0 oy
488 göst.
Aile kategorisinde (1,080 puan) tarafından
Gercekten merak ediyrm ben mi yanlıs dusunyrm lutfen bu konuda beni aydınlatın.Esimle cogu zaman ayni evde ayrı takiliyrz yani o genelde baska odada isle telefonla vs mesgul olur bende arada dizi seyretme vs baska odadayım.Aramizda bi muhabbet yok hos vakit gecirme yok ama afedersiniz isi oldugunda gelip muhebbet etmeye calisr insan yerine koyar kısaca .Bunu farkettigimden beri artik uzaklastım iyice .Bu düpeduz kulanmak degilmidir kendimi evde bir hizmetci gibi hissediyrm kendi de guya sakasina diyor boyle ama bana boýle hissettiriliyor ben mi yaniliyorum bir es boyle yapmasi boyle düsundurmz mi 

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bu erkeklerde beyin yok olsa da çalışmıyor boş 
(2,047 puan) tarafından
Demekki barışmak istemiyor
tarafından
Zaten yorumu yazarken barıştım seninle
tarafından
Nazar bacim 2 yillik uyesinnn ooo neden hatirlamiyorum ki acaba isminimi degistirdin
(2,047 puan) tarafından
Bilmem ki canım
tarafından
Barışmış ya kız:) yeni gördüm sevindim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Peki konuşmayı denedin mi cnm 
0 oy
tarafından
Evet bence de kullanmak gibi. Eşim öyle olsa ben de öyle düşünürdüm çok sinir bozucu
0 oy
tarafından
Normal dgl cnm
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Oturup karsilikli konuşup bı sorunu halletmeniz gerekiyor 
(1,080 puan) tarafından
Konusuyrm soylüyrm sürekli ama demek ki anlamk istemiyor ya da böylesi isine geliyor
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Böyle düşünmen normal benim eşimlede buna benzer sorunlarımız var ama bizimki daha ağır ben kendimi hizmetçi gibi düşünmeyi bırak gereksiz bir eşya gibi hissediyorum Allah'a bıraktım herşeyi görüyor Rabbim 
(1,080 puan) tarafından
Bakma bende öyleyim aslında kendime saygımdan iste o da kalmadi da hos peki bu aranizdaki iliski nasil devam ediyor yani duygusal bir yakınlık yokken fiziksel yakınlik istemiyrm ben artık ya
0 oy
(864 puan) tarafından
Klasik Türk erkeği 
0 oy
(342 puan) tarafından
Düşünmekte biraz haklısın canım. Aynı evde birlikte vakit geçirmiyorsanız daha niye evlendiniz. 
0 oy
(249 puan) tarafından
Bizimkide böyleydi sohbet muhabbet yok ilgi alaka yok dayak hakaret simdi ben ailemin yanindayim o tek basina:/ afedersin simdi ne b.k yiyo bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Belki kendini bir dönem bıktırmışsan ilgisini kaybetmiştir uzak mesafeli ama ozlettir gece işi vermeo işi alirsa hiçbir şey yaptıramaz sın akıllı ol
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Kessinlikle haklısın canm benimkide aynı maalesef o salonda takılır ben TV odasında :/ o oyun oynuyor genelde çok nadir yan yana otururuz birlikte film falan izleriz. Ben tek oturuyorm genelde çok Zaman da tartışiyoz bu konuyu ama ise yaramıyor canm 
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Oturup karşılıklı olarak bu konuyu konuşun
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Normal değil canım benim eşim bikac kez beraber TV izlerken tlfnundan izlediigi şeyi anlayamiyo diye yatak odasına gitti. Hemen koydum tepkimi.bidhaa da yapmadı.evlilik iki ayrı odada farklı şeylerle ilgilenmek , tek takılmak değildir. Beraber  hareket edip mutlu olmak demektjr  İkimizde alismissiniz yalnızlığa bence ikinizde dizelmelisniz . Otuurp konusun. Evliliğin bu olmadığını .. yeri gelir sende eşinle maç izlersin ,maç sohbeti edersin , o da seninle kadın programı izler vs. Ben Çok yaparjm mesala eşimle muahbbeti. Onun ilgi duyduğu şeye sacma vs diyorsan ondan da öyle olmuş olabilir.  İlgilerine önem vermelisin  , o da snaa tabiki ;)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 141 göst.
31 Ocak 2021 Aile kategorisinde Güneşim (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 337 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 497 göst.
5 Ekim 2021 Aile kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 534 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu

381,561 soru

11,423,108 cevap

34,981 kullanıcı

...