0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bazen düşünüyorum ayrılmayı hatta çoğu zaman ama annemlerle nasıl yaparım bilemiyorum şimdi tek başıma değilim çocuklarımdan asla vazgeçmemm kimseye de ezdirmek istemem çok üzülüyorum ne yapacam bilmiyorum mutluluk neydi unuttum gerçekten kahkaha atmak unuttum çok mutsuzum ve hamileyim hamile olmasaydım keşke bu kadar kötü davranılmasını hak etmiyorum nolur biraz ılımlı olsa ne olur beni alttan alsa ben 22 yaşındayım o 29 yaşına göre davransa ben cahil olabilirim hemde çok sinirli ve ağzı bozuk bir insanım biliyorum eşim benim annem babam değil ama beni böyle o yaptı daha çok asabiyim onun yüzünden benimle hep oynayıp durdu ben hiç böyle birşeyle karşı karşıya kalmadim psikolojik oyunları hiç bilmezdim hep ondan öğrendim beni deli yerine koydu hastalandım bir kere bir bardak su vermedi hiç ciddiye almadı sonra ben de aynısını yapınca ben hep öyle yapıyorum diye o da aynısını yapıyorum olduu ben yetişemiyorum bu hayatın kötülüğüne kaldıramıyorum bazen çok kötü rolleri yapıyorum ama asla kin tutamam insanlara hemen üzülürüm Allah'ım biliyor keşke hiç evlenmeseydimm o kadar geriye dönmek istiyorum kii.....  

Yorgunum. Mutsuzum

Biri beni görsün lütfen derdimi anlatacak kimsem yok kimseyle konuşamıyorum anlatamıyorum anlatacak insan bulamıyorum.

Sevilmek istedimmm sadece gerçekten sevilmek herşeye rağmen beni düşünen biri istedim bilmiyorum belki bende bilmiyorum ne istediğimi fakat bildiğim tek bişey var o da mutsuz olduğum öyle şeyler düşünüyorum ki kendimi öldürmeyi ama diyorum ben asla yapamam derdim sadece ona bana ne yaptığını göstermek pişman etmek psikolojim çok bozuk

Allah'ım bana yardım et. Doğru yolu göster

Daha demin kavga ettik asla bizimle gezerken mutlu değil hep gergin oğlum var 21 aylık yaramazlık yapıyor durmuyor diye onu istemiyor hep anneme bırakamam ki hem o da gelsin dolansin istiyorum sinirler sinirler ama hep böyle neyse ben hiç uzatmadan geldim eve işimiz bitti gece oldu konusu açıldı yok benimle iyi geçinmeyi ogreniceksin niye ben kulunmuyum senin neyinim bana bakıyor diye mecburmuyum başladım bende sen pislik insansın işte bir sürü şey sonra uyudu uykusunda dürttüm çok horluyorsun dön diye sonra yine kavgaya tutustuk bu beni telefona çekmeye başladı bende ona vurmaya başladım sinirden kalktı gitti diğer yatak odasına oraya gittim bağırma falan ama o beni böyle yaptı sonra ses yok ben ağlamaktan gözlerim şişti o horul horul uyuduu ben suçluyum  belki ama bu tavır hep yapıyor iki hamileliğimde de gecelerim hep ağlamayla geçiyor ne güzel dimi . Ne yapicam ben üç yıldır evliyiz bu böyle devam mı edecek nolucak ben alisicammi bilmiyorum içimi size döktümm tanımadığım insanlar belki bir umut olur bana çünkü tanıyan insan sonradan tekme atmak istiyor insana
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

8 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
2. Kaza sanırım keske dikkatli olsaydınız.  

Diğer konuda da bende eşimle oyleyim özellikle şu sıralar ama inşallah uygulayabilirsem karar verdim ben bana nasil olsun istiyorsam oyle olucam önce ben eegisicem ılımlı olucam. Mesela benle iyi gecinmeyi ogreneceksin mi dedi ne kadar sinir de olsam içime atip yuzume bi gulumseme yerlestirip emredersin patron diyip onu opucem sonra mutfağa gidip cay koyuyorum icer misin dicem mesela. Kusursuz bi isleyis ama uygulpamasi zor zamanla o da senden gördüğünü yansitacak. 

Sana da tavsiye ederim canim once kendimizden baslayalim :) hatta simdi abdest alip yatsı namazı ni kilarak ilk degisimine basla rabbimin izni ile :)
(3 puan) tarafından
Beş vakit namazımi kılıyorum çok şükür kuranimi da okurum ama onunla aramda öyle şeyler oluyor ki dersin bu insan namaz kılmaz kuran okumaz kendimden nefret ettim bende iki gün önce öyle bir karar aldım ama dün gece ağlayarak kalktım bugün ağlayarak güne başladım zor yapamıyorum zoruma gidiyor çok
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kuzum gece gece cok.uzuldum Allah yardimcin olsun ikinci gebelik plansiz mi oldu.oncelikle keske hamile olmasaydik filan deme Rabbimin gucune gider o sana dunyanin en guzel duygusunu ikinci kez nasip etmis ama sunu unutma sende bu hayata bir kez geliyorsun mutsuz kavga dolu bir ortamda buyumesindense ailenle gorus ailen destek cikarsa ayrilabilirsin.destek cikmazsa yine ayril oturdugunuz evi kendine tahsis ettirebilirsin.unutma sende bir cansin ve kiymetlisin kendine bu mutsuzlugu hak gorme nasil mutlu olacagina inaniyorsan o sekilde davran senden bir tane daha yok bu hayatta mutlu olmaya bak
(3 puan) tarafından
Olamıyorum bir tane güzel hayal kuramiyorum bile ailem bana destek çıkar zaten sadece annem var o arkamda her zaman asla gelme demez ama ben orda nasıl yasiyabilirim bilmiyorum ya kız kardeşimle aram berbat yani nefret ediyoruz birbirimizden desem yeridir yapamam gibi geliyor bide çocuklarım için ayrılmka istemiyorum onlar olmasa çoktan biterdi
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Kaç yaşında evlendin bide severekmi evlendin mecburmu kaldın anlamadım alisamissin daha sanki evligi hepmi böyle davraniyodu sana  Allah yardım etsin canım inşallah düzelir siniz çocuğun var unutma aklına kötü şeyler getirme 
(3 puan) tarafından
Çocuğum olmasa zaten herşeyden vazgecerdim onun için bu evlilik devam ediyor 20 yaşında evlendim severek evlendik ya ama bekarkende anlasamazdik ben ona derdim gel vazgeçelim evlenincede bouel olur ama bir şekilde evlendik işte sonuç bu berbatt
(3,761 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Sem kendine değer vereceksin kendini seveceksin o adamı umursama emin ol umursandifgi için bi tarafı kalkıyo böylelerinin bolca dua edeceksin 

Şimdi bebeğini dusuneceksin dünya yansa umursama yazık değil mi o yavruya onun yzunden uzuluyosn oda etkileniyo annesi bazı şeyler senin dışında gelişiyo bunu başta kabul edeceksin sen kendine ve cocgina değer ver
(3 puan) tarafından
Çocuklarım için herşeyi yaparım onların geleceği hayatı için mücadele ediyorum zaten ama anlaşmazlık bitirdi beni
(2,470 puan) tarafından
Umursama canım farzet hasta hasta adama kusulur mu ?
(3 puan) tarafından
Umursamadan yapamıyorum o o kadar umursamaz bir insna ki onun umursamazlıgi altında deliriyorum resmen benimki görünmüyor bile
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm canım psikolojik destek alsan düzelirsin inşallah belki evliliğin bile kurtulur 
(3 puan) tarafından
Psikolojik destek de aldım o da ise yaramıyor adamda sıkıntı var bende de var öyle olunca anlaşamıyoruz yani huzursuz bir ortam oluşuyor
0 oy
tarafından
Bizde boyleydik ama anasi doldurdugu icin boyle olmustuk anasi karismazken karnim agiryor desem hastaneye gidek derdi bosandik simdi iti gibi pisman cok da seviyor ama ne fayda
(3 puan) tarafından
Yok bize disardan etken yokta biz kendimize yetiyoriz zaten keşke bosanmasaydiniz annesinden uzak bi yere gitseydiniz
0 oy
(1,850 puan) tarafından
CN bu halde çocuklarında iyi hi anne olamazsın. İlk işin bı psikologdan destek almak tedavi olmak olsun. 
(3 puan) tarafından
Gayet iyi bir anneyim çok şükür her şeyi eksiz yerine getirebiliyorum ama kendim çok üzgünüm hepsi bu çocuklarıma bunu yansıtmam daha çok sarılır severim
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Canım senin gibi durumu birde ustune degişik bir ailesiyle birlikte cektim 8. 5 yıl. Anlıyabiliyorum yani. Benimde 2 cocugum var. Kucuk 6 aylıkken ayrıldım. Cunku en son hastalandım. Ablasının yaptıgı hareket yuzunden kaskatı olup düşüp kafamı vurdum. 6 aydır ayrıyım şükür rabbime ki ayrıldım. Ailenle konuş bir fikir al bakalım ne dicek ler. Babana anlat durumu. 
(3 puan) tarafından
Ne iğrenç insanlar var bu kadınların da bir canı var bir hayatı var ****** gibi görüyorlar .
Ahhh keşke babam olsaydı belki farklı muamele görürdüm rahmetli oldu annem var sadece gideceğim Allah eksik etmesin ama ona da gidemem ne olucak nasıl gidicek bilmiyorum kaldım böyle
(10,784 puan) tarafından
Peki neden gidemezsin?
(3 puan) tarafından
Psikolojik olarak yapamam kız kardeşimle aram iyi değil berbat onu çekmek yerine burda boule kalmayı tercih ederim yani

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 216 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 165 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Elif9898 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 174 göst.
0 oy
2 cevap 67 göst.
10 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hicbiri (25 puan) tarafından soruldu