0 oy
86 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (62 puan) tarafından
Kızlar oglum düzenli kakasını yapıyordu geçen misafirliğe gittik normal tuvalete oturttum kakasını birden yaptı korktu iki gündür sıkışıyor kakasına ama ikinmiyo korkuyo ne yapcam kafayı yicem 

4 Cevaplar

0 oy
(5,904 puan) tarafından
İlk defa mı gördü kakasını? 
(62 puan) tarafından
Lazimligina yapıyordu  öyle görüyordu sonradan
(5,904 puan) tarafından
Kaka resimli sticker al sende kakanı yapınca yapıştır onada yapıştırmasını söyle kakayla ilgili hikaye kitabıda al ve onu karşına alıp anlat bunun kötü bişey olmadığını yediğimiz yemeğin artığı olduğunu hatta renginin bile yemeğinin renginde olduğunu vs.. Ciddi ciddi konuş sakince ben yanındayım zarar verecek bişey değil merak etme bende kaka yapıyorum babanda yapıyor gibi anlat
-Reklam-
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ayy alt komşumun öyleydi izdiham gibiydi yeminle çocuk yapmıyordu ağlıyordu bezliyordu annesinde şimdi 5 yaşında yine de bez takıyorum kakası geldiği zaman diyor birde doğru düzgün konuşmuyor yavrum o kadar güzel o kadar güzel bir bebekti ki hala öyle çok güzel maşallah sübhanallah nazara geldi çocuk :((
(62 puan) tarafından
Be yapacağımı şaşırdım artık
(1,125 puan) tarafından
Bez bağla konuşabiliyorsa kakası geldiğini söyleyebilrise zorlama üstüne gitme iyce korkar çekinir beze yapsın sonra unutur alışır yine
(62 puan) tarafından
Beze asla yapmaz poposunu tutarak geziyo korkuyo yapmaya
(1,125 puan) tarafından
Ah yavrum ya Allah korusun bağırsakları düğümlenir
0 oy
(3,693 puan) tarafından
Sana hediye alacağım sürpriz yapacağım falan diyip yaptığında ödüllendirebilirsin

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 637 göst.
23 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 296 göst.
0 oy
9 cevap 285 göst.
19 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu

381,041 soru

11,407,669 cevap

34,943 kullanıcı

...