0 oy
466 göst.
Aile kategorisinde (12,861 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

.........

.....

12 Cevaplar

0 oy
(2,351 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aynn ole bakamicaksin neye guvenip doguruyosun ailenden korkuosan 9 ay boyunca hamileyken nasil saklamayi beceriosun ben anlamiorm ya o * * * * * * * r
tarafından
Sissttt ayip kiz o son kelimeyi at
(2,351 puan) tarafından
Cezalik mi :)
(2,351 puan) tarafından
Bole olur herlde :)
(382 puan) tarafından
Canım o olay farklı bu bebeğin annesine babası var hasta diye baba ıssız olduğundan mecbur kalıp bırakmışlar tabi keşke hastahaneye biraksalardi
(2,351 puan) tarafından
Hastane var  cocuk esirgeme yurtlari var ki cocuk esirgeme yurduna gidersn bebegini arada bi  gormeyede gidebiliosun hakkin olur seni kapisina birktgin adam cocuguna nasil  bakacak haberleri var mi dilendirir mi dover mi sover mi nasl cesaret edip birakirlar anlamiorm . Bizde ac kalmisz anamz babamz hic bi yere koymamis bizi
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından

madem o halti yiyon korun kardeşim minicik bebeğin sucu ne dediğin gibi hayata 1 0 yenik başlıyor bu haberleri gorunce en çok bebek icin çırpınıp çabalayıp olmayanlara üzülüyorum cevremde o kadar çok ki Allah onları ıslah etsin :angry:

0 oy
(3,798 puan) tarafından
Bende haberlerde izledim icim sızladı bebeğin ciddi bi hastalığı varmis bide 
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Baba issiz bebekte cok hasta oldugu icin birakmak zorunda kalmislar caresizlik iste:(

0 oy
tarafından
Sabah sabah yine yurek kalmadi 
0 oy
tarafından
Herşey 2 dakikalık sev için allah onların belasını versin 
0 oy
tarafından
Onu bende okudum ama bebek hastaymış ve durumları yokmuş bu yüzden de böyle yapmak zorunda kalmışlar polis aileyi bulmuş 
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Hergün akşama kadar Don çıkaracağına g öt aklınız bassaydı cahiller mondofonlar korunurdunuz o masumun günahına da girnezdiniz o ros pular o rospu ailesi 
0 oy
(382 puan) tarafından
Canım keşke devamını da okusaydi. Haberin bebek çok hastaymış babada isssiz bakamamislar hatta son kez kucaklarinda uyutmuslar yavruyu sonra bırakmışlar tabi keşke hastahaneye biraksalardi ana o an tek çare o dusunmusler
0 oy
tarafından
Bende bir adıyamanlı  olarak gerçekten kendimden utandım ama okuyunca bebeğin ölümcül  hastalıklı  olduğunu öğrendim durumları  yokmuş evet ama adıyamanda devlet hastanesi ileri derecede kendini geliştirdi gerek doktorlar açısından gerçekse imkanlar açısından durumları olmayabilir ama bisey diyemicem  rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın o yavruya da rabbim  tez  zamanda  şifa  versin inşallah 
0 oy
(52 puan) tarafından
Bırakmış ama altından bi dram çıktı o haberin bebek hasta baba ıssız çıktı .  Bebek yoğun bakıma alındı  hastane masraflarını karşılaşmadıkları için bırakmışlar 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim o evladın bahtını güldürsün inşallah:/

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 815 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 412 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 247 göst.