0 oy
644 göst.
Diğer kategorisinde (831 puan) tarafından
Mesela ben her gece yatmadan terlikleri yanyana dizer yatarim o orada olmazsa uyuyamam :D başıma kötü bir şey gelcekmis hissi ahakajn

43 Cevaplar

+2 oy
(5,949 puan) tarafından
Dış kapıyı  balkon kapılarını kilitlemeden  uyuyamam  ewe hep biri  gircek  sanıyorum:))
(861 puan) tarafından
Off bu bendede var yaa bazen kafamdan hırsız sesleri duyuyorum
(5,949 puan) tarafından
Aynen öyle birde ben çatı katında oturuyorum  çatıda hep kuş tıkırtıları oluyor korkutuyor beni  ewde biri  warmiş  gibi
tarafından
Knk garipten sesler duyom sanki içeride geziyorlar
(5,949 puan) tarafından
Aynen  bende  öyle hissediyorum:))
-Reklam-
+1 oy
(379 puan) tarafından
Çok gülersemm aglicam diye korkarım kahkaha atmam o yüzden ;((( bide bisiler güzel gidince korkuyorum hep arkası kötu olacak diye ;((( bide hiç bisirseyi çok istemem olursa derim . İstediğimde oldugunda başıma bişi geliyor ;((( bide birini çok sevmekten korkarım çok sevdiğim kim varsa kaybettim . Şöyle yani aciklayaim Allah'ım onsuz yaşayamam diyecek kadar ;((( demem kalbimden bile gecirmem ;((( cunki bu benim inancım onu benden alıyor ve beni yaşatıyor ,;((( Herşey bana Rabbimim emaneti 
(13,124 puan) tarafından
Kendimi okudum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Obsesif kompulsif bozukluk var başka ne olsun
tarafından
Aynen
(831 puan) tarafından
Bu cogumuzda var galiba yaaa
tarafından
Daha bugün 20 gün önce gelen halılarımı tek tek sildim balkona güneşe attım, mutfak dolabı iç dış 20 gün önce yapmıştım bugün yine yaptım maalesef ki
tarafından
Ay temizlik guzeldir ya ama
0 oy
tarafından
Evet her sahur mutlaka dişlerimi fircalarim oruçluyken ağzımda kalıntı çıksın istemem 
(13,124 puan) tarafından
Bunu herkes yapıyordur kiz :)
0 oy
(399 puan) tarafından
Bende patlıcan tepsi yemeğiyle makarnayı bir arada yaparsam kötü haber gelecek diye korkuyorum sevdiğim biri olduğu gün o yemekleri yapmıştım o yuzden
(831 puan) tarafından
Bende de böyle korkular oluyo canım aslında saçma olduğunu biliyoruz da işte vesveseye yenik düşüyoruz
(399 puan) tarafından
Aynen öyle canim
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Uyurken bütün ev toplu temiz olsun istiyorum uyumadan önce Evi topluyorum bazen siliyorum 
(831 puan) tarafından
Hahaha maşallahh :)
(1,845 puan) tarafından
Çünkü bebek var ya sabah uyanınca ev temiz olsun mutlu oluyim diye dksksd ama oğlum çok geç yatıyor takıntıları bile bırakmak zorunda kalıyor insann aay
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kapı dolap kolları ıslak olursa dokunamam daire kapısı bile açık kalabilir ama yattigim odanın kapısı kapalı olmalı tezgah üstünde hiç birşey sevmem sade olacak örneğin yemek hazırlarken en basit kullandığım bir kaşığı bile anında makineye koymazsam veya yikamazsam diğer işime gecemem 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Video ve sağ taraftan foto çekememe takıntım var habersiz biri fotomu çekse sinirlerim zıplıyor çok kalp kırdım bu yüzden aşamıyorum niyeyse bu durumu 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Aynı renk maşa vurmak çamaşıra gerçi kızım pek bırakmıyor artık rasgele asıyorum. Yemekten sonra masayı silerim ama gece yatmadan temiz masayı tekrak silerim. Biri gelip içeri terligini giydiyse makineye atmadan yiyemem. Misafir lavaboyu kullanmissa yıkamadan giremem. Gibi gibi
(831 puan) tarafından
Ay o terlik takıntısı bende de var hep makinada misafir ayağından alıp silip geri vermisligim var ahahhaha
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bişi söylüyorsam hemen yapılmalı tez canlıym
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Mutfak tezgahında bardak bile olsun istemiyorum her gece yatarken bütun odaları toplayıp yatarız oğlumla uyurken odam karanlık olucak nokta  ışık olsun istemem zeytin falan yiyorsam 3 5 10 15 diye yerim ara sayılarını yemem 2 yemem mesela ufff çok ya say say bitmiyor :))) 
(831 puan) tarafından
Ahahahha adetli zeytin :D
0 oy
tarafından

:angel:Tuhaf Bi şekilde alt dudağımı soyuyorum yara olunca pişman oluyorum 

(120 puan) tarafından
Az önce yoldum yine eşim artık diyor ki şu duddaklarini bı kere kanamis kabuk atmış kurumuş gormeyeyim :) 10 seneden fazladır yoluyorum
(2,039 puan) tarafından
Ay o bende de var yaa genelde canım sıkılınca yada stresliyken yapıyorum ama işin kötü tarafı 3 yaşındaki kızımda yapmaya başladı :(
(120 puan) tarafından
Benimde oğlan 2.5 yaşında ben yolunca bana bakıyor inşallah örnek alamz ama engel olamıyorum ya çok pis bir bagimlilik
(2,039 puan) tarafından
İnşallah canım benim kızda valla acımadan koparıyor onu görünce benim.içim gidiyor yapmiycam bir daha diyorum ama alışmışım bırakamıyorum
tarafından
Canım bnde stresten bol ne var en son dudak kalmayacak bnde
0 oy
(16,106 puan) tarafından
Salata yaparken dogradigim her sebzeden sonra doğrama tahtasını ve bıçağı yıkayıp diğer sebzeyi doğramaya geçerim 
(831 puan) tarafından
Bizimki kadar kotu degilmisss:))
(16,106 puan) tarafından
Bir de bir iş yaparken dilimi sürekli dışarı çıkarıyorum farkına varınca düzeltiyorum dalınca tekrar çıkarıyorum
(4,229 puan) tarafından
Bu dil Cıkarma esımde de var bazen komik oluyor onu ızlıyorum:)
0 oy
tarafından

Bişeyimi kaybeder ve yatana kadar bulamasam gözüme uyku girmez takıntı 

0 oy
tarafından

takintidan bol birsey yok kumanda da geri gitmem acicagim kanalin ya numarasina basarim yada 2 geti bir ileri yaparim :D daha da saymayayim

0 oy
tarafından

Off çok berbat bi takıntım var mesela sağ elimi kaşıdım illa sol elimin de aynı yerini kaşımam gerekiyo. Bazen artık istemsiz yapıyorum. Mesela sol ayağımı bi yere çarpsa gidip aynı yere bilerek sağ ayağımı vuruyorum hep eşit olmalı sağım solum :D

(399 puan) tarafından
Kardeşim de  var bende de küçükken vardı ama şimdi yok kardeşime çok kızıyorum sürekli GB gozume batıyor yaptığı hareket senide fark eden oldu mu yada uyaran
tarafından
Ben asla çaktırmazdım sadece ablama söyledim oda beniç söyledikten sonra farketti baya dalga geçiyordu hatta :)) bende hala devam ediyo malesef ama belki küçüklüğüme göre bi tık daha iyi en çok namazda  zorlanıyorum yani hatta baya zor oluyo
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Yumurtayi haşlamadan önce yıkarım sonra elimi yıkarım yumurta hasladigim cezve ayridir diger tencerelerle yan yana olamaz makineye atmam ona sürdüğüm süngeri başka bi seye surmem
0 oy
tarafından
Her aksam tezgahın uzerıne kileri bosaltur tezgahı cıfle kopuklerım mutfak tezgahı dile gelecek ahah
0 oy
(10,452 puan) tarafından
Tüm camları kontrol ederim uyumadan. Evden çıkmadan ocağın ve ütünün eğer ütü yaptıysam fotosunu çekerim açık bırakmadığımdan emin olmak için. 
0 oy
(861 puan) tarafından
Benimki biraz değişik mesela bi odadayım içimden herşeyi eleştiriyorum tek sayıda eşleşme varsa baştan başlayıp çift eşleşene kadar aynı şeyi yapıyorum 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 253 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
29 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruhugencanne.. (641 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 578 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 427 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,401 soru

11,418,333 cevap

34,975 kullanıcı

...