0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Kızlar yeminle bıktım bunaldım hepimiz insanoğluyuz nedir bu baskı resmen kendimi kötü hissetmem için elimden geleni yapıyorlar bebegim doğduğundan beri gözleri koyu mavi içerde koyu duruyo dışarıda mavi ama gel gelelimki çocuğun bi resmini durumumda paylaşamıyorum. Hemen ayyy bak gördün mü boşuna sevinme bu çocuk kahve gözlü olucak bak dönmeye başlamışlar bile, ya da ahahah çok istiyordun ya mavi göz ne oldu kız bebeğinin gözleri koyu duruyo. Yahu ben anlamıyorum bu çocuk daha doğmadan baskı vardı üzerimde gözleri babasına benzesin mavi olsun diye. Anlamıyorum koyu göz rengi olan bebekler çirkin mi biz çirkin miyiz şimdi. Yeminle çocuğumun fotosunu paylaşamıyorum artık bana bi akıl verin :(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Öyle diyenleri durumunu görmemesi için engelle en güzeli 
(74 puan) tarafından
Canım daha doğmadan vardı bu baskı dertleri ne anlamıyorum mavi olsa ne olacak yeşil veya mavi olsa ne değişecek
-Reklam-
0 oy
tarafından
:D ya insanları neden umursuyorsun ki he dersin bida yazmaz senin çok istediğini düşünüp itlik yapmışlar he de geç görümceme kıl olurum bende dün ultrason resmi getirdik bebek 2 cm falan bakıyor aynı ben diyor burnu

Diğer görümcem ultrasona geldi kalbi aynı ben gibi atıyor :DD gülüyorum sadece kafaya takıp ne kendimi yoracam
(74 puan) tarafından
Sabah sabah ne güldüm ya çok alem bir kadınsın :D
tarafından
:D anlattığım hiç bişey desem 8 görümce onlarında 4 5 kızı her birinin 48 50 kişiler ama hepsinin ağzına ediyorum shshsusı
(74 puan) tarafından
Bravo valla :D
tarafından
Yaaa itin şeyine sokuyorum hepsini ondan he de bazen kulaklık takıyorum başım kapalı kafa sallıyorum kendi kendine konuşuyorlar sonra bi süre geçiyor kulaklığı göstere göstere çıkarıyorum bişey mi dediniz diyordum kuduruyorlar
(74 puan) tarafından
Kız amma cadısın hee :D
0 oy
(826 puan) tarafından
Benim eşiminde gözü mavi oğlumun gözleri bana benzedi kaynanam diyo hep mavi olmadı falan bendr canı sağ  olsunda gözünün mavisi eksik kalsın diyorum hep. Kahverengi göz olduöunda noluyoo ben vAlla sıkıntı çekmedim şua ana kadar çok şükür iyide görüytum herşeyi boş ver sen doya doya paylaş gözleriner sokki yaniiii sizi tınlamıyorun 
(74 puan) tarafından
Aynı durum işte valla paylaşmaya korkar oldum inan ki ama dediğin çok doğru daha çok paylaşırsam umurumda değilsiniz algısını yaratabilirim
(826 puan) tarafından
Evet gözleri güzel bebeğim deer annesine benzemiş der annesi gözlü der herçey der kimsede bişey derse deki iyiki mavi oımamış anaslna benzemiş
(74 puan) tarafından
Aman onada bi kalıp bulur o canım bi tanısan alttan alttan sinsi sinsi giriyo hadi ikincisi doğur diyo hayır istemiyorum diyorum hahha neden zor mu diyor
0 oy
tarafından
Kıskanmışlardır ay fesat dolu heryerde 
(74 puan) tarafından
Öylemi dersin canım küçücük bebeği de kiskanacaklarsa yuh artık
tarafından
Kıskanırlar tabi kide canım ya
0 oy
(2,975 puan) tarafından

Bosver ya gözü mavi olsa ne olcak yeşil olsa ne olcak bence kaynanalarin derdi oğullarına benzemesi. Benzemezse cirkinmis gibi davraniyorlar. Benim kaynanada cocugumu babasina benzetip duruyor kabullenemedi hala bana benzediğini. Her telefonda kendine cok baktin dimi dogru soyle diyor;)

(74 puan) tarafından
Ya canım kaynanam değil ki bunu yapan hadi o olsa anlarım ogluna benzemiykr diye kızıyor derim bunu yapan eşimin kuzeni.. Hee sende çok baktım kendime kendimi çok seviyorum deseydin :D
(2,975 puan) tarafından
Ohoo dış kapının mandali diyen desene he de gec ya millete laf anlatmakla yorma kendini.
He diyip geciyorum valla ugrasmicam artik 1 yasina gircek cocuk hala boş tripler :))
0 oy
tarafından
Sende bi tane daha foto paylaş altına da yaz ki "senin en güzel yerin kahverengi gözlerin" daha da bişey demezler 
(74 puan) tarafından
Vayyyy bunu kesinlikle yapıcam kapak olsun onlara
tarafından
Yap canısı kapak olsun valla :))
0 oy
(1,161 puan) tarafından
cevabini ver her kesin susdurli konusmasinlar fazla.
(74 puan) tarafından
Canım ben öyle pat diye cevap yapıştıramıyorum ki o huyum var
(1,161 puan) tarafından
o zqman cok cekersin. senin kalbin kirilir  bende oyleydim. susardim. ama.kizim oldukdan sora  fark etdimki cevab vermek gerek susdukca konsuuyorlar.  asagalamlar falan. cok qiciq sonra sen uzuluyorsu onlar  kendi hallerinde. bir kere guzelce cevab yaz yapisdir bak gor bir daha agizlarini aciyorlarmi
(74 puan) tarafından
Haklısın kendimi zorlamam gerek biraz bu konuda
0 oy
(454 puan) tarafından
Banada herkes der keşke renkli gözlü olsa bende diyorum bana babasına benzesin sadece bizde renkli gözlü değiliz insanlar değişik benim saçım kıvırcık inşallah düz olur saçı diyorlar yahu ben doguruyrm bana benzesin :)
(74 puan) tarafından
Onların çocukları renkli gözlü mü veya düz saçlı mı gercekten okg geldi artık bunlardan
(454 puan) tarafından
Anneye zaten bebeği her türlü güzel baskasindan bize ne boşver bize benzesin annesiyiz o kadar karnimizda taşıdık:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 47 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nurergn (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 130 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurkumsal27 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 211 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Linkin (15,304 puan) tarafından soruldu

381,273 soru

11,413,907 cevap

34,960 kullanıcı

...