0 oy
1,156 göst.
Aile kategorisinde (659 puan) tarafından
eşimle evlenmeden once esimin instegraminda bi kiza mesaj attigini gördüm.  kizin abisi ölmüş başsağlığı faln dilemiş kizda taniyamadim demiş ona. ondan oncede aramalarinda kizin adini aratmiş bende kim diye sordum eski bi arkadasim ayni siniftaydik dedi. bende normal karşiladim sonucta bas sagli dilemiş. evlendikten sonra ablasi o kizdan bahsetti eşimin eski sevgilisiymiş kiz onu bırakmış. eşimin yakin bi bakkal arkadaşi var hep yanisina gider. gorumcem o kizda orda oturuyo onun icin gidiyo diye şaka yapti. bende eşime kizdim eski sevgilin oldugunu niye soylemedin diye. oda kiskanclik yaparsin diye soylemedim dedi. arkadaşina oğle yemeginde gidiyo ona kizdim kizin icinmi gidiyosun diye bana diye kiz evlenmiş arkadasimin yanina gidiyorum diyo. bu sebepten kavga ediyoruz siz olsaniz kafaya takarmiydiniz benim gibi.

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sevgili gorumcen nasılda güzel amacına ulaşmış fiti vermiş araniza nifak tohumunu ekmiş  yani eşin sence bu kadar meziyetsiz bir insan mı? Bir düşün evde sen ola ola sırf onu terk etmiş bir kadın icin çıkıp oraya gider mi ? Boşuna huzurunu bozma kimsenin de lafina güvenme gözünle gör kulağınız duy emin ol ama o dedi bu dediyle olmaz sadece huzurunu bozduğunla kalırsın 
(659 puan) tarafından
önceden mesajni gormesem bana yalan soylemiş olmasa bende takmazdimda bunlardan dolayi taktim
tarafından
Bence takma daha fazla geçmiş geçmişte kalmıştır adı üstünde fazla irdelemek iyi değil bir laf var ölüyü çok yıkarsan ya osurur ya s.car diye buda o hesap işte
tarafından
şahsen benim eski bi sevgilim karşıma çıksa bende soyelmem kocama eski sevgilim diye ama muhattap da olmam hiç-bir şekilde
(1,108 puan) tarafından
Kızlar eski sevgilisine niye msj atmış ben  çok takılırım böyle şeylere heee görümcesi de az değilmiş tabi
-Reklam-
+1 oy
(215 puan) tarafından
Onun için gitmiyorsa şayet evlendiğini nerden biliyor. Demekki gittikçe onun hakkında bilgi ediniyo.bence tartışma konusu
(215 puan) tarafından
Ooo diyorumya eşin onun hakkında bilgi ediniyor. Birde msjını falan gördüm yazmışsın ya bence birşekilde takip et öğrenmeye çalış işin içeriğini. Ya valla böyle şeylere sinir oluyorum gül gibi eşin yuvan var ne diye başkalarını istiyorsunuz anlamıyorum ya. Üzüldüm valla Allah yardımcın olsun canım
(215 puan) tarafından
Hayır görümcende niye ortalığı karıştırıyor ki. Sorun çıkıcağını bilmiyomu. Yada kasten mi yapıyo
(659 puan) tarafından
mesajini sevgiliyken gormuştum baş sağlığı dilemiş ondan sonra hic biseyi gormedim
(659 puan) tarafından
bende sanami kalmiştu bas sagligi dilemek demiştim
(215 puan) tarafından
Ama arkadaşının yanınada gitmesin ya
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Hep mi gidiyor
(659 puan) tarafından
bizim ev uzak iş yerine oğlen yemek yiyip uğruyo arkadaşinada
0 oy
tarafından
Gorumcen .k...yemezlik yapmış sinir ölüyorum böyle laflara sanane unut gitsin bak adam eşine dememiş bile 
0 oy
tarafından
Gorumcende ne fena iki dakikada ortalığı karıştırmış 
0 oy
tarafından
Ben kafaya takmam şahsen
0 oy
tarafından
Sürekli gidiyorsa takarim  ama arada nadir zamanlarda gidiyorsa takmam
0 oy
(3,908 puan) tarafından
Kız evlenmiş sonuçta eşinde evli barklı adam bişey olsa hissederdin aklına kızı niye getirdin ki durduk yere hata sende 
(659 puan) tarafından
evet onun yaninda bahsediyo. nerdeyse ne zman goruşsek gorumcemle bahseder o kizdan
(1,446 puan) tarafından
Görümcene ağzının payını versene
(659 puan) tarafından
bi daha bahsederse verecem zaten.
(1,446 puan) tarafından
Seni uzuyor canını sıkıyor belki de eşinin kötü niyeti de yoktu sadece bi bas sağlığı dilediyse.  Her dakka neye bahsediyon de yuvamı mı yıkacan
(3,908 puan) tarafından
Bu zamana kadar sustugun hata görümcekin amacı ne ? Hem evlenmeden önce başsağlığı dilemiş sonuçta demi? Kafanı bulandırma görümcenin sesini kes eşinledir kavga edip büyütme
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Kız evlenmiş zaten boş ver takma derim
0 oy
tarafından
Herkes te gorumcene bi laf soylemis ama bence hata esinde. Eski sevgiliye mesaj atmak nedir ya hadi atiyosun bari de ki eski sevgilim bas asagligi diledim. Cok sacma.
tarafından
ayenn ne olursa olsun konuşmaması lazım eski sevgiliyle ne işi varmış
tarafından
Bence uzamasin ve cidden gorumcen soylemekle iyi yapmis bile diyebilirim esin kandirir devami gelridi belkide
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Sürekli gidiyorsa ve yalan söylediyse bende kavga ederdim bide kıskançlık yap yada yapma msj atması yanlış senden musade alması lazımdı önce 
0 oy
tarafından
Oyle gorumceyi Allah gostermesin emi anam ne fenalar bildiğin senin evine nifak sokmus esin belki kotu niyetle yazmamistir sor dinle iyice bostan yere huzursuz olmayın
(659 puan) tarafından
surekli bahsediyo gorumcem o kizdan. cok guzeldi faln diyo bide
tarafından
İste seni kıskandırmaya calisiyor bence sende deki esim onu sevse onu alirdi beni sevdi beni aldi eskilerden bahsetme eskiler eskide kaldi mazi oldu de
(1,446 puan) tarafından
Görümcen tam dayaklık vala iki cevap yapıştır canım ağzına sende nasıl tahammül ediyorsun
0 oy
(673 puan) tarafından
Valla görümcen aklına karpuz suyu kaçırmış bir kere. Artik iyi niyetlemi söyledi bunları kötü niyetlemi Allah bilir 
(659 puan) tarafından
iyi niyet goremiyorum ben. ilk evlendigimizde gorumceme gitmiştik eşime diyo komsumuz eşini begenmemiş gibi. eşimde karim ondan bin kat guzel o kendisine baksin demişti
(673 puan) tarafından
Bende göremedim açıkçası. Eşinin yanlış bi hareketi yoksa üzerine gitme bence. Görümce fena senin durduk yere kurt düşürmüş aklına. Eşine söyle bence. Buna benzer bi durum bende yaşadım gorumcem neler neler söyledi sanki bana destek oluyormuş gibi söyledi tabi ama niyet belli. Ben henüz eşime bunları söylemedim. Yeri ve zamanı geldiğinde çat çat çat anlaticam hepsini
0 oy
(119,521 puan) tarafından
gorumcen gazlamis gaza gelme kocani sen tanirsin aldatcak adammi degilmi bilirsin
(659 puan) tarafından
zaten gorumcemin bahsetmesine değil eşimin eski sevgilisine mesaj atip banada arkadaşim diye söylemesine kizdim
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Öncelikle görümcene fırsat vermeden vu konuyu hallet. Onu sevindirme derim.ben olsam eşim bir daha o bakkala gidemez ben isteyene kadar. Instagram hayatı bitti kapatacak ve burnu sürtecek sakladığı için. Ama öyle bağırıp çağırarak değil. Ha yapmıyor mu ona göre bir yol izleyeceksin 
(659 puan) tarafından
instegrami bende zaten ama bakkala gidiyo cocukluktan beri arkadaşi bakkal hava almak icin cikiyorum oraya ugruyorum diyo
(5,406 puan) tarafından
Gitmeyecek artık. Cezalı.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eski sevgilim de böyleydi.memelekete gider diye ona gidiyordu onunda eskinsewgikisiymis. Kadın ewli univde sevgililermis ama karşılaşınca gorusmusler neyse sağlam aldatılma dan sonra ayrılmıştık bende bunları kadının kocasından duymuştum. 
(659 puan) tarafından
cnm en azindan evli degilmişsin kurtulmuşsun öyle birinden
(9,247 puan) tarafından
Ay çok şükür . O kadında boşandı. Yazık oldu
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Evlendiğini nerden biliyo
(659 puan) tarafından
arkadasi soylemiş kiz kocaya kacmis
(2,321 puan) tarafından
Demek ki konuşuyorlardı
0 oy
(61 puan) tarafından

Kafaya takmak ne adamı mangallık şişe bile takarım benim kocamın eski sevgilisi bizim düğüne gelmişti dua etsin düğün benim düğünüm dedim kızı birde  eşimin çalıştığı yerin önünden geçerken gördüm 1 kere ya dedim katil olurum ya da taşınırız dedim ruh sağlığım elimden gidiyordu canım kocamda senden önemli değil hiç bir şey dedi ordaki bütün düzenimizi bozup başka şehire taşındık:D

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eski sonuçta  bitmiş gitmiş birşey için  huzur  bozmaya  gerek  yok  canım  hiç kafana takma 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Önce gorumcemden nefret eder mesafe çekerdim...banane kafaya da takardım geçmiş tamam ama şimdi evli bekar fark etmiyor ki millete sen yine de dikkat et

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,122 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 755 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,232 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde Has (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,260 göst.