0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
kapalı
Halıma çay döküldü sildim kurudu sararmis nasıl belli çıkmıyor neyle sileyim ben bunu kuruyor aynı sarı leke kalıyor off halida beyaz nasıl belli
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Parlatıcı canim çok iyi çıkarıyor 
(13 puan) tarafından
O yoktu onu deniyecem bugün alıp inşallah cikar
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Oraya domestosla sil çıkar 
(13 puan) tarafından
Domates başka halıda denedim yıkamaya verdim tamda ordan yırtılmış canım Domestos döktuğum yeri çürütmus  halıyı dediler halimin biri yırtıldı o yüzden korkuyom ya ben fazla döktüm ondan oldu
(6,919 puan) tarafından
Ben hep siliyom  leke olan yerleri ama hemen başta kuru bir bezle iyice aliyom sonrada duru suyla siliyom Domestos kalmıyor kalırsa curuye bilir belkide
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Şekerli ise sen çıkaramazsın canım uğraşma yıkamaya ver
(13 puan) tarafından
Sekerliydi verecek artk mecbur
(13,202 puan) tarafından
Ver kuzum o deterjan bu deterjan derken görümcem de bir yıkama parasından fazla para verdi kusuyor sürekli. Emeğine de yazık
0 oy
(724 puan) tarafından
Sıcak suyun içine beyaz sirke ve toz deterjan  ekle ve güzelce sil işe yarıyor :)
0 oy
(386 puan) tarafından
Çamaşır suyunu  sıpreyle sık sıl geçer 
0 oy
(489 puan) tarafından
Halı yıkamaya sormustum cay lekesi olunca ne yapmalıyız diye . Dedi ki en büyük yanlış halıyı silmek cunku silince leke çıkmıyor Halı cayi daha da dibe çekiyor dedi . Islak bezi ustune atip bastır sonra temiz bir bez daha koy demisti . Denemedim ama silmeyin demisti çıkmıyor cunku canım.  

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 69 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ayseemmikra1998 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 453 göst.
27 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 232 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Sudenazzz (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 370 göst.