0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Birden böyle az hareket etmesi normal mı. Birde her zaman sağ kaburgalarımı tekmelıyordu

Bugün sol kasığımda hareket ettı 

8 Cevaplar

0 oy
(1,446 puan) tarafından
Kaç haftalıksın
tarafından
34 haftalık cnm
(1,446 puan) tarafından
Bi doktora git her ihtimale karşı
-Reklam-
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Vallaha dogum yaklasiyorsa oyle olur demisti doktor bana. E bebek icinde dort donuyor her yere vurabiliyor
tarafından
Yerı daraldı zaten
2 gün önce doğum şeklını almış yı. Bılmıyorum neden böyle oldu
(1,151 puan) tarafından
Allah saglikla kucagina versn. Sen duani et hic bisey olmaz Allahin izniyle insallah
tarafından
İnşallah cnm sağol
0 oy
(3,873 puan) tarafından
Bazi gunler hic hissetmedigim olurda canim normal... iki gebeligimde de öyle  oldu ki benim bebisler normalde karnimdan cikacak gibi hareket ederler hatta sonlara dogru nst cekemezler ittiriyorlar cihazin bağlantılarını  ;D
tarafından
Maşallah cnm
Bende 2 önce nst ye girdim
0 oy
tarafından
Kiz mi canim benimde oyleydi ama icin rshat etsin diye bi baktir
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bence ni doktora git cnm sen haftan yüksek biz normal yada değil diyemeyiz ne olur ne olmaz 
0 oy
(8,580 puan) tarafından
Yeri daraldığı için olabilir mi
0 oy
tarafından
Yani yanlış bilgi vermek Allah korusun kötü şeylere yol açabilir. Bi doktora görün bence. Eğer böyle devam ediyorsa tabi
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Hareket coook önemli benim bebeğim 35 haftalık ken 2 gün hareket etmedi sadece kimildama gibi hareketi vardı doktora gittim hareket etmediğini söyledim detaylı ultrasona gidince bebeğimin kordonu boynuna dolanmış dedi oradaki doktor direk doğuma alındım canım inşallah senin bebeğinde böyle bir durum olmaz günde 10 12 hareket etmesi lazım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 437 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
14 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 322 göst.

379,086 soru

11,347,199 cevap

34,813 kullanıcı

...