0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar yarın 40+5 oluyorum hastaneye gidicem bebeği görmek istiyorum mağlum doğum günüde geçti ne durumda bilmiyorum gitsem çevirseler ceza yer miyim??

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Yorumlari okudum acilden giriş yapacaksınız.   

Eğer yolda sizi cevirirseler kadın doğum acile gittiginizi bildirin. Zaten karnın burnunda birşey demiyorlar.  

Evden çıkarken. Bağlı olduğunuz ilçe emniyeti eşin arasın eşim hamile acile götürmem gerekiyor desin arabanın model ve plakasını isterler  eğer durduran olursa bunu diyin derler saglicakla gelsin inşallah canım.   Geçen pazar da ben gittim durdurdular. Acile gidiyoruz dedim geçin dediler 

Hastaneden çıkarken hastaneye geldiğinize dair evrak alın içiniz rahat eder hem 

tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Valla net bilmiyorum ama randevun var ise onu gösterince sorun olmaz galiba 
0 oy
tarafından
Hastaneler kapali ki resmi tatil ya
tarafından
Acildemi kapalı? Zannetmiyorum ama
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Randevun varsa girebiliyorsunuz. Cevirirlerse randevu mesajını göstermeniz yeterli
0 oy
tarafından
Gidebilirsin hastaneye gidiyorum de birde  elinde randevu belgen varsa göster eger yoksa polis cevirirse hamile olduğun icin birsey demez baktın laf yapacak sancım var de :))
tarafından
Belgem yok acilden giriş yapmayı düşünüyorum
tarafından
Hmm baktın polis cevirme yapıyor sancın varmıs gibi davran birsey demezler
0 oy
tarafından
Yarın 23 nisan zaten resmi tatil hastanelerin açık olduğuna emin mısın?
tarafından
Canım açıktır hastaneler hiç bir zaman kapalı olmuyor ki acilden giriş yapıcam zaten
0 oy
tarafından
Ben hep cumartesi gidiyorum emniyete izin icinde gittim randevu mesajınızı gosterin dedi memur tamam dedi siz zaten izinlisiniz dedi 
tarafından
Randevu mesajımız yok acile gidicem duruma göre belki doğuma bile alabilirler
tarafından
Hamile olmanda geçerli bi sebep bence içinde tedirginlik varsa sabah giderken emniyete bi sor kapıdan
0 oy
tarafından
Bir şey demezler canım hastane işine bir şey dmeiyorlar e seninde hamilenoldugun aşikar doktor sık sık kontrole çağırdı dersen ses etmezler 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
23 Nisan resmi tatil olmuyo mu hastanede doktorlara
tarafından
Bilmiyorum ki pazartesiye kadarda beklersem içim içimi yiyecek bebeğim ya kakasını yiyiyorsa
(1,018 puan) tarafından
Canm reesmi tatil yoktur doktor ama acile gidip ultrosan a baktır istiyorsan  yada özele gidiyosan hastaneyi ara bı sor
0 oy
tarafından
Ya doktor da bana cuma gunu acilde beta'na baktir dedi degerlere bakmasi gerekiyo ama bende nasil gitcem bilmiyorum bebegmle gitmek zorundayim kimse yok evde ama otobuslerde yokmus yarin
tarafından
Taksi dışında pek bir seçenek yok :)
tarafından
Oyle gorunuyo
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Çevirme olursa sancim var günümde geçti diyin birşey demezler 
tarafından
Öyle derim
0 oy
tarafından
Randevu al hemen onu gösterirsin hastaneyi ihmal etme 3 gün daha gidemezsen 41 olur
0 oy
(35 puan) tarafından
Polikinlikler kapalı olur ama acile gidebilirsiniz acil 7. 24 saat açık hayırlı doğumlarınız olsun 
0 oy
tarafından
Canım ben en son sokga cikma yasaginda aramistim  izin almak icin hastaneye gittiginizi soyleyin memur arkadasa demisti izinle degil demisti bi kac hafta once 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 150 göst.
6 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 171 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 474 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miracinannesi.34 (660 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,912 cevap

34,834 kullanıcı

...