0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar ablamin kızı 1 aylik ve Gazı  var kendini sıka sıka  kıpkırmızı ediyor  ya sizce etkılı gaz damlasi  hangisi 

4 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Daha çok küçük doktora danışmak daha mantıklı ben kullandığımı söylerim ama 3. Ayda başlamıştık biz
(73 puan) tarafından
Anl adım kuzum ne kullaniyordun
(4,853 puan) tarafından
Biogiaa bağırsak düzenleyici yanında da gaz damlası nurse harweys ama doktor kontrolünde kullanmalısın sizinki daha çok küçük ağır gelebilir
(73 puan) tarafından
Sağol kuzum doktor a  danisalim  bi
-Reklam-
0 oy
tarafından
En etkili biogaia ve sab simplex kesinlikle.Ben ikisini de kullandim hergun ayni saatte verdim.Tavsiyem kesinlikle metsil alma daha beter yapiyo.
0 oy
tarafından
Biogaia ve sabsimplex ikisi birlikte kullanabilor
0 oy
(3,720 puan) tarafından
Benim kardeşiminde aynıydı biz kimyonla çözdük kuzum ne yaptıysak işe yaramadı bi tek kimyon etki etti :) öncelikle ablam gaz yapan ne yiyosa bıraksın yemeyi kimyonu da denemek isterseniz bir çay bardağı sıcak suya bir çay kaşığı atıcaksınız demlencek iyice soğuyunca bi çay kaşığı sadece suyundan çocuğa vericek geri kalanı da ablan içicek inşallah geçer bi an önce çok zor gaz sancısı
(73 puan) tarafından
Deniyecek ablam kuzum çok sagol
(3,720 puan) tarafından
İnşallah şifa olur canımm çocuğa çok vermesin ama bi kaşık sadece bide sadece suyu denesi gelmesin hemen de emzirsin acı yapmasın ağzını kıyamam kuzum yaa çok acı çekiyolar
(73 puan) tarafından
Aynen kuzum ya rahat ememiyor  bile gazdan
(3,720 puan) tarafından
Valla bizim kız böyle insanın gözünün içine bakar çığlıklar atardı elimizden bişey gelmezdi bizde onunla oturur ağlardık yani o kadar deyim sana gaz damlaları gaz mamaları masajlar hiç biri işe yaramadı
(73 puan) tarafından
Aynen kuzum ya Kıyamam

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 130 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Asabii (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
6 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
14 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Glsn (64 puan) tarafından soruldu

378,110 soru

11,317,192 cevap

34,763 kullanıcı

...