0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde (758 puan) tarafından
16 aylık olduk artık ama hiç bir zaman tek başına mutfakta odasında ya da oturma odasında durup takılmaz ben nereye o oraya. Dicem beni çok seviyo ama değil mesela kardeşim evdeyse onla duruyo beni nadiren arar. Yani her yerde görüyorum çocuk odasında tek başına oyuncaklarıyla vakit geçiriyo kızım neden böyle acaba nasıl aşacağız bu sorunu

13 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Evde kimse yokken çocuklar Durmaz cnm 27 aylık kızım bazen durur odasında bazen dibimden ayrılmaz ama annemler olsun kuzeni olsun benim yanıma gelmez 
(758 puan) tarafından
Ne bilim canım komşum arkadaşım falan onların bebeleri tek başına tv izliyor mesela benim kız bakmıyo bile
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız nerde görüyon 3. Çocuğumu çocuğumu büyütüyorum 3üde ben nereye onlar oraya arkamda gezdiler çok normal yalnız kalmak istemeyişi 
(758 puan) tarafından
İçimi rahatlattın canım ama çok örnek var çevremde öyle
0 oy
(3,156 puan) tarafından
 Çokta büyük değil aslında bebeğin tek durmaması gayet normal yanında illaki birini ister 
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Ben oğlum 3 buçuk yaşında tuvalete gidiyorum kapıda bekliyor :) hiç bir zaman tek başına odasında durup oynamaz oyuncakları alır yanıma gelir küçükken de böyleydi canım merak etme tek başına sıkılıyor çocuklar o yüzden 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Korku degil bence ya yalnizligi sevliyodur her insan farkki sonucta
0 oy
(3,836 puan) tarafından
korkmaz bence. benim kizim oyun oynarken bi ayaginla bize dokunur kucagimiza oturur sarilir eller. yani illa bi temas var kizanda. bence zamanla alisicak 
0 oy
(196 puan) tarafından
Ne kadar güzel işte sürekli gözünün önünde olmasi çok güzel çünkü Allah korusun düşer falan saniyelik bir durum yani benim kızımda öyleydi simdi 20 aylık yavaş yavaş değişiyor bazı bebekler tedbirli oluyor korktuklarindan değil bence yanında biri olması onlara güven veriyor henüz çok küçük ilerleyen aylarda değişir 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Daha cok küçük özgüveni yok

0 oy
(12,498 puan) tarafından
Benim ikiside dibimde sürekli oğlum koca çocuk nereye gitsem peşimde e haliyle kızım da abisinin peşinde

Mesela oğlumu arada babası çıkarır ışarı kızım sürekli beni istiyor kucak istiyor mızmız oluyor evde kimse olmadığı içindir seninkide 
0 oy
tarafından
Benim kız üç yaşına gircek, sadece kaka yaparken bizden uzaklaşıyor :) her çocuk farklı canım, ben de isterdim yalnız başına takılabilmesini ama..
0 oy
(402 puan) tarafından
Aynı bizi anlatmışsın canım bizde 16 aylık olmak üzereyiz arkamı döndüğüm gibi çığlığı basıyor sanki cimcikliyor birisi bu bebeği 

Asla yalnız kalmıyor bende korktuğunu düşünüyorum Ayetel Kürsi okuyorum ama aynı son kaç haftadır böyle çok üzülüyorum kızıma
0 oy
tarafından
Benim bebeğimde 10 aylık biri oldu mu beni aramaz ama ben tek oldum mu yanından kalktığım gibi ağlamaya başlıyor tek kalmak istemiyor
0 oy
(1,632 puan) tarafından

24 aydır bizde öyleyiz yapışık ikiz :D ben varsam odasında oynar iki dk mutfağa bişey bırakmaya gitsem bi bakarım arkamda 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 317 göst.
0 oy
3 cevap 296 göst.
0 oy
4 cevap 91 göst.
18 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berat (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 285 göst.
19 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,023 puan) tarafından soruldu

381,926 soru