0 oy
428 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Bu gün babam anju olcakti saat 5 gibi bende eşim işten gelince gidelim dedim zaten şahsi arabada yok neyse gittik damarlar yüzünden olmadı olamadi anju daha sonra ablam Annemi yolcu ediyorduk bi yanndan da arabalar geçiyor cevremde genelde şakacı biriyimdir eniştem onlari götürürken 2 dakika sohbet edelim dedim nasılsın enişte iyimisin dedim oda hadi hadi kapat daha iftara yetisicez dedi neyse eşimin yanında bozuntuya vermedim akşam eşimle tartisir gibi olduk zaten seni kale bile almıyorlar falan dedi kimsenin seni dinlediği yok dedim ne alaka ben yeri geliyor lafimi dinletiyorum dedim konuyu kapattım akşamda ablam görüntülü arası annemle dolma sarıyorlar sen neden buraya gelmedin falan dedi şakayla karışık dedim hiç aklıma bile gelmedi babam yarın eve geçicek taburcu oluyor annemde ne düğünde varsın ne cenazede flan dedi zaten eniştemin Annesi sağ değil ailesinin bağları kopuk ama benimki öyle değil hep kaynanamlar icicelerr çocukları kaynanama bırakıp gitmistim zaten oda burda kal yarın gidersin dedi dedim olmaz çocukların bezi falanda yok şimdi annemlere gitsem laf eder ne diye gidiyorsun korona var flan dedim abla daha sonra gelirim bende oda birşey demedi annem cabuk dolduruşa geliyor inşallah yanlis anlamazlar beni zaten babama anju yapılmadı damarlar açılmamış sizce benim düşüncem yanlış mi Bu arada benim ailem ablama bi tik daha düşkünler bna o kadar değil ona sormadan birşey yapmazlar genelde bu konularda yeri geliyor morelim bozulmuyor değil bende artık olgun davranmak istiyorm açıkçası eniştemin tavrida beni üzdü ama yinede kötülemek istemedim lütfen fikir veririmisnz 

1 cevap

0 oy
(2,694 puan) tarafından
Öncelikle  eşinin  bu tavrı  yanlış  enisten orda bisi dememis şoför  sonuçta  cevap vermemis olabilir 

Annenlere gelince ablan varken sen sorulmuyosan ve kaynananla gidip  geliyosan kiskanmis olabilirsin  mesala  benim annem kaynanamdan cok kiskanir kadin alt katimda nasil  inmiyim gitmiyim hadi hadi senin  annen yaninda der sürekli 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,154 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,130 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Esilayet (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 344 göst.
+1 oy
20 cevap 818 göst.

379,051 soru

11,346,113 cevap

34,812 kullanıcı

...