0 oy
827 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Hep merak etmisimdir çok heyecanlı gelir tanismalar bana.

Ben instegramda yanlışlıkla tanıştım :):) üniv arkadaşlarımdan birinin adı soyadiyla ayniydi

43 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Lise askimmmm ilk ve son♥️
(9,247 puan) tarafından
Vayyyy
-Reklam-
+1 oy
(109 puan) tarafından
Wpsapta atanma grubundan ben atanamadım o atandı bende ona eş olarak atandım :) 
(9,247 puan) tarafından
Eş kontenjan iymis
(109 puan) tarafından
Aynen iyi ki de o atandı :)
0 oy
(12,489 puan) tarafından

Kuzenim olur kendisi :D

(9,247 puan) tarafından
Sen hiç zorluk cekmemissin ya hemen dibindeymis
(12,489 puan) tarafından
Yok kız o muş da ben bursa daydım
tarafından
Ya ben emoji kullanınca mesaji paylasitigmda görünmüyor siliniyor nedennn
(9,247 puan) tarafından
Eee uzak kuzenmissiniz
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Facebook :D yani tamamen sanal ortam denemez ama. Eşim bir tekkede semazen o tekkeye hayran kalmıştım sonra onu ekledim mevlana şems hakkında sohbetler ettik arkadaş olduk sonra bir baktım bana yürüyor :D 5 sene sevgili olduk son 1 sene nişanlı olarak sonra evlendik 4 senedir de evliyiz :)
(9,247 puan) tarafından
Ne güzel
(1,077 puan) tarafından
Öyle canim güzel oldu gerçekten bin şükür
tarafından
Bana yürüyor deil bana dönüyor olmuş o kız:))))
(1,077 puan) tarafından
Hahaha aynen güldüm buna :D
0 oy
tarafından
Biz şehirlerarası otobüste tanıştık bakıştık annemin yurtta yerim diye koyduğu sarmaları konuşurken yedik derken evlendik birde bi kızımız var ki ballı lokma ballı kurabiye :) 
(9,247 puan) tarafından
Çokta romantik
tarafından
Genelde gülüyolar şu tvler varya oradan bakıştık hatta :)
(9,247 puan) tarafından
Ay yok.bende yanlışlıkla tanıştım ay ne utanmistim
tarafından
Nasip olacak ya bi şekilde oluyor bacım:) Allah dirlik düzen versin
(9,247 puan) tarafından
Amin ben hiç dusunmezken yanlışlıkla ekledim memlektelerimiz uzak.ama öyle biseyki biletimi almışım senelik izne cikcam onun olduğu şehre eee dedim.gitmisken gorim.nasip ya gördüm iki ay sonra ewlenme teklif etti 15ay sonra kabul ettim
0 oy
tarafından
Sen biliyorsun benimkini:)
(9,247 puan) tarafından
Bilmem mi film senaryosu :)
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Internet kafede hesabim acik kalmis face irdan da esim benim masama oturmus hemen jendine istek atmış bi bakiyorum istek kabul edilmistir yazıyor bana kimsin die msj atti oyle tartisarak basladi hic sevmedim onu o zman suan 9 yildir evliyiz:D

(9,247 puan) tarafından
Kısmete bak :)
0 oy
tarafından
calistigim yerde adimi soyadimi gorup internette aramis 3 ay sonra bulmus sosyal medya kullanmiyordum acinca msj atmisti siz o musunuz diye
(9,247 puan) tarafından
İstikrarlı aşık
tarafından
kolay hoslanmaz benimki gerci nasibimiz varmis diyelim cok sukur
(9,247 puan) tarafından
Nasipse öyle
0 oy
tarafından
Tanışmadık direk sozlendik
(9,247 puan) tarafından
Nasıl oldu o
0 oy
tarafından
14 yaşında ineklerin  onundeyken  babam aradı eve git dedi ve gitim meğer bana görücü gelmiş zorla etek baş örtü giydirdiler  bide topuklu terlik  almış ahaha ben çıkartın onlar giydiri  
tarafından
Öyle bitanem  napim aynı oğlum  büyüdü  bir buçuk  yaşında 15 haftalık  da hamileyim  artık yapabileceğim  bişey yok biz de baba anne kurbanı Oluyoz  hala hayat onlar için eski zamanlar gibi kızın varsa 14 verirsin  başlık alırsın  ondan  sonrada umrunda olmaz  pişmanım dicem de benim elimde olan bişey degildi  

Sen nasilsin  napiyon hiç
(9,247 puan) tarafından
Başlık için yani herser
tarafından
Haklısın cnm. Bende napim valla üçüncüyü doğurdum şimdi onla uğraşıyorum:))
 Allah bağışlasın canm Rabbim sağ salim kucağına almak nasip etsin (◍•ᴗ•◍)❤
tarafından
Saogl bitanem rabbim sana evlatlarına  hayırlı sağlıklı  omurler versin inşallah  ayaklarına taş değmesin inşallah ❤
tarafından
Amin kuzum sağolasın. İnşallah cumlemizinkine ( ˘ ³˘)♥( ˘ ³˘)♥
0 oy
(1,354 puan) tarafından
En yakın arkadaşımın kuzeni bide resmini görünce ilk hiç istemedim arkadaşımla annesi çok ısrar etti ama canlı görünce ilk bakışta kitlendim aşık oldum ya çok guzeldi
(9,247 puan) tarafından
Carpilmissim
0 oy
tarafından
Arkadaşımla liseden sınıf arkadaşıymış biz de arkadaşımla aynı reklamcida çalışıyoduk arkadasim instaya fotomuzu atmıştı oradan görmüş sonra arkadaşlarımızın çoğu ortak çıktı zaten ama birbirimizden haberimiz olmams
(9,247 puan) tarafından
Ozmaana kadar nasip gizlenmiş demekki
tarafından
Aynen canım
0 oy
(344 puan) tarafından
Kaynanamla görümcem görmüş beğenmiş instagramdan ekletmiş :Dd 
0 oy
(3,836 puan) tarafından

arkadaşımın doğum gününde tanıştık ama zaten radarindaymisim :ninja: hep falımda çıkan oymuş megerse 

0 oy
tarafından
Eşim öğretmen ben kuafördüm 

Onun öğrenci velisi bayan benim müşterimdi kuaförde

O bayan bana dedi oğlumun öğretmeni bekar çok iyi biri annesi vefat ettiği için ona üzülüyorum evlensin isterim dedi bizi tanıştırdı ben istemedim neden bilmiyorum ama eşim benim ve babamın işyeri mizin kapısına yapış miştı oyle zorla işte aldı
0 oy
tarafından

Abi diyordum hep abi deme lazim oluyordu diyordular dogruymus simdi bi kizimiz var:D

(9,247 puan) tarafından
Demek böylede oluyormuş
0 oy
tarafından
Liseli vardiya ah o liseli kısacık etekli dar elbiseli :-) puhahahah şaka şaka imam hatip okudum ben de ama lisede tanıştık biz nasip işte 2009 dan 2015 e kadar konuştuk 2015 söz 2016 d evlendik şimdi iki tane çocuğumuz var biri kız biri oğlan :-) Rabbime hamd olsun seneler aşkıma aşk ekledi hiç bişey götürmedi 
(9,247 puan) tarafından
Masallah
tarafından
:-) Rabb'im gönlümüze  , yuvamiza Hz. Ali ile Hz . Fatimanin muhabbetini versin amiiiiiiiiiiiin cümlemize
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Aynı yerde çalışıyorduk işe başlar başlamaz göz koydu bana ☺️
(9,247 puan) tarafından
Demekki elektrik carpmis
0 oy
tarafından

Bizim komşu yaptı aramizi:D

(9,247 puan) tarafından
Komşu kızına bakılmaz ayıp derler:)
tarafından
AA hiç duymadım kadın beni görmüş beğenmiş akrabasına yapti:)
(9,247 puan) tarafından
Bizde öyle derler annemde der komşuya bakma akrabaya bakma bu uşaklar nasıl ewlencek
0 oy
(758 puan) tarafından
Instagram'da bela olmuştu başıma naptiysam atamadım hep enheliyordum başka hesap açıyordu başka çare kalmayınca buluşmayı kabul ettim gördüğüm an Allah'ım ne kadar yakışıklı dedim ama yine hiç bişey düşünmedim yani sevgili oluruz falan oturduk konuştuk tam kalkacakken elimden tutu ve bana söz ver dedi bende düşünmem lazım dedim eve bı gittim arafi direk aşkım dedi bende. Bişey demedim sonuç mu şuan dünyalar tatlısı bı oğlum var
(9,247 puan) tarafından
Ay ne tatli
(758 puan) tarafından
Aynen çok güzel günlerdi ozledim

İlgili sorular

0 oy
75 cevap 896 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 918 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy