemde sordum bebegimi etkiliyormu diye doktorda kansizligin var asiri derece tutma dedi yani gebelerin doktorlarina danismasi lazim tutabilirmiyim diye
0 oy
tarafından
Benimki 1 yaşında maalesef tutmuyorum. Memeye yapışık geziyor
0 oy
(5,761 puan) tarafından
Bnde 7 aylık vala çok güzel halszlk çok olıyor bıde susuyorum son saatlerde doğru 
0 oy
(11,593 puan) tarafından
Valla 7gun tuttum 2gun ara verdim. Benim oglumda 7.5 aylik 7gunde 1.5 kilo verdim 53.40 ı gordum tartida basım donmeye basladi 2 gun biraktim birde gece gunduz yanliz kaliyoruz. Bisey olur diye korktum. Yarın devam edecegim insallah
0 oy
(510 puan) tarafından
Çok şükür 12 aylık 1 gün tek tutamadım gerisini tuttum ama memeye yapışık gibiyiz çok zorluyor beni susuzluk çekiyorum en çok açlık hissetmiyorum 
0 oy
(14,168 puan) tarafından
1 yaşında oğlum sabah 7 de kalktığı için hep uykum var emdikce midem kaziniyor ama iyi gidiyor sütte azalma yok zaten tek göğüs emiyor inşallah azalma olmaz 
0 oy
(845 puan) tarafından
Benim kızım 5 buçuk aylık çok şükür şimdilik bir sıkıntı yok 
0 oy
(3,807 puan) tarafından
Iyi cok sukurAllah kabul eylesin benimde 7 aylik bebesim
0 oy
(712 puan) tarafından
10 aylık oğlum 4 gün tuttum susuz yorgun  hissettiğimde ara veriyorum
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Tam 7 aylik benim bebişte iyi gidiyir ara ara azalma oluyir sütte ek gidayi yemez ise malum süt iciyor oda azaliyor onun disinds kötü değil ya fazla efor tuketmezsem iyim 
0 oy
(852 puan) tarafından
Benim 9 aylik bir hafta tuttum azaldı sütum ya zaten zorla emziriuorjm tutmadim sonrasında. Yoksa iyi gidiyordu 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
14 aylik bir cadolozum var oruç iyi dr hiç yerinde durmuyor bitkin düşüyorum gece zaten uyumaz bin kere kalkar sabah desen 6 da ayaktayız. Aksamı zor ediyorum valla 
0 oy
tarafından
Çok şükür hiç zorlanmıyorum çok güzel geçiyor 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
15 aylık sabah uykuda 5 saat emiyor 1 kere de uyanıkken geri yatarken emiyor sadece içim eziliyor çok şükür rabbim sabrını veriyor geçen sene 4 5 aylıktı tuttum azalma olunca tutmadım 
0 oy
(516 puan) tarafından
Benim oglumda yedi aylik,bi kac gun heo aglayip kucak istemisti o zaman cok zorlandim,onun haricinde guzel gidiyor cok sukur,sutte azalmadu elhamdülillah, sahurda bol bol tahin helvasi öneririm 
0 oy
(7,507 puan) tarafından
17 aylık yeni doğan gibi saatlerce emen kızım var  halsizlik ve susuzluk çok oluyor o da gündüzleri parka götürüyorm iki saate yakın dönüşte çok ağlıyor kendini yerlere atıyor bu yüzden de oruçtan ziyade evladım  yoruyor beni canı sağ olasıca (◕ᴗ◕✿)
0 oy
tarafından
Benim kızım 3.5 aylık ben orucumu tutuyorum ve sadece anne sütü veriyorum kızıma mama falan vermiyorum çok şükür benim sütüm kızıma yetiyor ve sütüm taşıyor hatta. Ve hiç zorlanmıyorum biraz susuzluk oluyor sadece

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 190 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde clk38 (1,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 351 göst.
19 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 329 göst.
24 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Kelebeğimm (1,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 165 göst.