0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (601 puan) tarafından

Kızım 11.5 aylık gece acikip mama için uyanıyor normal verdiğinden bı ölçek fazla veriyorum mamayı yinede uyanıyor tok tutmuyor inek sütünü suyla karıştırıp bebe biskuviside koyup denedim gene uyanıyor gece..derin bı uyku çekip acikmamasi için tavsiyesi olan varmı tok tutacak ne verebilirim

10 Cevaplar

+1 oy
(2,007 puan) tarafından
Can8m açıldığı için uyanmiyorki seni  istiyor benim kızım 7 aylık oda aynı akşam gezdiriyorum tok olduğuna eminim ama uyanıyor 
-Reklam-
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Aciktigi için uyanmiyordur belki canım ne kadar sıklıkta uyanıyor mesela ve birde uyanması normal değil mi bizim gibi deliksiz uyuyamaz ya sabaha kadar :)
(601 puan) tarafından
Arkadaşımın kızı ile 5 ay var arasında bu aylarda uyanmiyordu onunki ne bileyim canim internettende 6 saat kesintisiz uyuyabilir diyo bu ayda..11 buçukta gece uykusuna yatiriyorum 3.5 ya kalkiyo mutlaka mama yapıyorum bı daha 8.5 kdar uyuyo ama o saatlerde illa kalkiyo
(1,108 puan) tarafından
Bence normal canım yeni yeni düzene giriyor uykusu hem her Bebek aynı olmuyor inan yengemin bebekler hiç durmazdi gece halada uyumazlar dalaşı  çocuklarında uyku yok :)
0 oy
(928 puan) tarafından
Yatmadan önce mı veriyon canım mamayı verip mı uyutuyon öyleyse o da rahatsız eder uyanır iki saat yemicek bişey uyumadan önce
(601 puan) tarafından
Öyle hiç denemedim canim alışkanlık edndi mamasını içip öyle uyuyo bu şekil denersem bu defa acikip uyanmazmi denemedim hiç canim..biraz dha ufaktı o zman mama yapmadan uyutmaya denedim uyumadi kalktım mama yaptım içti öyle uyudu
(928 puan) tarafından
Öyle alışmış canım o zaman o yüzden doktorlar da diyor reflü olur öyle icip üstüne  yatarsa  rahatsız ediyormuş en azından bir saat geçsin üstünden öyle dene
(601 puan) tarafından
Tmm canim sagol
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Benim oğlumla aynı aydalar:) Ben herobaby gece kaşık maması yediriyorum mutlaka canım sende onu bi kullan istersen 
(601 puan) tarafından
Denerim canim  tesekkurler☺️
0 oy
(1,929 puan) tarafından

image

bak bunu kullanıyorum canım 
(601 puan) tarafından
Bimden almıştım bnde ama kaşık mama değilde biberon vermiştim kaşık mama deneyim canim teşekkürler
(1,929 puan) tarafından
Biberon tok tutmaz kaşık olarak ver canım nedemek inşallah yer bebiş
(601 puan) tarafından
Yer canım teşekkürler ins bakalim☺️
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Ne yaparsan yap yine uyanacak tekrar acikinca

0 oy
(1,043 puan) tarafından
Alışkanlıktan uyanabiliyorlar. Hep o saatlerde uyandığı için. Bence normal uyanması. Benim oğlum 19 aylık yatırmadan güzelce yemek de yedirmiş olsam gece 2 3 gibi yine uyanıyor. Açıklığı için değildir 
0 oy
tarafından
Benim ki 7 aylik 1 yemek kaşığı pirin unu 1 bardak su ve yarim cay kaşığı keçiboynuzu pekmezi muhallebi kıvamına gelinceye kadar pişiyor ısıtıp veriyorum zor uyaniyo oda donemeye çalışırken falan
0 oy
tarafından

Gece muhallebisinden yedirebilirsin 

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Her uyandığında verme belki acıkmıyor. Hem gece bebe biskuvisi  vs şekerli şeyler verip unutursan zaten rahatsız olur midesi uyuyamaz 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 157 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 43 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ayparca (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.