+1 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Cok bunaldıgım zamanlar oldu evet cıktım arabamla tur attım ınmedım bıle asagıya bur kere alısverıs yaptım onun dısında hep evdeyım mısafırlıge gıtmıyorum kımseyı davet etmiyorum ıyıce mallastım ama etrafıma bakıyorum herkes gece gunduz dısarıda onu gectım aksam yasak var mıllet gece oturmaları da gezmelerınde neyın kafası bu haberlerde gordum ısını yapan adama ceza yazıldı bu cevremdekı ınsanlar ama o kadar rahatkı bunlar hakedıyor bu cezayı

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçen seneki gibi ciddiye alınmıyor çünkü
(76 puan) tarafından
Vallahi olan bıze oluyor 10 aylık kızım var korkudan adım atamıyorum ya
tarafından
Atlatan yine olabiliyor..çevresindeki insana bulaştırabiliyor ve daha ağır geçirebiliyor..kişi hafif atlsttı diye bulaştırdığı kişi de hsfif mi olacak sanıyorlar..en azından aşı yaygınlaşmaya başlayınca daha rahat davransalar biraz daha sabredemiyor kimse..çevresinde kimse ağır yada ölümle geçirmeyince kimse ciddiye almaz zaten
(76 puan) tarafından
Aynen canım vallahi gezen gezsın tamwm ama etrafındakilere de bulasmasın ben gün boyu evdeyim bı hava alayım diyorum yada evımde oturuyorum pat kapı calıtor gelıyorlar eee ozman. Ben neden evdeyim diyorum dusuncesızler ya oturun evınızde yanı ceza yeseler Boyle olmaz ama
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Daha az önce alt katta kaynim eltim misafir uğurladı ve aksam 10 11 gibi mahallede çocuklar cirit atiyodu yağmur yağdı da öyle girdiler evlere 
(76 puan) tarafından
Mıllet sefasını duruyor buz cefasını eve kapanarak esımede dıyorum bı aksam bende cıkıcam gezıcem emin ol ceza herız yada hasta oluruz ben sınır oluyorum Boyle gorunce
(9,626 puan) tarafından
Zaten cezalar da hep garibanları buluyo ben elli kere burayı şikayet ettim ondan sonra baktım ki kimse gelip bakmiyo bende artık vazgeçtim polisin ugrasmadigiyla ben mi ugrasicam banane yani
(76 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Aynen öyle canım zaten garıbanı bulur hep
(9,626 puan) tarafından
Herkes kendinden sorumlu canim kimseye bise anlatamazsin aslında burda biri misafir çağırınca tepki verenlere de kızıyorum kime ne yani herkesin aklı fikri var virüsün olduğunun herkes farkinda ben niye cagiriyosun desem sanki cagirmayacak mi veya gitme dememle gitmeyecek mi..o yüzden burda o tur şeyler soranlara kimse karismamali sonra cok kötü sekilde kalpler kiriliyo şu mübarek günde
0 oy
(3,836 puan) tarafından
benim çevremde de var ama hiç birsey olmadı onlara kizanlari hasta oldu yine sallamadilar tatile gittiler kizanin gözleri bayılıyordu yolda. ya ben çok pimpirikliyim diyorum ya da onlar yanlış yani cunku bunun başka seçeneği yok. kurunun yanında yaş da yanmasa herkes istediğini yapsın ama oyle olmuyor malesef
(76 puan) tarafından
Burda bı tanıdık oyledıydı simdı agır gecırıyor hatta 4 yasındakı kızıda hastanede cok pısman bıdaha dışarıya cıkarmıyom dıyordu
(3,836 puan) tarafından
yazık ya evladına üzüldüm gerçekten gecmis olsun Allah yardımcıları olsun
0 oy
tarafından
Cik sende gez niye sitem ediyorsun 
(76 puan) tarafından
Zaten gergınım suan mesajına ters bişeyler yazıp uzatmak ıstemıyorum sıtemım dusuncesız ınsanlara
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Valla canım korkudan bakkala bile çıkamıyorum babam işe gidip geliyor ödüm kopuyor hasta olucak diye sırf onu düşünmekten panik atak oldum. Milletin umrunda değil böyle devam ederse asla düzelmez bu ülke hayat boyu ev hapsi ve maskeyle yaşamaya devam hakkımı helal etmiyorum dışarda dolaşanlara evine misafir alanlara misafirliğe gidenlere düpedüz kul hakkı 
(76 puan) tarafından
Biz Boyle dusundumuz ıcın sıtem eden ınsan sınıfına gırıyoruz canım yoksa bızde rahat oluruz millet gezsın ama yakınındaki ınsanlarada bulasması lar
(1,066 puan) tarafından
Sitem ederim tabi ki bu hakkım. Yazık günah biz insana değil miyiz. Sorumsuzluk vurdum duymazlık hat safhada
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kuzum valla herkes kendine kimseye karışamayız uyan kendi için uyuyor 
(76 puan) tarafından
Aynen karısmak degılde yakın cevre olunca ınsan sıtem edıyor kucuk bebegım var korkuyorum gelmek ısteyen oluyor gorunce öpmek ısteyen oluyor uyarıyorum aynınseyler olunca kızıyorum
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Aynen öyle çok haklisin valla
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Bence iyi yapıyorlar bende hergün parka cıkarıyorum, bazı şeylerin bilerek yapıldıgını oyun oldugunu yaptırım oldugunu görebilmek önemli.... Zaten covidden öncede grip olanlar yatak döşek yatıyordu. Erkan trükten i ve dobraanne yi takip etmenizi öneririm. 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Ateş düştüğü yeri yakıyor malesef kul hakkı ben helal etmiyorum 
(76 puan) tarafından
Aynen olan sucsuz günahsız ınsanlara oluyor korkuyorum mı evde dururken bırınden bulasıcak dıye Cat kapı gelen oluyor ozman ona uzulurum evde aylarca kaldım dıye
(4,661 puan) tarafından
Bir anlık ihmal nelere sebep oluyor en iyisi tedbir bizden Takdir Allah'tan
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Maske takmak bi bizlere farz galiba hastaneye gittik bugün dışarda kimse de maske yok ne eczacılara ne hasta kabulcülerde bir doktorda vardı 
(76 puan) tarafından
Canım bızım dusuncemız yanlıs gelıyor buz yanlız yapıypruz dikkat ederek baksana
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Aynen öyle valla benim ailem 30 dk eşimin ailesi 15 dk uzaklıkta olmasına rağmen biz bile en son ne zaman gittik geldik hatırlamıyorum
(76 puan) tarafından
Bızde yakınız canım bende gorusmuyorum ama esımın aılesıde cok rahat evde duruyorum dikkat edıyorum onlardan gecerse vallahi evde kendımj kapatma ma aglarım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla oyleleri hasta olunca inan gram umrumda olmuyor
(76 puan) tarafından
Aynen bende cnım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 185 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Alya lina (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
27 Nisan 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
0 oy
2 cevap 236 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,479 soru

11,359,844 cevap

34,838 kullanıcı

...