0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
2 gün önce doktora gıtmıştım baş aşağı duruyordu

Ama bugun hareketlerınden anladım sankı yıne ters dönmüş 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç haftalık oldunuz kıızzzz şafak kaaaçççç
tarafından
34 haftalık cnm
tarafından
Bitmiş ya kız. Ay hayırla sağlıkla kucağına alırsın inşaAllah. Daha dün gibi sanki hamileyim dediğin  :)
tarafından
Evet canm
Allah razı olsun sona geldık
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
sırt üstü yat göbeğinden 4 parmak aşağı elinle hafif bastır sertlik varsa o başıdır doktor bana öyle öğretmişti 
tarafından
Cnm benım Kı düne kadar sırtı solda idi
Ayaklarını sağ göğsümün altında hıssedıyordum
Bugün sol boş gıbı ayakları da sağda değil solda
(6,136 puan) tarafından
Yukarı da yazdığımı dene canım belki anlarsın Rabbım kucağına sağlıklı sıhhatli versin inşallah amin ❤
tarafından
Baktım canm fazla bır şey anlamadım
(2,205 puan) tarafından
Benmde 32+6 başi gonegiminnustundeydi karnim dustu dunn o sertlik gobegimin tam yanindaydi bugun sanki yine eski yerine gelmis niye donmuyo kii
(3,895 puan) tarafından
Ustte hissettigim hareketler daha guclu ayagini yasliyor gibi alt tarafta hissettigim bir cirpinis durtukleme gibi :) yorumlariniz icin sagolun her hamilelik ayri bir acemilik hepsi birbirinden değişik.. Insallah saglikla sihhatle kucagimiza aliriz gerisi mühim değil ❤
0 oy
tarafından
Bnmki 30 dan itibaren baş aşağı duruyodu ayaklar kaburgami mahvediyodu.Sagda duruyodu yani normal doğum için olmasi gereken pozisyonda degildi.Doktor soluna yat sol tarafa geçsin dedi 38 olana kadar sol tarafi curuttum ama yine olmadi.Yatmakla falan alakasi yok cnm bebek kendi belirliyo doğum seklini
tarafından
Durmuyolar cnm içerde.Bnm kizim sagda durdu doktor sola gecmesi lazim dedi.Sekiz hafta bekledik yok.3kere kordonunu doladi plesantasi erken yaslandi kilo kaybi oldu doktor kordonun uzunlugu ne kadar bilmiyorm dolamis baya yarida gelemez kasılır dedi ertesi gün sezeryan olmustum.İnsallah yine ayni pozisyona gelirde normal doğum yaparsin sezeryan zor.
tarafından
Allah razı olsun cnm
İnşaAllah normal olur yoksa zor çocuklarım perışan olur
(370 puan) tarafından
Büşra kaçıncı  Haftada plasenta yaşlanması yaşadın bencede var o sorun 37 haftalık olduk ama doktor sezeryan yada doğum demedi
tarafından
38+2de gittim doktor bakınca bildi ertesi gün sezeryan oldum
tarafından
Bnmkinin pozisyon da iyi değil di cnm o yüzden plesantasi yaşlanınca beslenemiyor yeteri kadar.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 378 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 226 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.