0 oy
390 göst.
Aile kategorisinde (397 puan) tarafından

Kim alttan alır siz haklı olsanız bile susar mısınız o sinirlenmesin diye yada herşeyi söyler misiniz, Ben kavga anında sürekli söylenirim bazen yanlış konuşur kalbinide kırarım bu huyum çok kötü bazende oturur başka odaya orda ağlarım ama susma hem ağlar hem ağzıma geleni sayarım sonra benden özür diler barışırız o an :D

30 Cevaplar

0 oy
(2,130 puan) tarafından
O susar hep sakin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Genelde ben çok uzatirim eşimde kötü olmasın diye susar ama çok fazla üzerine gitmemeye çalışıyorum bişey demesede normalinden daha çok sigara içiyor kıyamıyorum
0 oy
tarafından
Yerı gelır o altan alır yerı gelır bn altan alırm ama. her seferinde o gelıp özür diler  bıraz naz yapar barışırz.. Cok sinir edeck bişe yaptıysada sinirden ağzımdan bişeyler cıkar 
0 oy
(301 puan) tarafından
Kim haklıysa ben haklıysam hayatta susmam ama bazen bakarım o haklı adım atarım gönlünü almaya çalışırım biraz empati yapmak gerekiyor 
0 oy
(1,565 puan) tarafından

Aynı bizi anlattın hee:)) bir gazla azıma ne gelse sayarım eşim iki laf anca eder hırsımdan gider başka odaya ağlarım eşim gelir merhametine kurban oldugum ne kin tutar ne.kus durur canım kocam

0 oy
(5,234 puan) tarafından

Hahahahhaha aynj ben ya bende asla susmam sonra sinirden ağlarım ama gene hep ben haklıyım özür dilemeyene kadar barışmam :D

0 oy
tarafından

O anki ruh haline bağlı.  Ben saydirirken o susuyor. O sayarken ben susuyorum.   Sonra birbirimize yan yan bakar sarılır özür dileriz birbirimizden. Ölürüm ona ben küs kalamam

0 oy
(601 puan) tarafından
kavga sirasinda hakliymis gibi beni bastirir demek istediklerimi diyemem ertesin gun falan msjla herseyi soylerim =)))  icimdekileri söylemezsem olmaz cunki
0 oy
(12,277 puan) tarafından
Yerine göre ben bugün costurdum hiç sesini etmedi mi edemez
0 oy
(725 puan) tarafından
Ayy aynı ben ben de öyleyim hemen ağlıyorum ama söyleniyorum da sonra ağzımdan kötü bir şey çıkıyor pişman oluyorum sakinleşti barışıyoruz sonra :) 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 325 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Fatma1112 (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 175 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Fdmdn (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde 12345678 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
22 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu

397,209 soru

11,880,293 cevap

35,995 kullanıcı

...