0 oy
295 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4,267 puan) tarafından

Kızlar migrosta deterjan indirimi normal fiyatlarından 15 20 aşağıda şu an ihtiyacınız varsa bakın kadınlar kapış kapış alıyordu omoyu zor kurtardım 36 küsür idi 7. 5 kilosu haberiniz olsun 

image

7 Cevaplar

0 oy
(4,267 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

fairy kullanan varsa bu da a101 de 50'li 52.95 idi kızlar ben normalde platinium ya da plus olanı kullanıyorum ama uzun zamandır almıyodum inanılmaz artmıs fiyatı o yüzden bundan aldım sonuçta aynı markanın ürünü temiz yıkar diye düşünüyorum :) 
(979 puan) tarafından
Guzel yıkıyor bizde bundan kullanyrz :)
(4,267 puan) tarafından
Annemlerde kullanıyor memnunlar canım benim makine de memnun kalır insallah :D
(979 puan) tarafından
Insalah cnm :)
-Reklam-
0 oy
(120,676 puan) tarafından
anneme dedim dun bi arladas paylasmisti ama kalmamis bizim.orda yaa
(4,267 puan) tarafından
Tüh ya başka migrosa sanal markete falan da baksın Sevda valla her şey ateş pahası olmus uygunken almak lazım eşimle marketten geliyor bu deterjanlarla bide kahvaltılık bir şeyler aldık 500 tl gitti valla
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Yaaa hemn aliyorummmmm teşekkürler
(4,267 puan) tarafından
Rica ederim canım kaçırma kadınlar kapış kapış ikişer üçer götürüyordu :)
0 oy
tarafından
Aaaa keşke yakında migros olaydı
(4,267 puan) tarafından
Sanal market falan yok mu canım veya uzakta olana git eşinle falan inan iki gün sonra 2 katı oluyor uygunken almak lazım bu devirde
tarafından
Eşim akşam ben gündüz çalışıyorum eşimle görüşemiyoruz :D
(4,267 puan) tarafından
Yaaa :D Allah yardımcınız olsun canım ❤️
0 oy
(1,974 puan) tarafından
Indirim kodu yerine de ekle diyin CEKKODU25 yazın 100 tl de 25 tl indirim yapsin
(4,267 puan) tarafından
Sanal market İcin mi diyosun canım biz gidip kendimiz aldık marketten valla
(1,974 puan) tarafından
Evet sanal market dün aldım eve kadar geldi 2 deterjan 2 kaşık mamasına 80 tl verdim
(4,267 puan) tarafından
Ayy çok iyi etmissin canım bilsem bende sanal marketten alırdım valla Bi tek deterjanda mı geçerli peki yoksa evin diğer ihtiyaçları için bakayım yine
(1,974 puan) tarafından
Her şeyde geçerli canım
0 oy
(1,697 puan) tarafından

Sag ol canım haber verdiğin icin hemen siparis ettim. Üc bes ne artırsak kar artık :)

(4,267 puan) tarafından
Rica ederim canım çok iyi etmissin :) valla devir öyle ne yapsak kar ben 2 tane alacaktım eşim Bi tane daha al gün geçtikçe artıyor zaten dedi öylelikle aldım evde dursun ne zararı var dimi şimdi marketten geldik 2 3 poşet eşya ve deterjanlarla 500 tl uçtu gitti valla her şey ateş pahası olmus çünkü
(1,697 puan) tarafından
Sorma canım. Evde salçam makarnam bile kalmadı. Alışverişe gidelim diyorum kart kesim tarihi gelsin diye bekliyoduk. Şimdi gidicez bakalım kaç yüz tutacak.. en az ama en az 600 eminim. Ki inan çok lüks yiyen içen insanlar da değiliz. Kalıp peynirin yanına bi de canımız çekti tulum alalım diyoruz yani en lüksü odur. Ama yine de çok çılgın fiyatlar Allah yardımcımız olsun :(
(4,267 puan) tarafından
Aynen öyle canım aynen öyle biz de öyle lüks yaşayan insanlar değiliz çocuk da yok bir eşim Bi ben yani ihtiyaç dışı bir şey de aldığımız yok ama fiyatlar uçmus iki üç poşet eşya ile 400 500 den aşağı çıkamıyor insan Allah yardımcımız olsun insallah kartlarla borçla harçla yaşayıp gidiyoruz valla
0 oy
(4,267 puan) tarafından
Haberiniz olsun hanımlar :) ❤️

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 522 göst.
0 oy
6 cevap 300 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (177 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 224 göst.
24 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu