0 oy
1,149 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Merhaba kızlar 

Benim dayımın kızı var yani kuzenim.Kuzenim evleneli 3 sene oldu.Kocasi da o kadar iyi bir adam.Kuzenimin bir dediğini iki etmiyor adamın ailesi de öyle.Ben çok korkuyordum herkesin evliliği benim gibi sanıyordum oda benim yaşadıklarımı görünce evlenmekten korkmustu ama çok şükür mutlu.Kuzenimle konuşuyoruz bazen anlatıyor kocasını.Bende eşime diyorum ki eşimle bir kere bile aynı yerde bulunmadilar tanımaz etmez adamı ama sevmiyor yalaka diyor kuzenimin eşi benim babamı bile bayramda seyranda arar ama benim kocam aramaz annemler de seviyor onu çok saygılı diye diyorum ki bir araya gelelim kuzenim eşi sen gezelim ben onunla arkadaş olmam yalaka diyor en sonunda da madem beni beğenmiyorsan onu begeniyorsan veriyim seni ona dedi.Bu nedemek dedim senden bunu da mı duyucaktim dedim yani gercekten bir bunu duymadığım kalmıştı.

38 Cevaplar

+6 oy
tarafından

:ermm: pezevengin olmaya mı karar vermıs gavat dedıgı lafa bak kendı namusu ıcın vallahı gırtlaklarını sıkıp sıkıp atıveresım gelıyo boylelerının

(123 puan) tarafından
Benimde bir bunu duymadığım kalmıştı bunu da duydum
(3,747 puan) tarafından
Katılıyor sana karısına insan böyle diyemez gevşeklik  gavatlik
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Kiskanmis yani erkekler hoşlanmıyor başka erkeklerin ovulmesinden eşin yani sonuçta kıyas yaptıysan ben olsam ben de aynısını derim
(123 puan) tarafından
Övmedim aslında ama o bana hiç bir zaman böyle güzel davranmadi belki aklına yaptiklari gelmiştir de utanmıştir
tarafından
Aynn cnn erkekler hoşlanmaz ve kimse kimseyi bilmiyor
+1 oy
(3,457 puan) tarafından
Canım kusura bakma ama seven adam bunu demez.
(123 puan) tarafından
Biliyorum insan sevdiğine bunu demez ama bu çocuğun konusu ne zaman açılsa böyle yapıyor
(32 puan) tarafından
Sevse bile aklı ile dili arasinda baglanti kuramıyor.düşük laflı.şu denir mi . Tövbe
+1 oy
(5,252 puan) tarafından
Çok mu övdünüz adamı belki kıskanmıştır
(123 puan) tarafından
Hayır normal konuştuk ama ne zaman bu adamdan açılsa konu geriliyor tanimadan sevmiyor
(5,252 puan) tarafından
Bence kıskanmış konusu açma derim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Kıskanmış kocacığın onun mükemmelliğin insanlığına karşın kendi yaptıklarının altında ezilmiş ki eleştirip hakaret ediyor çok bahsetmede kendini adama kurmasın 
(123 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum çünkü hiç bir araya gelmedik adamla da eşimin anlattiklarinla tanıyorum
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ay bı kendisimi düzgünmüş yani o nasıl laf ya namusuna dediğin lafa bak pislik
(123 puan) tarafından
Bende duyduklarima inanamıyorum
(1,850 puan) tarafından
Üzülme portakalım boşver :) bır bakmışsın ki essek olmuş gelmis
(123 puan) tarafından
Hiç essek olup gelecek biri değil sonuçta kuzenim kardeşim eşi de öyle sayılır bu ne demek yediremiyirum herşeyi duymuştum bir bunu duymamıştım
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Neden sen peze.venkmisin desen ceker vurur.knussan olmuyor sussan hic olmuyor.her durumda olan kadinlara oluyor.
(123 puan) tarafından
Öyle gerçekten her türlü elimiz kolumuz bagli
(3,101 puan) tarafından
Allahim sana hayirli kapilar acsn insallah canm
(123 puan) tarafından
Amin canım hepimize hayırlı kapılar açsın inşallah
0 oy
tarafından
Sende hatalısın canım kendini eşin yerine koy karşılaştırılmayı kimse sevmez ne kadar suçlu da olsa ,ama esinde o sözü diyerek ayıp etmiş bazen insanın kulağı dediği şeyi duymuyor umarım o da anlar hatasını gönlünü alır bir daha da böyle çirkin bir cümle kurmaz 
(123 puan) tarafından
Ben karsilastirmadim sen öylesin bu böyle demedim sadece ailemle aramda konuşulanları anlattım yani
tarafından
Yani demek eşin bu adamdan haz etmiyor hele ki çevre tarafından beğenilen bir erkek o yüzden daha bir nefret etmiş adamdan o yüzden ben olsam bir daha bu adamdan bahsetmedim evimde ne iyi ne kötü yönde erkekler hemen yankis anlıyorlar boş yere kıskançlık yapar
(123 puan) tarafından
Yani zaten hergun oturup anlatmıyorum konusu iki kere açıldı sadece bu zamana kadar asla erkek muhabbeti yapmadım kocamla ünlü bile olsa bak şu çok yakışıklı demedim biliyor zaten senin sevgine güvenim sonsuz diyor bunu demesine rağmen böyle diyor sadece adami  sevmediği için bunu söylemesi ne kadar doğru kendi sevdiği birini böyle ovsem böyle tepki vermez
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Tam bir maraga adamı   öküzzzz yuh 
(123 puan) tarafından
Katılıyorum
0 oy
tarafından
Benim eşim birini beğenince genelde sporcu, ünlü vs olur; oooo çok beğendiysen alalım sana derim. Güler geçeriz. Kıskanmış bence ciddi ciddi vermeyi düşündüğü için değildir 
(123 puan) tarafından
Ünlü biri ayrı sonuçta kuzenimin eşi kardeşim sayılır böyle birşey de soulenmez
0 oy
(580 puan) tarafından
Üzmek istemem eşin sana değer verip sevse  bu cümleyi kurmazdi o nasıl bir cümle seni vericene kendini düzeltsin p*tavatsiz.
(123 puan) tarafından
Duzelirim demiyor ben böyleyim beğenmiyorsan kapı orda diyor ki ben ona seni beğenmiyorum demedim hiç
(580 puan) tarafından
Seven insan seni beğenmiyorum diyemez zaten aranizda ki farkta bu. Karşısındakini aşağılayan biri özgüveni düşük kıskanç biridir tıpkı benim eşim gibi.
(123 puan) tarafından
Napicaz böyle bilmiyorum
0 oy
tarafından
Terbiyesiz demek istemiyorum ama eşin tam bir terbiyesiz 
(123 puan) tarafından
Biliyorum
0 oy
tarafından
Kocan çok rahat biri heralde öylemi denir 
(123 puan) tarafından
Aslında rahat değildir ama iyi insan görünce böyle oluyor heralde bende anlamıyorum
0 oy
tarafından
belli ki senin eşin yabani. sonradan gelen birini de senin ailen sıcaklık gösterince kıskanmış. bana bu kadar sıcak değiller, e yalakalık yapmıyorum da ondan diye kendini avutuyor. seninkinin zaten özgüven problemleri var, sapıtmış çünkü kıskanıyor. herkes bir olmak zorunda değil, herkesin karakteri farklı ama ne ekersen onu biçersin diye de bi atasözü var. başkası gibi babacım cici kuş babacım diye dolanmayabilir ama ayda yılda bi hatrını sorarak kendini hatırlatabilir. sen de ufak ufak böyle işleyebilirsin. sen onların ilk damadısın, sen artık damat değil oğulları oldun. o çocuk kardeşime bişi yapsa, oğul diye sayıyolar seni önce sana söyleyecekler vs diye cesaretini yükselt. eşinle sanırım daha çok sorununuz var ama ayrılmamışsın da yani dediklerim içine siner de yapar mısın bilemicem. ben olsam böyle yapardım
(123 puan) tarafından
Evet eşim ben böyleyim yalakalık yapamam diyor ama bu yalakalık değil saygıdir evet sorunumuz çok var ve belki bir gün düzelir diye bekliyorum zaten ben böyleyim ailem seni çok seviyor oğlu yerine koyuryorlar diyorum ki gerçekten öyle ama incelik yok sadece biraz aileme karşı incelik istiyorum ondan onun ailesi bana neler yaptı oturup birgün surat yapmadım ama ailem onu sevip el üstünde tutmasına rağmen aileni sevmiyorum dedi bana yani işte oule
tarafından
seninki seni öpsün başına koysun valla. dediklerimi çoktan yapmışsın bile helal olsun. o zaman seninkinin yaptıkları yüzünden ailene bakmaya yüzü yok, ondan kaçıyor. senin ailenin seninkine bi konuda muhtaç olması gerekiyor. mesela evde bişi bozulur ya da bişi taşınması gerekir falan seninki de yardım edince özgüveni yerine gelebilir ama öküz bir adam iş buyuruyorlar da diyebilir :D belki ailen sadece sizi çağırsın mangal vs yapın. mangalı da seninkine yaptırsınlar. erkekler nedense mangal yakmayı statü oalrak görüyolar, çok hoşuna gider bence ya da mesela bi günlük tutsan, şöyle şöyle oldu ama şöyle şöyle kopamıyorum seviyorum vs yazsan seninki de "yanlışlıkla" bulup okusa falan belki değişir ya bilmiyorum yazması kolay
(123 puan) tarafından
Biz ailecek pikniğe gittik eşim işim var deyip gelmeye bile tenezzül etmedi kuzum o günlük konusunu da yaptım ama hiç değişmedi benim 5 senedir denemediğim şey kalmadı ama aile terbiyesi işte herkes anne baba eş olamıyor
tarafından
yuh ya seninki insanlıktan istifa etmiş. abin falan var mı bi ağzını burnunu kırsın şunun valla 2dkda sinir oldum sen kim bilir neler hissediyosun
(123 puan) tarafından
Artık hiç birşey hissedemiyorum desem ve abim yok olsada abimin üzülmesini istemezdim
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Senin kocan kavat mi diyeydun ya peze  venk 

Misin sen i.t oğlu i.t
(123 puan) tarafından
Diyemiyorum işte
0 oy
tarafından
Canim senin kocanın beyin göçü gerçekleşmiş artık ondan bi cacık olmaz seven insan sevdiğine nasıl söyler bunu ya söylemeyi bırak insan aklından geçiremez 
tarafından
Yazik ya evlenmeden önce canim cicim olup sonra böyle ök.üzlesenlere sinir oluyorum
(123 puan) tarafından
Bende sinir oluyordum benim başıma geldi
tarafından
Sen tepki verince ne cevap verdi bay ök.üz
(123 puan) tarafından
Ne biçim konusuyorsun dedim işte çok begeniyorsun ya vercem dedi benim tek dediğim şey de çok iyi kendi de ailesi de benim ailem de çok sevmiş arkadaş olun dörtlü gezeriz dedim
tarafından
Mal adam ya adamla kıyaslanmayi hazmedememis canim
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Yalakanin kendisi o demekki çünkü kişi kendinden bilir işi boş beleş adam 
(123 puan) tarafından
Eşim yalaka değil dümdüz bir insan ama iyi huylu insanlar ona yalaka geliyor aslında bu yalakalık değil saygıdir ama ailesinden böyle görmüş işte değişmiyor
(123 puan) tarafından
Tokat atmadı ki eşim bana
(1,238 puan) tarafından
Yanlış posta cevp atmışım:))
0 oy
tarafından
Kocana eger başka birini cok övüyorsan artık dayanamamış ve lafını tartmadan konuşmuş olabilir, benm eşimde başka brini örnek verdigimde cok sinirlenir, kıskanmış o adamı anladgm kadaryla, eşine kırıldığını belli et ve  daha anlatma onların evliliğini
(123 puan) tarafından
Ben başka birini hiç övmem bu zamana kadar ünlü bir adam için bile ne kadar yakışıklı bile demedim yani bana diyor benim senin bana olan sevginden şüphem yok deyip böyle söylemesi kırıyor beni ayrıca bu adamın konusu ikinci kere falan açıldı o kadar bir daha açılmamak üzere de kapandı zaten
tarafından
Demekki imrendigini hissetmiş kuzum , şeytanda hemen bu anları kollar zaten , inşallah hatasını farkeder eşinde
(123 puan) tarafından
Farkedecegini sanmıyorum 5yildir evliyiz beni kırdığını bilmesine rağmen bir kere gelip özür dilemedi benden ama evliliği güzel olan insanlara imreniyorum benim evliliğim hiç böyle güzel olmadı
0 oy
(118,999 puan) tarafından
yorumlardA  kiskanmis demislee genelde ama kiskanan adam o lafi etmez 
(123 puan) tarafından
Demi kiskanicagi bir şey anlatmadım boyunu postunu övmedim sadece çok iyi biri arkadaslik yap dedim konu buralara geldi
0 oy
tarafından
Canm bi kaç kere aynı şeyi dediysen eğer görüşelim edelim die eşin hayr dediği halde ondan sinirle demiştir , sonuç olarak görüşmek zorunda değil kimseyle 
(123 puan) tarafından
Kuzenimin eşi de eşimle tanışmak istiyor evimize gelmek istiyorlar ama eşim giderim evden falan diyor sizce bu saygisizlik değil de ne ayrıca sadece ikinci soyleyisim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 425 göst.
0 oy
5 cevap 204 göst.
0 oy
4 cevap 112 göst.
+1 oy
20 cevap 808 göst.

377,266 soru

11,290,008 cevap

34,703 kullanıcı