0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde (5,397 puan) tarafından
Sorum yukarıda? 

11 Cevaplar

0 oy
(5,397 puan) tarafından
Bilen yokmu 
-Reklam-
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Bende sırf bu yüzden taktırmıyorum.bende beklim
(5,397 puan) tarafından
Bnnm 7 buçuk aylık bebeğim var aslında geçen ay gttım yerınde ydı dünden beri dir sankı midem bulanıyor oruçluyum ondanmı kendımı mı kokurtuorum blmiyorum
0 oy
(16,099 puan) tarafından
Kanama olur ve ilişki sırasında esin hisseder ise kaymıştır 
(5,397 puan) tarafından
Kanama oyle durup dururken olıyro dimi cnm
0 oy
(33 puan) tarafından
Surda bekliyim bnde taktrcaaammm
(5,397 puan) tarafından
Ayy çok pis yaa 7 ay oldu çok yoğun akıntım var vala bide belim kasığım çok ağrıyor off arkadşım çıkar dedı hapla korun dyorda blmiyorum vala 3 4 sene istemıyorum
(33 puan) tarafından
Hap mı aslaaaaaa
Bn hapla gebe kaldm ya hiç istemeyerek şok oldm 7 ayligim suan 2 yaşında oğlum var
(5,397 puan) tarafından
İşte arkadaşım çıkar spiralı dyordu hap iç dyordu korkuyroum bnde vala
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Malesef bir bilgim yok canım. Yengemin de vardi taktirdigi gun bir hafta sonrasi tuvalette düstü spiral :) 
(5,397 puan) tarafından
Ben özelde takdtrm 140 tl verdık 7 aydır geçen ay gttm iyi yerınde dedım çok akıntı var fitil lede geçmedi emzdryırum antıbıyotık de kullanamadım aldım oyle duryor
(1,238 puan) tarafından
Dogrudur kimi insana yariyor kimi imsana yaramiyormus demkki
0 oy
(3,481 puan) tarafından
Onun ipi var canim eline gelmiyormu gelmiyorsa kontrole git 
(5,397 puan) tarafından
Kaymış mı blmıyorum ki ip faln elime gelmedı
(3,481 puan) tarafından
Daha once ip geliyormuydu eline cnm
(5,397 puan) tarafından
Yok hiç hiç gelmedı
(3,481 puan) tarafından
Kisa kestiler cnm ipini ozaman benim elime gelirdi banyoda falan temizlenir o ip yani bana ole demisti takan ebe bi netten arastir istersen
(5,397 puan) tarafından
Özelde taktrdm blki kısa kesmıştr
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Esine batar cnm kaydiysa iki kere kaydi yeniden taktirdim 8 yil korundum sipiralle 
(5,397 puan) tarafından
7aydr takmşm eşim bşey hisetmıyor geçen ay gtm yerınde  dedı bide çok akıntım var aşırı derecede antibiyotik kullanamadın aldım duryor oyle emzdryırum doktr bşey yapamam dedı fitil de geçmedı karnım belım ağryor adet de olmadım blmiyorum oruçluyum emzdryırum dyemı miem bulanıyor dünden beridr ağzımın tadı değişk snkı
(1,358 puan) tarafından
Koku leke yapar cnm sipral kaysa anlarsin ben hep fitil kullanirdim bir ay koku olmazdi diggeer ay kokardim adet olucaksin ozaman cnm aspirin at istersen ipi eline geliyormu baktinmi hic
(5,397 puan) tarafından
İdrarım çok sarı aşırı kokulu iltap var ben geçen ay kontrol ettım kaymamş dedı doktor geçen ay fıtıl soktım elime bşey gelmedı şmdi nasl yapayım çok ağrılarım var evet 7 aydr byleyım pislik doktor ilgılnmedıkı
0 oy
(119,514 puan) tarafından

askim iliskide kaysa erkek hissedermis :ermm:

(5,397 puan) tarafından
Hisetmw olmadı hiç brn de sorayım merak ediyorum
0 oy
(309 puan) tarafından
Benim iki defa spiral im kaydı Bn anladım canm şimdi ilk taktirdim birr iki ağır kaldırdım spiral yana kaymış ve adet dönemi dışında sürekli rahimde bir sızı hafif ağrı hissederdim ve sürekli lekelenme görüyordum hiç geçmiyordu bnde doktora gittim ultrason a baktı yana kaymış hem sancı hem bel ağrısı hemde lekelenme yapiyoda hiç geçmiyor sa kaymistir dedi ikincisinde ise ebe iyi takmamış iyi yerlesmemis ve ogun gün boyu misfirlikteydim dolandım gezdim baktım afedersin yürüdükçe hareket ettikçe  vajinada inne batması gibi ağrı oluyo neyse ogun hiç wcye gitmemiştim akşam girdim wcye ve wcye oturdum düştü vajina ağzına bnde çektim aldım bide parmağını az içine sok kontrol et eğer ipi geliyorsa yerinde yok sert kaplo gibi kalın plastik bisey degiyisa kaymistir benim tecrübelerin bunlar doktorumun anlatmasın göre 
(309 puan) tarafından
Ozaman doktora git derim canm spiral zaten akıntıya artırıyor enfeksiyona kaptiysan yazık rahminden olma derim çoğu kişi böyle tahmini kaybetti çocuğu olmadı ihmat etme bak Bn ilkim de mantar oldu üstüne düşmedim artık dayanamadım baktım cinsel bölgem komple kızarmış beyaz beyaz kopurmus kaşıntı yanma duramıyorum 2 sene çektim gittim doktoru.m bana çok kızdı senn çocuğun olmaz rahmini patlatır yaraya çevirir sn nasıl ihmal edersin dedi çıkarttım 3 ay tedavi gördüm anca temizlendi içim sonra hamile kaldım şimdi ikinciye taktirdim işte 6 7 ay oluyo sanırım kendi doktoruma özele gittim önce enfeksiyon mantar için önlemler. Alındı ilaçlar kullandım sonra taktirdim simdi çok şükür rahatım hatta ilkinde okadar bilinçsiz gidip taktirdim ki ben 2 haftada bir adet oluyordum oda 2 hafta sürüyor ve her adette doğum sancısı çektim üstelik benden bir kanama oluyo sürekli bayilmalar yaşadım kan kaybettim çok devlete gittiğim için oldu bunlar 40imin içinde daha rahim toparlanmadan düzeltmeden taktirdim sürekli gittim çıkartın dedim yok yok düzelir 1 sene dişini sık dediler normal dediler gönderdiler sonra dayanamadım özele gittim de kötüye gitmeden hersey düzelfi ama neler çektim Bi allah bilir valla her sancı da yerlere yatıyordum eşim hep acile götürürdü beni
(5,397 puan) tarafından
Cnm arkadaşım hapla korun dedı oda ıkı hfta adet goruyor muş bnde 40 ım çıktıgı gbı taktrdm 7 aydır belim ağryor kasıklarım ağryrı yoğun iltap var maf olmuşum valla bnde özelde taktrdm bilinçsiz ama emzdryırum yaa antibiyotik vermıyrolar cnm nasıl korunacaz eşime güvenemiyorum prezervatif var oda eşim hiç istemıyor çıkarcam dedım arkadışm hormon hapı iç dyor oda baya adetleri çoğaltmış bnm daha 7 aydır daha adet olmadın kaçkere kanlı leke geldı bez kilot yetşmşyor baya akıntılarım var doktrda emzdrdm içn vermıyor vala eşim maaş alsn gdım bnde çıkaracm napim vala
(309 puan) tarafından
Bencede canm aylik ignemi varmış ne onu Bi araştırıp denesen benim arkadaşım seninki gibi spiral gelmedi ona hap da sinir ve kilo yapmış 5 senedir aylık iğneyle korunuyor oda ond afayd agormus iste
(5,397 puan) tarafından
Oda adeti kesiyrımuş kız
(309 puan) tarafından
Hım onu bilmiyordum valla hicde sormadım söylemedi de arkadaşım
0 oy
(274 puan) tarafından
Benim ki kaymıştı ipi çok özür dilerim lavaboda elime geldi doktora gittim kaymış mi diye evet ddi diğer hafta da hamile olduğumu öğrendim spirale de güvenmemek lazımmış onu öğrendim 
(5,397 puan) tarafından
Cnm yaptm brwz yakıyor inşşalah iyi gelir
(274 puan) tarafından
Bisey olmaz evet yakıyor ama birkereyle geçmiyor hergun yap yada 2gune bir yp
(5,397 puan) tarafından
Bugın yaptm baya da kokuyor sirke kıyafet leirme hep yayıldı umarım iyilşrm söker inşşalah
(274 puan) tarafından
Kız çok döktün belki :)) peçeteye az bisey döküyorum ben 5 10 dk bekletiyorum o kadar çok koku yapmiyir
(5,397 puan) tarafından
Ya bir yudumluk döktum bıde evdeki peçete çok ince bnde normal beze döktum bır yudumdan az iç çamaşırıma taytme kadar sindi vala

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 135 göst.
0 oy
5 cevap 232 göst.
0 oy
3 cevap 92 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.

381,348 soru

11,416,470 cevap