0 oy
634 göst.
Aile kategorisinde (1,279 puan) tarafından
İkindin uyudu kalkınca baş ağrısı ve vücut yorgunluğu ile kalktı ne iftar da yedi nde şimdi bisey yemek istemiyor terliyor ateşi yok ama bu neyin belirtisi baş ağrısı geçmemiş daha devam ediyor korona böyle belirtiler verir mi acaba.ikindin çocukla uyuyakalmış yandaki pencere açıktı o üşüdüm galiba diyor korona yı düşünmüyor ama bilemiyorum ki

9 Cevaplar

+3 oy
(337 puan) tarafından
peygamber efendimiz ikindi vakti ile akşam arası uyuyup sağlam uyanan sadaka versin demiş o bitkinlik ondandır geçer inşallah korkma
(1,279 puan) tarafından
Yok canım öyle bisey değil kera at vakti değildi daha uyudukları vakit
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet bende böyle olmuştu korona belirtisi
tarafından
Kız ben öyle dedim diye sakın gitme iyileşmez segit tabi alma belki onun normal hastalıktır
(1,279 puan) tarafından
Bilmiyoruz ki küçük çocukta var evde onun için korktum
tarafından
Bence korkmana gerek yok canım çocuklar zaten etkilenmiyo eğer bir hastalığınız yoksa bir hafta sürdü benle eşim in düzelmesi ayakta geçirdik baş ağrısı vücut ağrısı tat kaybı tat kaybı koku kaybı hastalık bittikten sonra geliyo düzelmesi bir hafta onunda on dört gün toplam ama inşallah degildir
(6,047 puan) tarafından
Hayır yaniliyorsunuz yeni virüs çocukları daha fazla etkiliyor. Bence bir test yaptırın. Hem kendinizi hemde çevrenizi riske atmazsiniz .
(1,279 puan) tarafından
Aynen öyle çocuklara geçti artık tehlike oranı
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Ikindi vakti uyumak doğru değil diye biliyorum belki ondandır 
(1,279 puan) tarafından
Kerat vakti değildi uyudukları vakit öyle birşey değil canım bu
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Canım ikindi ile akşam ezanı arası uyunmaz 

Bende birgün uyuyakalmışım ve kalktıgımda gerçkten benim için hayat durmuştu başım dönüyordu vücudum titriyordu bacaklarım falan tutuldu sonra babam hemen hoca falan çağırdı okudu falan o zaman hoca ikindi ezanı ile akşam ezanı arasında uyuyup uyanan sadaka versin demiş dedi keraat vakti uyunmaz dedi 
(1,279 puan) tarafından
Uyudukları vakit ikindin ilk kısmı idi canım ker a at vakti değildi
0 oy
(36 puan) tarafından
Test vermekte fayda var bence banada baş ağrısıyla gelmişti korona Allah sifa versin 
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah kötü bir şey yoktur 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kerahat vakti uyuduysa ondan rahatsizlanmis olabilir canim, bazi vakitlerde uyumak iyi değildir, ya da usutmustur
0 oy
(748 puan) tarafından
Bi anda belirti veeio korona burun akintisi aniden okusuruk bel agrisi sirt agrisi ates nefes daralmasi usume 
0 oy
(1,900 puan) tarafından
Eşim sadece baş ağrısı belirtisiyle korona çıktı test verin canım 

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 690 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Busra2345 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 229 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 209 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde esila35 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 183 göst.
21 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Simsek21 (1,326 puan) tarafından soruldu

378,320 soru

11,323,344 cevap

34,775 kullanıcı

...