0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar yine ben ve yine bir indirim:Dben yarin gidip alcaktim yasak varmis e indirimde denk geldi bunlarida sparis etcem artık deterjan ve yumusatıcılardan hangileri iyi kokusu olsun dokusu olsun fln 

HELP PLEASSS

image

image

image

image

image

9 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Hic kullanmadm bilmiyorum canm
-Reklam-
0 oy
(44,800 puan) tarafından

Kullanmiyoz bizimkilere bir yikaniyo:D

tarafından
Ilk aylar bunlan yikim sonra bizimdenöyle olur sjsjsj
(44,800 puan) tarafından
Aynen sonra saldım çayıra mevlam kayira oluyo zaten:D buyudukce
0 oy
tarafından
E bebegin kendi markasi baby me icerigi temiz ve guzel kokuyomus ben bilmeden dalininkini aldim hic begenmedim bitsin ondan alcm hatta indirm varsa simdiden alayim
tarafından
Var suan indirim alcaksan kacirma bende bahar ninnisinin kokusunun cok guzel oldugunu okumustum biyerde
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ben yumuşatıcı kullanmıyorum uni baby mavi kapak olan deterjanı nı kullanıyorum sadece yumuşacık oluyor ☺️
tarafından
Kokusu nasıl
(3,527 puan) tarafından
Valla nasıl tarif edeyim bilemedim ama mis gibi kokuyor ☺️
tarafından
Temiz yikamiyomus bebegin sut kusmasi bile kaliyomus hepsi öyleymis bende dalin aldim kokusu icin kendi deterjanimla yikarim olmadi napim :)
(3,527 puan) tarafından
Valla kuzum benim kızım 4 aylık doğduğundan beri onu yıkıyorum çok kusan bi bebek, hatta bi kere kızım kucağımdaydı yemek yiyordum salça dökülmüştü çıkmaz diyordum ama o leke bile çıktı bilmiyorum ☺️
tarafından
Ay yorumlara yazmıslar artık bidahakine ondan alirim herkez onu onerdi :)
0 oy
tarafından
Ben soktan aldim bebeland deterjan kokusu cok guzel. Yumusacik yapti 1500 ml 25 lira
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bn mavi kapak kullandim kokusu guzel..bebek kiyafetlernde yumusaticiya gerek yok cnki bn zatn cok dogal oldugunu düşünmüyorum yumuşaticilarin..uni baby sari kapak asla alma berbat yani kokusu yok hassas ciltler icin olduğundan..ama bn uni babyi yi biraktm baby me kullaniyorum daha dogal deniyo..ama koku olarak uni baby mavi daha iyi 
0 oy
(549 puan) tarafından
Kartlami oluyor bunlar kapıda ödeme mi
tarafından
Kart ile oluyo kapıda odeme yok
0 oy
(601 puan) tarafından

image

bn bunu aldım çok hoşuma gitti kokusu..dha önce bunun lavantalsnida almıştım oda guzeldi
0 oy
(920 puan) tarafından
Uni baby mavi kutu çok güzel

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 293 göst.
25 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Susam (4,198 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 219 göst.
24 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
9 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde fikris35 (503 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 179 göst.
25 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ygmur21 (28 puan) tarafından soruldu

385,118 soru

11,517,746 cevap

35,176 kullanıcı

...