0 oy
230 göst.
Aile kategorisinde (609 puan) tarafından
Sorum yukarıda kızlar hissedilirmi lütfen yadırgamayın korkuyorum sağ tarafımdan bişey kopma sesi duydum da hissettim yani belimi bir yere yaslarken yatarak 

12+3

5 Cevaplar

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Kordon o kadar kolay kopmaz ya.
(2,493 puan) tarafından
İnsanlar spor yapıyor,yoga yapıyor bir şey olmuyor o kadarcik şeyle olmaz inşallah korkma
(609 puan) tarafından
İnsallah canım insallah dr bana günde 15 dk yürüme vermişti ama ben durmadım evin içinde gezdim
(609 puan) tarafından
Benim 2.5 aya kadar falan kanamam olmustu progestan daha yeni bıraktırdı
(2,493 puan) tarafından
İlk Bebek herhalde korkma sen canım
(609 puan) tarafından
Evet ilk olacak insallah ilk gebeliğimde karnımda kalbi durmuştu ama onun gelişim geriliği vardı bu haftaları bile görmedi ama cok sukur bu iyi ama insan korkuyor işte benim yengem de benden 10 gün falan büyüktü bebegi iki hafta kalbi durmuş onu anlayamamışlar ondan korkuyorum da :(
-Reklam-
0 oy
(780 puan) tarafından
Onu anlayamazsin malesef canm yengemin ki 35 haftalıkken kopmuştu anlamasti 37.haftada kontrole gittiğinde ölü doğum yaptirmislardi 
(609 puan) tarafından
Yaaa allah yardımcısı olsun insallah rabbim bir daha yaşatmasın ya ben korktum da sorayım dedim
(780 puan) tarafından
Amin canm korkma öyle kolay kolay olan bişey değil hele de bebek küçükken çok zor bişey
(609 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canım o yengen nasıl baya bir önce mi oldu bu olay
(780 puan) tarafından
Ondan sonra bebeği oldu canm o temizlik yapmış ama doğumdan önce yapayim da aradan çıksın diye dolapları silmiş camlari silmiş 3 gün ev temizlemiş bebeğin hareketleri var sanmış karnındaki suyla beraber o tarafa bu tarafa kaydığı için bebek doktor zaten demiş sen fazla mi eğilip biseylerle ugrastnn diye çok üzülmüştü kendini suçlu hissetti hep
(609 puan) tarafından
Hımmm o haftalarda bile çok dikkat etmek lazım ya rabbim o acıyı kimseye ama kimseye düşmanıma bile yaşatmasın kayınvalidem ben cok üzüldüm diye bana sen hastanedeyken her şey olur sen yeter ki hayırlısıyla saglıkla doğur gerisi kolay deyip bana bişi aldırmıyor gerçi suan cok erkek zaten ama ileride bile aldırmam neler görüyoruz dedi
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yok canım o öyle kolay kopmaz kopsa bile ses gelmez ki hiç kordon kopması diye bi şey duymadım bn 
(609 puan) tarafından
Ayyy cok sukur ya cok teşekkür ederim
0 oy
(116 puan) tarafından
Kordon kolay kopmaz makas kesi kesiliyir zaten 
(609 puan) tarafından
Evet onda pıhtılaşma varmış sanırım ilaç kullanıyordu ikili testi başka yerde yaptırmış sanırım ilaçı iki gün içme demişler o da içmemiş dikkat et canım sana öyle bişi derlerse kesinlikle kendi dr danış öyle yap
O zaten vitamın ve progestan tam kullanmamış sanırım dr günde 3 demiş o 1 içmiş
(116 puan) tarafından
Canm bn doğurdum sukur hamile değilim ben
(609 puan) tarafından
AA masallah canım ya insallah bende doğurdum diye mutluluk postu açarım insallah rabbim o duyguyu yaşatsın insallah isteyenlere insallah ya
(116 puan) tarafından
İns canm darısı başına  ins
(609 puan) tarafından
Amiiinnn insallah allah razı olsun canım
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Benim bebegimin kopmuştu damla damla su geldi sonra kana cevirdi kanamam oldu hissedilmiuor koptuğu bu belirtiler var mi 
(609 puan) tarafından
Hayır daha bakmadım canım yatıyorum korkudan belim agrıyor sadece suan bişi hissetmiyorum insallah hissetmem rabbim de sana daha bu acıyı yaşatmasın insallah
(1,439 puan) tarafından
cok sukur bebegime kavuştum ben acil sezeryanla sizinde birseyiniz yoktur inşallah
(609 puan) tarafından
Aaa masallah canım masallah
İnsallah canım ya ben daha yolun basındayım 12+3
(1,439 puan) tarafından
Oyle birseyiz yoktur inşallah
(609 puan) tarafından
İnsallah canım allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 133 göst.
0 oy
13 cevap 310 göst.