0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (1,491 puan) tarafından
Biraz karnım ağrımaya başladı benim ama rabbim güç veriyor:)))

10 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bu sene değil de geçen sene 32 haftalıktım tutuyordum ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Tutamıyorum çok üzülüyorum:( ara sıra birkaç lokma yiyip yine de abartmamaya çalışıyorum kan şekerim düşmeyecek kadar :) teselli işteee

0 oy
(86 puan) tarafından
Bende hamileyim tutuyorum daha kaç aylık olduğunu bile bilmiyorum zorlaniyorum da bugün tutacam mecbur 
0 oy
(1,298 puan) tarafından
25 haftalık hamileyim hamdolsun cok guzel geçiyor Rabbım yardım ediyor elhamdülillah 
0 oy
(395 puan) tarafından
34 haftalığım şükür iyiyim Allaha şükür Rabbim veriyor kolaylığını 
(1,491 puan) tarafından
Çok şükür bende öyle canım az kaldı zaten şükür
0 oy
(622 puan) tarafından
29 +3 olduk şükür hic hissetmiyorum bile Rabbim yardim ediyo
(847 puan) tarafından
Ben acıkınca bebeğim nasıl kıpır kıpır oluyor bide midem bulanıyor idrar enfeksiyonum da var. Tutamadım. Allah kabul etsin canım.
(622 puan) tarafından
Canm bnmde idarar yolunda enfeksiyon var doktor bol bol su icmen lzm dedi ama bn yinede tutum şükür hissetmiyorum cok guzel geciyo
(847 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(705 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

20. Haftamdayim herhangi bir olumsuzluk yok ama gerçekten çok acıktım. :) ben kendimi bildim bileli hep çok çabuk acikirim o yüzden hamilelik öncesi ramazanlarda benim için çok acikarak geçiyordu :)

0 oy
(4,549 puan) tarafından
Ezana son dakikalarrrrrrrr 
(1,491 puan) tarafından
Ayyy hadi inşallah az kaldı
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Tutamadım diyabet hastasıyım. 30haftalik  oldum doktor olmax şeker var dedi. 
0 oy
(857 puan) tarafından
Canım hamileyken oruç tutulur mu doktorunuz tutun mu diyor ben anlamıyorum ki açta bi Nihat hatipoğlu dinle oruç ken tutulur mu yaz adam nediyor sana emanet edilen bir can var karnında Allah müsaade etmiş bizlere hamileyken 
(1,491 puan) tarafından
Tutulur niye tutulmasın çok şükür rabbim güç veriyor bu diğer ülkelerde bazı yerlerde oruç yokken bile hamile kadınlar ac kalıyor  bebek ler ac kalıyor biz niye tutmayalım rabbim e şükür ler olsun hiç hissetmiyorum bile açlık susuzluk hamd olsun
(857 puan) tarafından
Sen bilirsin canım :) yargılamak değil niyetim tabikide aç insanlar var ama tutmak zorunda değilsin Allah müsaade etmiş

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 247 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gvrcnn (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 466 göst.
0 oy
12 cevap 148 göst.
21 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 172 göst.

380,992 soru

11,405,966 cevap

34,944 kullanıcı

...