0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar nedir fiyatlar kaçtan başlıyor şehirle birlikte yazar mısınız ben Ankaradayim.

25 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bursa berbat arıyoruz şuan 450-500 de 3.5 a kadar var 
tarafından
Eminevime yazildik 255 bin civarı kurada çıkmazsa 2023 de teslim edilecek o zamana kadar dahada arttar fiyatlar insallahda bu kurada çıkar hayırlısıyla:/
(13,202 puan) tarafından
İnşallah çıkar canım hayırlısı olsun eşim hoşlanmıyor o kurumlardan ben de girelim dedim ama olmaz dedi.
tarafından
Hayırlısı olsun canım benimde gönlüm hiç rahat değil ama girdik bı kere hemen hemen 2 yıl olucak inşallah hakkımızda hayırlısı neyse o olsun
(13,202 puan) tarafından
İnşallah kuzum tez vakitte olur
(195 puan) tarafından
Bizde girmeyi dusunuyoruz faizler cok yuksek boyle daha karli degilmiki? Bastan yuksek pesinat verirsen kura olmuyormus die duyduk
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Kayseri bodrum kat 120den başlıyor sen düşün diğerlerini suanki oturduğum eve adam 300 milyar istiyor 10 yıllık bina evin içi bomboş 
tarafından
Baya uçuk fiyatlar desene:/
(3,276 puan) tarafından
Hic sorma ev almayı düşünüyoruz ama çok aşırı pahalı 100 metre kare evler 200den başlıyor nasıl alacağız bilmiyorum
tarafından
En son Ankara'nın köyünden alicaz valla bu paraya başka mümkün değil gibi gözüküyor eminevime yazildik 255 bin civarı kurada çıkmazsa 2023 de teslim edilecek o zamana kadar dahada arttar fiyatlar insallahda bu kurada çıkar hayırlısıyla
(3,276 puan) tarafından
Ay inşallah canım rabbim hakkımızda hayırlısını versin
0 oy
(3,836 puan) tarafından
valla tekirdagdan yaziyorum milyoncuk evler var ben şok. onun harici yasadigim ilcede 250 300den asagi yok galiba
tarafından
Hangi mahallelesin tekirdağ da :) bizde yeni yüzüncüyıldan ev aldık :)
(13,202 puan) tarafından
Ben sağlık mahallesğndeydim yeşiltepe de de iki hafta önce bursaya taşındım. Temelden Çorlu tekirdağ girişinde 200 e aldı görümceler eşim vasıtasıyla 5 yıl önce. Mahallede bile 300 den aşağı yok
(3,836 puan) tarafından
gundogduayim suan canim :) hayirlisi olsun
saglik mahallesi biraz sıkıntılı diye biliyorum aslıs
(13,202 puan) tarafından
Sağlık mahallesinde değiliz zaten yeşiltepe deyiz karşı tarafta bizim tarafta macır çok gayet huzurlu bir ortam fakat ergene deresi sağolsun koca bölgeye yetiyor. Ben de sırf dere ve okul konusu yüzünden kendi annem bursada Bursalıyım kendi evimi bıraktım da bursaya geldim
(3,836 puan) tarafından
iyi olmus canim o zaman. dereyi bilmiyorum yesiltepeyi de. o mahalleyi pek iyi duymamistim sizin kaldiginiz taraf rahatsa ne guzel
0 oy
(5,721 puan) tarafından
İstanbul Çatalca evler 400ile 550 arasında
tarafından
Bisey olmaz canm suan ev satilamiyo kimse kredi cekemiyo bende ev alacgim begendigim.bir ev var 1 yildir satilamiyo 350 binlik eve tuzu kuru bir abi 400 diyo kimsede almiyo cunku 400 bin kimse nakit cikaramaz bu sartlarda kimsede ev alamaz
tarafından
Millet alamiyo ki 5 yillil bina daha satilamadi bos duruyo 10 sene daha bekler heralde
(5,721 puan) tarafından
Valla kuzum açıkça sana soyleyimmi bu catalcadan falan ev alanlar köylüler zamanında tarla almış çocuğunu evlendirmek icn kaç sene sonra tarla değerleniyor öyle ev alıyorlar. Yoksa yarım trilyon nasıl alınsın.
tarafından
Yani ancak zaten oyle tarla felan satmak gerek yoksa imkani yokya birikimle suan ev almanin sahibinden ve emlakcilar asiri yuksek gosterip evin tam degerini bilmeyene kakalayip geciyorlar valla ben beklemedeyim illaki dusurecekler :) dusurmezsede tursusunu kursun zaten alan olmayacak
(5,721 puan) tarafından
Gerçekten çok zor kuuzm Allah gönlünüze göre versin. İstediğiniz gibi olur inşallah
0 oy
tarafından
İstanbul dq otryrz 450-500 bin dn başlıyor

Kirada yz 1450 veryz 
tarafından
Çok aşırı pahalı değil mi ya:/
tarafından
Zar zor geçiniyorz valla bacım
Şimdi elde bi kurus kalmadı ay başına kadar borç harçla geçncz
tarafından
Rabbim yardimciniz olsun canım:((
tarafından
Amin inş cnm
(9,247 puan) tarafından
Oy kiraya bak geçim çok zor
0 oy
(285 puan) tarafından
Canım ben geçen sene temelden girdim evimin karşısı yaza bitcek  Kırıkkale'de oturuyorum ben burda mahalle mahalle semt cadde faln fiyatlar değişiyor ama geçensene dükkan üstü 3+1 260 metrekare evi 400 aldık ama içinde mutfak dolabı vestiyer yok düşün sldigimiz mutahit yapmıyor malezef ama şuan 550 olmuş evin değeri her yıl üstüne 50-100 arası koyuyor evler 
tarafından
Bilmiyorum nasıl olucak Rabbim sen yardım et bize biz alsak alsak en fazla 255 bine alabiliriz oda belki:/
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Ankaranin neresinden düşünüyorsun canim 
(4,666 puan) tarafından
Bnde keçiören tarafından bakıyorum ama cok pahalı
tarafından
Keçiören e normalde eşim hep ucuz oluyor o taraflar diyor ne kadar canım fiyatlar orda
(4,666 puan) tarafından
400-500 bin canim
tarafından
Biz şuan demetevlerdeyiz ben orayı burdan ucuz sanıyordum meğer orası daha pahalıymış:((
(4,666 puan) tarafından
Metro geldiginden beri orasida uçtu
0 oy
tarafından
Diyarbakır 350.000 aldık 
tarafından
Bina yaşı kaç canım
tarafından
0 biz inşaat taslağı inceledik biz taşınana kadar bitecek işte 6 7 ay bekledik
tarafından
Çok çok iyi canim zamanın şartlarına göre masallah ♥️
tarafından
Şehirden uzak işte ondan ucuz merkez olsa pahalı
tarafından
Bende öyle bir yer istiyorum canm şehirden uzak köy hayatı gibi
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Kocaelindeyim 1 ay önce aldik nasipse agustosta anahtar teslimm. 175 m2 4+1 ust dublex 315.000 canimmm 
tarafından
Burda yazılan fiyatlara göre sizinki bı nebze makul fiyatmıs canım güle güle oturun hayırlı olsun
(2,186 puan) tarafından
Sagol caanmm allah isteyen herkese nasip eylesinn içi disi bitsin 400.000 en az şuan bina yeni yapiliyo ondan uygun canimm.
tarafından
Anladım canım bı kere alınca iç bakım yavaş yavaş olur belki Bizim elimizde öyle bir şey geçer nasip kısmet işi bunlar
0 oy
tarafından
Ankara eryaman 750.000
tarafından
0 bina mı canım
tarafından
Evet canim
tarafından
Güle güle oturun canım ❤️
tarafından
Sagol canim
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Izmir de olduğum yerde oturulacak ev 500 binden başlıyor. Ankara da farklı değildir 
tarafından
Çok pahalı değil mi ya:/
0 oy
tarafından
Geçen sene tekirdağ orta memur kesim mahallesinden aldık 265 bin ama kelepir gibi birşeydi 
tarafından
Hayırlı olsun canım güle güle oturun piyasa baya pahalı:/
0 oy
(4,114 puan) tarafından
Maras merkezdeyım cnm evler uctu burada ıyı olsun dersen 300 den baslıyor en az. Oturduğumuz ev kira gecem yıl bu ev 300 bın ederdi. Bu yıl 550 600bın diyorlar. Ama eve deger 6 oda 11. kat manzara süper, site ıcı 7 senelik bina, oyun parkı otopark bahce mevcut. Eger ev sahibimiz satarsa burayı almayı düşünüyoruz ama cok pahalandı gercekten
tarafından
Evet canım çok pahalı ama dediğine göreyse senin ev değer gibi zamanın şartlarına göre:)
(4,114 puan) tarafından
Evet cnm bu ev İstanbul gıbı bı yerde olsa 3 4 katı fiyatı olurdu kesın
0 oy
tarafından
Canım ağrı nin ilçesindeyim. Bizde arıyoruz kaba alıp içini kendimiz yapmak istiyoruz.esime 350 demişti emlakçı. Bekliyoruz bakalım hayırlısı 
tarafından
Keşke öyle bir şey Bizim elimize de geçse hayırlısıyla
0 oy
tarafından
Bn mardınden aldım toki ewlerı 2+1 aldık 93bin
tarafından
Ayy çok iyi canım güle güle oturun TOKİ ye yazılmak için herhangi bir şart var mı canım öyle herkes yazılabilir mi
tarafından
Saol cnm Allah razı olsun Allah olmayan herkese nasıp etsin inşallah burda  yazılma falan yoktu dırek emlakçıdan aldık Baska sehırde de aynımı bılmem
0 oy
tarafından
Annem 3 sené önce 1. Katı 300 é aldı şimdi onun al kat ve daha küçük giriş kat yani Salon L annemin altın L si yok 450 istiyormuş adam millet parayi sokaktan topluyor gibi 3+1 büyük evler ama etmez yani. Yer Trabzon merkez 
tarafından
Çok uçmuş fiyatlar canım:((
0 oy
(1,837 puan) tarafından
İstanbul başakşehir den bakıyorum en uygun 1 trilyon :(
(181 puan) tarafından
Başakşehir fırladi cnm ya..zamanında alan aldı şimdi orda yaşam aşırı zor
tarafından
1 tirilyon mu:0
0 oy
tarafından
İstanbul da 320 ye sattık İstanbul un bşka semtinden 700 e alacaz çok pahalı çoooookkkkkk 
tarafından
Hemde ne pahalı:((
0 oy
tarafından
Ben Kocaeli'deyim 2+1 yüksek giriş birinci kat 170 e aldık ama biz kredi fazla çektik yalan olmasın küsuru hatırlamıyorum baya faiz ödüyoruz

Kaynana birnay sonra 2+1 aldı 145 bine
tarafından
170 yine iyi canım ne zaman aldınız
tarafından
Bir seneyi geçti cnm
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Ben değil de bi komşumuz 4+1 ev almış ara kattan 320 ye almışlar 
tarafından
Şehir neresi canım
(5,368 puan) tarafından
Ankara karapürçek kusura bakma yerini yazdım sanmışım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

378,322 soru

11,323,599 cevap

34,775 kullanıcı

...