+1 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (909 puan) tarafından
1 70 boyundayım 72 kiloyum göbeğim den cok rahatsizim 21 yasindayim bu arada diyete ce spora baslayacam bide bi bitki cayi car fantastik 4 lu ismi onu kulanmagi dusunuyorum tavsiyeleriniz varmi  kizlar 

10 Cevaplar

+1 oy
(6,919 puan) tarafından
Yarın ola hayrola. O zaman derim ☺️☺️☺️☺️
(909 puan) tarafından
Simdi de canim yarin giremeyebilrim
-Reklam-
+1 oy
(64 puan) tarafından

Boyumuz aynı ama kilo için aynı şeyi diyemem:(

(909 puan) tarafından
Canim kilomu fazla göstermiyorum gobegim cok var herkes hamilemisn diyor rahatsiz oluyorum
(64 puan) tarafından
Kilon yok ki gözüksün canm :)
(909 puan) tarafından
Gobegim fazla canim ondan rahatsizim goren hamilemisin diyor
(64 puan) tarafından
Sorun sadece göbek ise karın hareketleri yap canm
0 oy
(818 puan) tarafından
Limonlu maydanozlu kur ama tansiyon düşüklüğü varsa tavsiye etmem veya risk atmayip direk aç karna limonlu su iç canım:)) bide maden suyu sindirim için
(909 puan) tarafından
Tansiyonum yok canim bi ara kolesterolum yuksek çıktı doktorda diyet yapmami soyledi  yarin baslayacam
0 oy
tarafından
Bir ayda biter fazlalıkların. Pek fazla kilon yok. Ekmegi şekeri tamamen kesersen hemen verirsin bol  su iç:D ben böyle zayıfladım. Bide spor yaptım 
tarafından
Bayrama kadar bile eritebilirsin
(909 puan) tarafından
İnşallah ya oructa tutuyorum 1 gram eksilmedim
tarafından
Bende ramazanda zayiflayamiyorum. Sahurdan dolayı sanırım
(909 puan) tarafından
Sahuru birakacam artik yesekte yemesekte acikiyoruz
tarafından
Aynen su iç yat :D
0 oy
(299 puan) tarafından
Bende  gün önce başladım  daha rahatım bide her aksam 45 dk yürüyüş
(909 puan) tarafından
Yürüyüş yapma imkanim fazla yok ama evde spor yapacam inşallah pes etmem
(299 puan) tarafından
Koşu bandım var sporla zayflanmiyo sadece daha fit olmak için yaplir sporsuz 33 kilo verdim kızken beslenme çok onmli
(909 puan) tarafından
Nasil verdin canim
(299 puan) tarafından
Düşük karbonhidrat diyeti yaptım 1 bućuk 2 litre su içtim ekmek hamur aşırı göbek yapar şişkinlik patateste öyle yemedim şimdide öyle kepekli ekmek yiyorum. Kahvaltıda akşam ekmek pilav bulgur yemiyorum
0 oy
tarafından
Youtubeda seher akgül videoları var..kahveli bir karışımı var ben de denicem
(909 puan) tarafından
Bakıyorum simdi canim
(909 puan) tarafından
Yarin deneyecem inşallah sonuc alirsam yazarım
tarafından
Ben de denemek istiyorum göbek kaldı sütten kestim bir de..yediğim süte eeğil mideye gidiyor kalıyor öyle
(909 puan) tarafından
Aynen oyle bende kizimi emzirirken baya zayiftim kestikten sonra kilo almaya başladım
0 oy
tarafından

İlk önce beyninde bitirmen gerekiyor beynine sinyal vermelisin ben zayıflıycam diye hatta başlangıçta çok beğendiğin bir kıyafeti al hangi bedene düşmek istiyorsan o bedeni al bu şekilde hırsla, azimle daha çabuk kilo verirsin 

Günde 2.5 litre su içmelisin kendine tarçınlı su yapabilirsin sabahları ılık 1 bardak limonlu su iç 

Evde egzersiz yap ekmeği tamamen hayatından çıkarma çünkü vücudun karbonhidrata ihtiyacı var sabahları kahvaltıda 2 dilim çavdar ekmeği yada tam buğday ekmeği yiyebilirsin bol bol yeşillik tüket türk kahvesi iç günde 1 fincan içine çay kaşığının ucuyla hakiki tereyağı kat yağ yakımına yardımcı olur diyetten ziyade sağlıklı beslen akşam 7 den sonra yemek yeme çok acıkırsan yoğurdun içine kuru kayısı az toz tarçın kat yada 1 bardak ayran içebilirsin meyvelerdede tatlı var ama dozunda yersen bir sıkıntı olmaz inşallah kilo verirsin:)

(909 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canim ss aldim uygulayacam dediklerini inşallah zayiflarim
0 oy
(928 puan) tarafından
Canım bol su iç günde 3 litre şişeni al yanına unutma diye su çok önemli 
(909 puan) tarafından
Tamam canım mutlaka icecem
(928 puan) tarafından
Bende aselin annesiyim bu arada kızımın adı Asel çok severek koydum bu ismi :)
(909 puan) tarafından
Asel mina kizimin ismi bi ara burda çok popüler di kiz o zaman gordum cok hosuma gitmişti
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Allah yardımcin olsun:D
(909 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(1,108 puan) tarafından

Zayıflamak istiyosan az ye sık ye diye bilinen abuk sabuk şeyi uygulama canım sabahları ceviz suyu içtim aç karna inan öğleye kadar bir gr açlık hissetmiyorum hem sağlık açısından çok faydalı öğlen güzel protein alıyordum akşam 6 da öğün yapıyordum kendime 6 dan sonra su hariç bişey yemiyordum :) ve ceviz suyu diyet yapanların karşılaştığı kabızlığı önlüyor

(909 puan) tarafından
Cevizi suda bekletip suyunu içiyorsun dimi canim
(1,108 puan) tarafından
Evet cevizide yiyorsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 108 göst.
17 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1234e (710 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 255 göst.

379,282 soru

11,352,819 cevap

34,825 kullanıcı

...