0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (707 puan) tarafından

Midesi bulanan okumasin.Kusura bakmayın soracak kimsem yok öğrenmem lazım sahura kadar.

Normalde bugün reglimin bitmiş olması gerekiyordu fakat hafif pembe tonda akıntım var çok değil.Simdi duş alıp sahura kalkacaktim.Ben hala adetli mi sayiliyorum yoksa akıntının bitmesini mi beklemem lazım.?
Normalde de akıntım olur ama bu renk değil tabiki.
Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende de oluyor duş alırken iyice temizleninxe olmuyor sendede öyleyse...

Ama orucu yeme 10 gün falan Dı sanki 
(707 puan) tarafından
Benim gecen cuma başladı bugün bitmesi lazımdı.Valla iyice temizlenirim sonra yine gelirse ya diye korkuyorum.
tarafından
Pamuk tıka ölü misali :)))
(707 puan) tarafından
Tövbe tövbe :) Az kaldı onuda yaparım sırf tutayım diye.:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Merhaba, 

Akıntının beyaz olmasını beklemen lazım yoksa hâlâ adetli sayılıyorsun. Eğer 10 günü geçmişse adet günün Hanefi mezhebine göre özür kanı sayılıyor, oruç tutabilirsin. 
(707 puan) tarafından
Yok canım geçen cuma başladı 8.gun mu oluyor bugün.Orucu doğru düzgün tutmak nasip olmadı ya.
tarafından
O zaman tam beyaz akıntı gelmeden tutamazsın... Sağlık olsun olabiliyor öyle, kazalarını tutarsın artık.
(707 puan) tarafından
Bekliyim o zaman napayım sağol canım teşekkür ederim.
tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Tamamen arinman lazim canim bekle yani
(707 puan) tarafından
3gun tutabildim orucu bir nasip olmadı tutmak ya.Bekleyeyim bari napayım.Sagol canım cevabın için.
tarafından
Rica ederim olsun ilerde kaza edersin canim yalniz 10 gunu gecerse ozure geciyor ozaman ped koyarak tutabilirsiniz
(707 puan) tarafından
Valla borcum çok kazada edemedim onları daha fazla olsun istemedim ama çok düzensiz olmaya başladı regli bu yüzden bende ne yapacağımı şaşırdım.Sagol o zaman pazartesi falanda gelse 10 günü geçtiği için tutabilirim orucu bunu bildiğim iyi oldu Allah razı olsun sağolasın canım.
tarafından
Evet ozure geciyor canim sendende razi olsun
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bekle bugünde yarın normale döner belki tutmayın
(707 puan) tarafından
İnşallah canım ya.Bugun normale dönmesi lazimdı aslinda ama adetim çok düzensiz oluyor doğumdan sonra iyice bir tuhaflasti ondan sanirim bekleyeyim 1 gün daha napayım.Cevabin için teşekkür ederim canım.
0 oy
tarafından
seffad renk degilse ve 10gun gecmediyse devam ediyor oruc olmaz cnm
(707 puan) tarafından
Tutmadım artık sağol canım teşekkür ederim.
0 oy
(1,468 puan) tarafından
10 günü gecmemisse  adet evet tutmaman  gerek  10 u gecince  özür  oluyor  tut  pembe akinti  varsa bekle
(707 puan) tarafından
Sağol canım tutmadım artık bugün teşekkür ederim.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 101 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Asliiada41 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (484 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bilgisizanne (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (1,065 puan) tarafından soruldu

396,399 soru

11,857,524 cevap

35,954 kullanıcı

...