0 oy
716 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Kızım var diye kaynanam ben kız sevmem ama bu torunumu seviyorum ... Ama bundan sonra kız olmasın gibi cahil düşünceleri estafurullah sanki ben Allahımmış gibi bıkdım artık ... Çocuk doğurmam birde asla ... Belki bu laflarla kocamında kafasına sokmuş erkek evladı sonuçda insanın yanında bir şeyi hep söylersen manipüle olur diymi 

23 Cevaplar

+2 oy
(2,167 puan) tarafından
Sorsaydin sen travestimisinn geberesice erkek avcısı misin sen haspamm ayrimciliga bak agzinin ortasina firin kuregini vurunca gorufek erkegi kizi
(379 puan) tarafından
Kız güldüm buna :)))
(2,167 puan) tarafından
Alllahh bolca guldursun baciimmmm
(2,167 puan) tarafından
:))))
(379 puan) tarafından
Sayende canım hepimizi güldürsün inşallah :))
(2,167 puan) tarafından
Amin kuzum aminnnnn insallahhh :)))
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Su kadin olup ta erkek pesine dusenlere hayret ediyorum sende kaynanana deki çocuğun cinsiyetini oglun belirliyor soyle ona birdahikine ikiz erkek koysun Yarabbim bu zihniyette olanlara cocuk yuzu göstermesin Allah sen bosver canim aman benim kaynanamda ayni erkek delisi ama bisey olsa kızları kosuyor
(1,661 puan) tarafından
Benimkide bir derdi olsa koşar ama hep aynı laflar illalah etdim artık
tarafından
Bosverr kiz hepsi ayni benim ikinci esim bu iki kizim var kaynanam erkek olsun diye dualar ediyordu ama Allah biliyor onun niyetini kiz verdi ben hep derim hamd olsun kızlarım benim omur bahcemde acan cicekler Rabbim soldurmasin yeter❤️
(1,661 puan) tarafından
Amin kuzum  Allah bağışlasın yavrularını
tarafından
Aminn cumlemizinkini inşallah canim
+1 oy
(3,675 puan) tarafından
Kız daha benim ilk çocuğum görümcemin iki tane kızı var diye kaynanam tutturdu erkek olacak o kadar sinirimi bozuyo ki benim ilk çocuğum erkek kız fark etmez dedim anlamıyo yine konuşmaya devam. Boşver sen onları evladına bak 
(3,675 puan) tarafından
Yapma kuzuummm deme öyle laflar tövbe et Allah korusun Rabbim evlat hasretiyle sınamasın kimseyi yine en çok üzülen yıpranan sen olursun. Annem derki uçkuruna kızan donuna s.çarmış olan snaa olur yine onlara hiç birşey olmaz
(1,661 puan) tarafından
Haklısın kuzum ama o kadar sinir geçirdim ki isder gebeliğimde isder lohusayken ve hala da devaç ediyor yanlızca bu konulardan değil özellikle eşim lohusayken çok yıprattı beni o yüzden bir daha onları yaşamakda istemiyorum
(3,675 puan) tarafından
Doğru kzuum haklısın ama yine de öyle söyleme boşver Allah hesabını sorar
(1,661 puan) tarafından
Allah sabrımızı verir inşAllah
(3,675 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah
0 oy
(13,605 puan) tarafından
Sana degil oğluna söylesin. Cinsiyeti erkek belirliyor. 
(1,661 puan) tarafından
Anlatamıyorum kuzum bırak erkeği her şeyden önce Rabbimiz belirler ya bunu ben anlatamıyorum
(9,247 puan) tarafından
Allah erkek verir sağlıksız olur.desene be tayze Allah hayirlisini versin diye
(1,661 puan) tarafından
Öyle olucak sonunda onlar yüzünden şükr etmedikleri için evladıma bir şey olacak diye korkuyorum
(9,247 puan) tarafından
Senn üzülme erkek olur anasını babasına kötü olur.kiz olur hayırlı ewlat olur kizinerkegi yok bunun.bunlardaki.kafa soyadları yurusun
(1,661 puan) tarafından
Haklsıın canm kimse kız kötü erkek iyi ya da tam aksini diyemez çünki iki cinsinde kötüsüde var iyiside
0 oy
(1,699 puan) tarafından

Kız sevmiyosa gitsin kendini öldürsün o zaman. Sanki kendi erkek olarak doğup büyüyünce kadın olmuş :D:D bi insanın hatta KADININ kız çocuk sevmem demesi? Komedi ahahahaha bence suratına kahkaha at geç

(1,661 puan) tarafından
Komedi ve utanç verici bir şey onun açısından ve de çok ayıp ve de günah ama anlatamıyorun
0 oy
(213 puan) tarafından
Belki erkek olacak ama hayirsiz olacak Rabbim hayirlisini verir herzaman o kaynananin elinde olan bisey degil ki ogluna boyle kafasina nie sokuo senin elinde olan bsy degilki deli oluorm boyle insanlara
(1,661 puan) tarafından
Bende deliricem artık
0 oy
tarafından
Allah bu kör cahillere akıl fikir iman versin 
(1,661 puan) tarafından
Amin inşAllah
0 oy
(4,889 puan) tarafından

Ahh cehalet bi bitmedi böyleleri.

Veren Allah ama Doktorlar oğluna bağlıyor iş onda bitiyor de. 

Buda Rabbimin mucizesi bu durumun erkekten gelen sperme bağlı  olması 
(1,661 puan) tarafından
Anlatamıyorum ki kuzum
0 oy
(379 puan) tarafından
Hiç olmasa napicakti acaba Rabbim vermiş ne güzel işte şükretmek yerine allah akıl versin 
(1,661 puan) tarafından
Amin kuzum Amin
0 oy
tarafından

Kalp kırmak o kadar kolay ki onalara normal gelebilir bole seyler yok kızı  var oğlu olsun yok oğlu var kızı olsun yok çocuğu oldu yok olmadi 4 buçuk senelik evliyim 4 ameliyat gecirdim o ameliyatlardan cok duyduğum sozler yaktı canimi hala yok çocuğum hala duyuyorum insanlar konuşuyor karşısındakini düşünmeden dinlemeden empati yapmadan sen bosver onu yavrunun cani sağ ya sen evladına bak el aleme diil en büyük zenginliğin o kardesim üzülme :'(ins esin bu düşünceye girmez benimki girdi yaşıyormuyum o bile belli diil ruhen ama Allah büyük rabbim duyar bizim de sesimizi

tarafından
Valla o kadar doydum ki o sözlere kafayi yedim sayılır degmez emin ol kimse icin amin canm
(1,661 puan) tarafından
Haklsın canım işte isdemsizce kırılıyorum
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canm imtihan dünyası gecer emin ol
(1,661 puan) tarafından
İnşAllah kuzum bakalım daha neler gelicek başımıza
tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından

Kendisinin cinsiyeti ne acaba ;)

(1,661 puan) tarafından
İşte anlata bilsem
0 oy
(926 puan) tarafından
Deki oğlun patates ekip soğan beklemeyin ne ekerse o çıkıyor benle alakası yok manyak mıdır nedir bunlar işte eski zamanda kızları diri diri gomenlerin soyları hep 
(1,661 puan) tarafından
Öyle malesef
0 oy
(2,432 puan) tarafından
Allah razı olsun kaynanamdan da kayınpederimden de. Eşim tek erkek olmasına rağmen önce sağlığı diyorlar.
(1,661 puan) tarafından
Keşle ama işte tutdurmuşlae bir saçmalık
(2,432 puan) tarafından
Anlarlar canım. Kız torunları elleri ayakları olunca anlarlar ama biraz geç olur. Benim anneannem de 6 tane kızı olmuş. 7. Hamileliğinde yine kız olur diye düşürmek için atlamış zıplamış ama dayım gelmiş dünyaya. Şuan o bi ayrı yerde ama bizleri de çok sever. Gidince eli ayağı oluruz her işine koşarız. Dün aradı erkeğe benzetti doktor deyince sağlıklı olsun yeterki kızım dedi. Çünkü şuan ramazan ve gelini üst katında oturmasına rağmen sahurunu hazirlamıyormuş. Dedem de yok kadın kendi hazırlıyor sahuru ve dayım da ona iniyor. 70 yaşında kadın ama gelininden görmüyor bir hayır. Dayım da karısına ses etmiyor. O da anladı ama geç oldu
(1,661 puan) tarafından
Malesef geç anlasalar bile olan bize oluyor
(2,432 puan) tarafından
Tabiki arada yıpranan sen olursun Rabbin sabır versin
(1,661 puan) tarafından
Amin canm
0 oy
(390 puan) tarafından
Bana boyle bi kelime kullansaydi  sen dogurduklarindan ne hayır gördün  ozaman benide almasaydin ogluna birdaha boyle cahilce dusuncelere kapilma  inan tavrim daha sert olur  saygim var ama evladima laf konusturmam derim sert olun biraz 
(1,661 puan) tarafından
Ne güzel demişsin )))))))
(390 puan) tarafından
Acimayin kiz simdi bak ağzını acmaz ama her lafa bi cevabi var senjn sana guc yetmez der hahahaha
(1,661 puan) tarafından
Keşke bende öyle olsam )((
(390 puan) tarafından
Boyle yuzune karsi soyleme film ac haber ac esra erolu ac izlediklerine kiz laf sok ona laf gider boyle başlar
(1,661 puan) tarafından
İyi fikirmiş kız ))))
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Ne kadar cahil insanlar var Allah sana sabır versiin eşin ne diyor annem haklı vs. Diyor mu ?
(1,661 puan) tarafından
Eşim bişey demez oda erkek isder ama baskı yapmaz hoş pek evde olmuyor ya yani pek baskı yapmaz ama zaten oda kız isdemez
(1,845 puan) tarafından
Allah ne verdiyse odur sen onları Allah a havale et boşver cahille cahil olunmaz
(1,661 puan) tarafından
Haklısım canm
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Allah Yarabbi kızını omzunda taşıyan peygamberin neslindeniz.demesin bu kadin
(1,661 puan) tarafından
İşte Rabbimin verdiği değer verilseydi kadınlara keşke kimse beceremiyor
(9,247 puan) tarafından
Allah'a havale et
(1,661 puan) tarafından
Zaten Allah kendi cezalandırır malesef anlamıyorlar
0 oy
(742 puan) tarafından
Bidaha erkek  derse  anne  ben doğuramıyorum  erkek  sen doğurde ben seveyim  de ☺ 
(1,661 puan) tarafından
)))))))Allah seni ne yapmasın
0 oy
(601 puan) tarafından
kkaynanalar hep boyle galiba benim ilk kizim ikinci oglum simdi bidaha hamileyim ben kız istiyorum dedim kaynanamda neyse odur artik demis sanki karnimdaki erkekde ben kız dedim diye kız olacakmis gibi esimede dedim annen böyle demis diye oda diyo bu eski kafalilar neden boyle dusunur ha kiz olmus ha erkek ne fark eder ben kizimi 10 erkege degişmem dedi 
(1,661 puan) tarafından
Afferin eşini takdir etdim
(601 puan) tarafından
yani anlayacagin tum kaynanalar öyle canim takma kafaya
(1,661 puan) tarafından
Deneriç canm saol
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Senin cinsiyetin ne cahil karı deseydin. Yap birdaha kız olursa cinsiyeti erkek belirler oğlun beceremiyor de. Bir de bunu kadınlar yapıyor sinir oluyorum...
(1,661 puan) tarafından
Aynen malesef kadın kadınln düşmanıdır boşuna dememişlermiş
0 oy
tarafından
O yüzden evlenirken böyle cahil aileleri olan cahil düşünceleri olan kişilerle evlenmemek çok önemli 
(1,661 puan) tarafından
Haklısım canm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 295 göst.
18 Şubat 2020 Diğer kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 439 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 544 göst.
+3 oy